DIDI reist de wereld af! Welkom herfst/ winter bij Klaver 5 mmm. w yiL' - HEILOO - DIDI reist de wereld af en haalt inspiratie voor haar collecties uit verschillende culturen wat verrassende en kleurrijke collecties oplevert. DIDI biedt een outfit voor iedereen, voor allen met pit en durf, draagbaar, combineerbaar, gewoon anders, mooi anders; Pretty Different. Bohemian mix Dit thema is geïnspireerd op het Italiaanse modeicoon Anna Piaggi. Haar extravagante en kleurrijke stijl is zeker terug te vinden in Bohemian mix! De kleurkaart is een variatie aan groenen, van donkergroen tot fel groen, met felroze als accent. Een grote diversiteit aan materialen als crochet, breisels, jerseys, voiles en gecoate katoen. Naast artistieke grappige schilderij prints, zijn er ook grote excentrieke bloemenprints. De items zijn rijkelijk versierd met borduursels, pailletten en kraaltjes. Uiteraard hebben we ook gedacht aan mooie uni styles. Met Bohemian mix kun je het natuurlijke zo gek maken, als je zelf wilt. Trends in schoenmode Zwart is helemaal terug aan de voet. Gekleed of stoer, en altijd stijlvol. Maar ook warm paars, donkergroen, blauw, taupe, grijs en cognac zijn dé trendy tinten voor het komende seizoen. Voor het praktische winterwerk zijn Timber- land en Panama Jack helemaal hot deze winter, maar ook Ugg en Dubbary blijven musthaves voor in de kast. Elke vrouw is er gek op: schoenen. Afgelo pen zomer waren pumps met puntige neuzen helemaal in, en dat blijft de komende maanden ook de trend. De puntige neus is een tijdje uit de gratie geweest, hij is nu weer helemaal terug. Een groot contrast daarop is de spekzool, waarvoor geldt: hoe dikker hoe beter en ook de veterlaars is hip! Hierbij maakt het niet uit of de veters om de enkel, voor- of achterop de laars zit. Fenomenaal en voor de consument die voor uitdaging gaat is er de sandal boot. Dit is een combinatie tussen een sandaal en een laars, waarbij je in de winter dus ook meer van je voe ten kunt laten zien. Verder sla je met schoenen waarin prints en lovertjes zijn verwerkt beslist geen gek figuur! - f^r -i.' Haarfashion Op de catwalks voor het najaar en de winter 2013/2014 waren veel verschillende haartrends te zien, afgestemd op de persoonlijkheid en uitstraling die past bij de kleding die gedragen werd. De trend voor lang haar zal weer krullen en slag met zich mee brengen, maar dan alleen over de hele lengte van het haar, terwijl het haar bovenop het hoofd en aan weerszijden glad tegen het hoofd gedrukt is. Lang haar kun je daarentegen ook steil dragen en met haarproducten een heel grafisch en gecontroleerde look van maken. De korte kapsel zijn lekker wild en ongetemd, maar niet al te kort en hebben een onge kamde look. Halflange kapsels die recht zijn afge knipt wordt gedragen met een retro slag of strak en steil met een korte pony die niet al te vol is, maar een beetje uiteen valt. Lang haar valt ver over de schou ders, het liefst gelaagd geknipt voor meer volume en beweging. De kleuren zijn zacht en warm met licht/donker nu ances die je, al naar gelang de eigen haarkleur, creërt met hazelnoot tinten, goudblond of koperblond. Het is belangrijk dat het verschil tussen de haarkleuren heel subtiel en nooit overdreven is. De haarkleu ren lopen van kastjanjebruin tot platinablond. En verder blijven -voor vrouwen met lef- ook sterke en kunstmatige kleuren als paars, roze, blauw, groen en kersenrood actueel. Op gebied van haarkleuring zijn spannende ontwikkelingen gaande. Op dit moment verven in Londen bijvoorbeeld veel meisjes hun haar grijs! Verder zijn ook blondtinten met een perzik- kleurige of roze gloed te zien. Niet echt nieuw, maar wel interessant en geschikt voor vrouwen van elke leeftijd. Dames die grijs worden kiezen tegenwoordig steeds vaker voor een kekke felle kleur, onder het motto: 'als ik dan toch moet verven, dan maak ik er iets moois van en speel ik met kleur'. Het is een trend die steeds meer voet aan de grond krijgt en als het goed gedaan is, heel stijlvol kan zijn. Belangrijk bij kleuring blijft dat de keuze is afge stemd op je huidkleur. Goudblond is bijvoorbeeld geen goede combinatie met een 'olijfkleurige' huid. UITGEEST - Qua mogelijkheden is het herfst/ winterseizoen toch het leukst. En wat is er veel moois dit najaar. De modetrends voor dit najaar bestaan uit contrasten, invloeden uit het verle den en elegante of comfortabele kledingstukken. Het komende seizoen gaan we een rijk kleuren palet zien. Bruin komt terug en vormt samen met bordeauxrood en karameltinten een warme wintercombinatie. Het blauw van de zomer is er dit najaar weer, we nemen deze kleur mee, maar dan wel enkele toonaarden donkerder. Superchic en mooi te combineren met zwart. Ook dierenprints, veel bosdieren als vossen, uilen en vogels zijn terug te zien in de collectie. Kleding is gemaakt van mooie materialen met veel glans. Soepel vallende stoffen en bijzon dere prints bieden veel draagcomfort en maken de outfit opvallend. Bontdetails doen ook weer volop mee. Bontkragen geven de winterjassen, in diverse kleuren, een rijke uitstraling. De jassen zijn modieus, en vooral draagbaar. Tassen met bont en bontsjaals leuken elke look op. Leather touch denim zien we dit seizoen veelvuldig in de jeans. Gecombineerd met een mooie blouse wordt dit stoer en vrouwelijk. Ook leuk is het stoere bikerjasje dat echt een klas sieker blijkt te zijn. Combineer het met een jeans of een vrouwelijk jurkje voor een minder tuttige look. Bij Klaver 5, aan de Middelweg 81-A in Uitgeest staat een professioneel team klaar om een nieuwe outfit voor je samen te stellen. Zie ook de advertentie elders in deze editie voor de openingstijden, 0fbez0ekwww.klaver-5.nl, om op de hoogte blijven van het laatste nieuws. MODEBIJ LAG E 2013 Najaarsmode 2013: Rijk kleurenpallet, stoer én chic

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 15