HAIR Kennemerstraatweg 388,1852 BK Heiloo Tel. 072 - 5331078, www.styles-hair.nl MODEBIJ LAG E 201 3 HML'UI/lnl More Inside bij Styles Hair Voor Rob Offerman en Styles Hair staan waan zinnig mooie dingen te gebeuren! Rob is als 'Davines National Trainer' al jarenlang het boeg beeld voor het haarverzorgingmerk Davines en een inspiratiebron voor topstylisten in binnen- en buitenland. Maar sinds kort treedt hij ook nog eens -op verzoek van Davines- op als ambas sadeur voor de nieuwe productlijn 'More Inside'. De eer heeft hij te danken aan zijn professionele en vooral creatieve manier van werken, zijn ken nis van en visie op haar en de manier waarop hij met de styling producten van Davines werkt. Deze kwaliteiten sluiten naadloos aan op wat Davines voor ogen heeft voor haar klanten. Tijdens de show Hair on Stage op 6 oktober in De Fabrique in Maarssen laat hij live On Stage zien hoe vernieuwend en prettig werkbaar pro ducten uit de lijn More Inside zijn. Een creatieve uitdaging die hij maar al te graag aan gaat. „De productlijn More Inside zet een nieuwe trend in hairstyling neer; deze producten maken af wat mijn handen met de schaar gedaan hebben. Bij iedere klant die onze salon binnentreedt, vraag ik me af: Wie komt daar binnen, welke haarstijl past bij haar of hem? ledereen is verschillend, heeft een andere stijl en persoonlijkheid! Ik haal graag het karakter van iemand naar voren. Haar versterkt wat iemand uitstraalt!" De uitgebreide lijn More Inside heeft letterlijk en figuurlijk meer te bieden. Voor elk type stijl of krullend haar, glans of juist een matte look en meer of minder volume zijn afgestemde producten verkrijgbaar die het effect van een vakkundig geknipte look versterken en langer vasthouden. Revolutionaire styling tools waar over nagedacht is en waar een filosofie achter zit. Zo is de glansspray 100% alcoholvrij, niet vet in het gebruik en verdeelt zich gelijkmatig over het haar door de zeer fijne verneveling. En laat het gerust aan de gouden handjes van Rob en het team van Styles Hair over, om voor een volle zaal collega-stylisten te demonstreren wat je er zoal mee kunt doen!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 14