Miw^'Éwwafc mmR.ce*™z**m Maijon Schaap wint golftoemooi NTI-NLP Heiloo Open 2013 HSV heeft slechte start Foresters F1 wint VTT Toernooi 2013 Nationale Week van het Badminton: maak kennis met badminton Dojokamp De Boerderij groot succes SPORT 24 *1 liiiiiïïiB' OTtrBtutr DE L 11 SEPTEM BER 2013 UITKIJKPOST uk »»»';-.• I'II.Mi aasiar itiaruir De eerste competitiewedstrijd tegen Beemster heeft niet opgele verd wat in de verwachting lag. Foto: Marian Ursem VOETBAL HEILOO - De eerste competitie wedstrijd tegen Beemster heeft niet opgeleverd wat in de ver wachting lag na de zeer goede voorbereiding. Na de spelerspasseneontrole op het veld en één minuut stilte ter nage dachtenis aan oud-eerste elftalspeler Kees Zoon, werden eikaars krachten afgetast. Na een klein kwartier zette een aanvaller van Beemster de jacht op de bal in, waarbij de schoen van eharles van Dooren werd uitgetrapt. Terwijl iedereen op een fluitsignaal wachtte, ging de aanvaller door en scoorde. HSV ging op jacht naar de gelijkmaker, maar Beemster gaf geen krimp. De spits van Beemster draaide na ruim een half uur weg tussen drie verdedigers van HSV en passeerde Thomas met een droog schot, 0-2. HSV zocht nog meer de aanval en verscheen een paar maal dreigend voor de goal, maar de bal wilde er niet in. De tweede helft was geheel voor HSV; Tom Hafkamp kwam een teenlengte tekort om een voorzet af te ronden, invaller Alex op de Weegh haalde van 25 meter uit, maar schoot over. In de 78ste minuut komt Beemster via een snelle uitval op 0-3. Ook een corner van Leyn Stokman wordt net door Jesper de Vré over gekopt, en een goede actie van Rick Houtenbos gaat vanaf de 16 meter net voorlangs. In blessure tijd werd nog een comer door Rick tegen de paal gekopt. Dat Beemster tot het uiterste ging, bleek wel uit de drie gele kaarten die zij nog in de zeven minuten extra tijd opliepen. VOETBAL HEILOO - Na vorig jaar het Nederlands kampioenschap te hebben behaald mocht de F1 vandaag haar titel verdedigen. Na drie poulewedstrijden die als volgt zijn geëindigd werd er een plek behaald in de kwartfinale van het kampioenschap: HFC EDO - Foresters 0-7, Roda'23 - Foresters 0-4, Foresters - Kampong 4-1. Hierna werd de kwartfinale gespeeld tegen Wateiwijk die met 2-0 werd gewon nen. Vervolgens werd de halve finale overtuigend gewonnen van Koedijk met maar liefst 6-0 waardoor de finale werd bereikt. In de finale kwa men de Egels een sterke opponent tegen: Buitenveldert uit Amsterdam. Na een geweldige opkomst van spe lers en scheidsrechters en het horen van de 'champions league hymne' kon de finale beginnen. Na een 0-1 achterstand kwam het team pas op stoom en werd de 0-1 omgezet naar een 3-1 overwinning. En de prolon gatie van de titel was een feit! HEILOO - Golf Countryclub Heiloo kan terugkijken op een geslaagd en supergezellig NTI- NLP Heiloo Open. 187 deelne mers, waarvan 112 niet-leden, gingen zaterdag onder uitste kende weersomstandigheden van start. Uit drie categorieën gingen 36 golfers uit categorie 1 (18 holes), 54 uit categorie 2 en 18 uit catego rie 3 (beide negen holes) door naar de finalerondes op zondag. Na een regenachtig begin van de zondag werd het toch nog in prima golf- weer. Buiten de wedstrijd om waren er ook andere activiteiten georga niseerd. Zondag maakten twintig kinderen (van 6 tot 12 jaar) op een speelse manier kennis met de golf- sport in een kinder golfelinie. De putt-wedstrijd voor het goede doel was een doorslaand succes en trok zowel golfers als niet-golfers. Twee spelers wisten de bal in één keer uit te holen. De hoofdprijs, een schit terende nieuwe fiets, is gewonnen door Karin den Rappen, omdat ook haar tweede bal het dichtst bij de hole lag. De opbrengst, een prachtig bedrag van 1265,-, gaat naar jongerencen trum Conquista in Limmen. Op hole 3 konden deelnemers met een 'hole in one' een supergave Mini cabrio let winnen. Jammer genoeg lukte dit niemand, hoewel één golfer de hole in de eerste slag op slechts vijftig centimeter miste. De winnaar in categorie 3 (handicap van 37 en hoger) is Jos van der Eng gewor den met een score van 22. De neaiy is niet geslagen, de 'longest drive' dames door Willeke Wardenburg en de longest drive heren door Jaap Brugman. In categorie 2 (handi cap 22.1 tot en met 36) werd Ron Peerdeman eerste met een score van 27. De neaiy werd geslagen door Tineke van Duijn, de longest drive dames: Dini Sonnensehein en de longest drive heren door Sybe de Jong. Van de 36 deelnemers uit categorie 1 (handicap -9.0 tot en met 22.0), die zondag 18 holes speelden, is Marjon Schaap de winnares met een score van 42. Op de tweede plaats eindigde Ad Kamink met een score van 39. Ben de Jong sloeg de neary. De longest drive heren sloeg Antoine van den Burg, de longest drive dames Karin den Rappen. 187 deelnemers, waarvan 112 niet-leden, gingen zaterdag onder uitstekende weersomstandigheden van start in het NLP NTI Heiloo Open. Foto: Carolien Breed BADMINTON HEILOO - 't Vennewater Badminton in Heiloo organi seert in de week van 16 tot 22 september een open week in de Week van het Badminton. Iedereen die eens gratis en geheel vrijblijvend een shuttle wil slaan, is dan van harte wel kom. Kijk voor de speeltijden op www.badmintonvennewater.nl. Op initiatief van Badminton Nederland worden er in het kader van de Week van het Badminton in de periode van 16 september tot en met 22 sep tember door heel het land badmin- tonactiviteiten georganiseerd. De Week van het Badminton is bedoeld om vooral niet-badmintonners op een leuke manier kennis te laten maken met de badmintonsport. Clemens Wortel, voorzitter van Badminton Nederland, wil met de Week van het Badminton de bad mintonsport op de kaart zetten. „Ik nodig iedereen graag uit kennis te maken met deze fantastische sport, die geen leeftijdsgrens kent, die de conditie ondersteunt, die de geest scheip houdt en waarmee je vrien den voor het leven maakt. Kortom een stoere en flitsende sport!" Coos Keijser, sinds kort voorzitter van 't Vennewater Badminton, haakt hier graag op in: „De week van het Badminton past prima in ons beleid om te laten zien aan de mensen in regio Heiloo dat badminton voor jong en oud een heerlijke sport is" Alles over de Week van het Badminton is te vinden op www. weekvanhetbadminton.nlwww.faee- book.com/BadmintonNederland en www.twitter.com/badm nederland. HEILOO - Vorige week werd weer het jaarlijkse Dojokamp gehouden, met het thema 'de boerderij De ruim zeventig judoka's en kara- teka's waren in teams opgedeeld. Zo namen de Frau Antjes het op tegen de vogelverschrikkers, moesten de boerenjongens alles uit de kast halen tegen de Zeeuwse meisjes en zetten de Lucky Luke's alle zeilen bij tegen de Varkens Delight. Samen met de begeleiding waren op en rondom de Kattenberg meer dan honderd enthousiaste Dojo 't Loo leden in een sportieve en gezellige com petitie verwikkeld. De teams, die allemaal geweldig him best gedaan hadden op hun outfit, namen het vrijdagavond tegen elkaar op met een op levend stratego gebaseerd boerenstratego. In goede samen werking met Natuurmonumenten waren de diverse spellen opgezet. Voor de oudere jeugd was 's avonds nog een spooktocht opgezet die menigeen zo liet schrikken dat ze letterlijk los kwamen van de grond. De zaterdag stond een sportdag op het programma. Na een slotspel bij de Kattenberg stond als afsluiting een bonte avond op het programma. De diverse teams lieten hier zien dat ze niet alleen heel sportief zijn, maar ook de nodige creativiteit in huis hebben. Na de prijsuitreiking ging iedereen weer voldaan huiswaarts. Mijmerend over het prachtige kamp en alweer voorzichtig denkend aan het volgende kamp. Een groot deel van deelenemers aan de voet van de Kattenberg na het slotspel. Foto: Menno Lesterhuis De mannen van Fl, zittend vlnr: Kees Smit, Micha Allis, Timber Kragtwijk, Brent Dijkhuis. Staand vlnr: Joey Zwaan, Seb Kops, Mateja Ristic, Mark de Groot, Dean Dijkstal. Leiders vlnr: Mike Kragtwijk en Milo Blei. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 24