Trollbeads brengt liefde en de natuur dit najaar! Woensdag HEMA dag vEPOSi Retrovormen blijven krachtig, maar de modellen hebben een eenvoudigere, slimme twist gekregen. De damesmon turen kennen een slanke belijning, waardoor ze licht en verfijnd aanvoelen en een vriendelijke uitstraling creëren. Voor de heren zijn zware monturen met een retro twist dé trend. De look van 'brave jongen' of 'intellectueel' is cool! Op de beurzen was ook nog steeds de vrolijke vlinderbril te vinden. Kenmerkend hierbij zijn de oplopende lijnen bij de wenkbrauwen. Niet geschikt voor ieder gezicht, maar als u het goed kunt hebben: gewoon doen! Wanneer u zich goed laat adviseren door de betere opticien gaat u gegarandeerd de deur uit met een bij uw gezicht en per soonlijkheid passende bril. HEILOO - Het Deense sieradenmerk Trollbeads brengt dit najaar een kleurrijke en elegante collectie die een fraai contrast vormt met het grijze, gure herfstweer. Met kralen als Amber viooltjes, Augustusklaproos en Rode cocon hou je het zo- mergevoel nog even bij je! Liefhebbers kunnen dierbare momenten terugvinden in de uitgebreide collectie kralen. Bijvoorbeeld de geboorte van kinderen, liefde voor de natuur, een vriendschap die men wil koesteren of een strandwandeling die tijdens een vakantie gemaakt is. Elk verhaal heeft een eigen kraal! Met twee vrolijke glassets; Purperen hemel en Natuurlijke elementen volg je ook nog eens de laatste kleurtrend. Tegelijkertijd brengt Trollbeads geboortebloemen uit. Aan elke maand is een geboortebloem gewijd, fraai weergegeven in een zilveren kraal met schitte rende parels. Neem bijvoorbeeld Juliwaterlelie, met zijn prachtige details een kunst werkje. De eyecatchers van deze collectie zijn de kralen met minutieus bloempjes erin gegraveerd in azuurblauw en fuchsia. De najaarscollectie is sinds 6 september wereldwijd verkrijgbaar, www.trollbeads.nl of www.trollbeads.be. Exclusief in Heiloo verkrijgbaar bij Peek Juwelier, Stationsplein 96, Heiloo, www.peekjuwelier.nl. Ook uw adres voor horloges en klokreparaties, taxaties voor verzekeringen, diamantgradeur, goud- en zilverreparaties, vermaken en nieuw ma ken van sieraden, trouwringen en rouwsieraden. HEILOO - De woensdag bij HEMA is vanaf heden een speciale dag. De sfeer is er altijd al gezellig en gemoedelijk, maar daar wordt op woensdag nog een schepje bovenop gedaan. „Als 's morgens vroeg buiten de markt begint te leven, kunt u bij HEMA van een heerlijk ontbijtje genieten, waarbij iedere week een ander soort vleeswaren te proeven valt. Bovendien zijn de HEMA medewerkers op woensdag speciaal gekleed ter inspiratie voor de klanten; het hele team loopt in kleding uit de textiel- collectie van HEMA," vertelt Ada Apeldoorn, bedrijfsleider van HEMA Heiloo. Dress to impress: zo kunnen klanten live zien hoe je items kunt combineren en welk type die broek, rok, blouse of dat shirt et cetera extra flatteert. En uiteraard staat het HEMA team met raad en daad klaar voor advies en een helpende hand. Winkelend publiek kan in HEMA zomaar pardoes tegen een gratis koffiebon 'aanlopen'. Het filiaal in 't Loo heeft de op één na hoogste omzet in dames- en herenmode binnen de Neder landse HEMA franchisehlialen. Want dat de collectie zeer uitgebreid is, daarvan zijn mensen van heinde en ver op de hoogte. Houd daarom uw brievenbus in de gaten voor de nieuwe modespecial van HEMA! Stapten we amper tien jaar geleden nog massaal over op contactlenzen, tegenwoordig willen we al lemaal een bril. Soms zelfs als we er geen een no dig hebben. De bril is namelijk in een sneltreinvaart het mode-item bij uitstek geworden. Met een bril bepaalt u uw stijl en dat betekent meteen dat een bril niet meer saai is! De nieuwe collecties zijn dy namisch, gewaagd, kleurrijk en maken van u een charmante verschijning. De komende winter wordt de trend van voorgaande jaren doorgetrokken en er is een mooie balans ontstaan tussen eigentijds design en stijlvolle invloeden. De nieuwe modellen tonen het onderscheidende karakter van de bril in de mode. Natuurlijk is er veel nieuws te melden. In het modebeeld van nu zult u veel ronde mon- tuurvormen tegenkomen. Deze sportieve, enigszins studentikoze en tijdloze brillen zien we in de mo dekleuren bordeauxrood, donkerblauw, paars en diverse bruintinten. Ook de ombretrend, oftewel verlopende kleuren, wordt veel toegepast op mon turen. Naast meer kleur zien we in de brillentrends van komende winter ook meer verschillende mate rialen. Naast kunststof is er veel gebruik gemaakt van leer, aluminium, hout en stof. De stadse dandy is terug met moderne, oversized en diepe montu ren met een ronde of hoekige belijning. Voor de heren geldt: geek goes chic! Veel brillen worden gemaakt met een mix van kunststof en metaal, en afgewerkt met een matte coating of felle kleurdetais. MO DEB I) LAG E 2013 De brillentrends dit najaar: gewaagd en kleurrijk

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 17