Nieuw seizoen van start voor De Foresters r 1 Terriers winnen op nieuw waterveld Danny Bizot: MTB'er met geluk Eerste jeugdweekend 't Vennewater Badminton groot succes SPORT 25 WELKE Rectificatie UITKIJKPOST li SEPTEMBER 2013 VOETBAL HEILOO - Het scenario was te mooi om waar te zijn voor De Foresters, op zaterdag bekend kunnen maken dat met Locas een shirtsponsor voor de senio ren-selectie gevonden is en ver volgens op zondag drie punten pakken bij AFC '34 in Alkmaar. Het eerste lukte en dat mag een groot succes genoemd wor den. Vervolgens kon op zondag in Alkmaar de kers op de taart gezet worden, maar dat lukte helaas niet. De eerste minuten van het nieuwe seizoen waren prima, tot de rust draaiden de Egels beter dan AFC en al na 12 minuten wist Tim van Gelder een fraaie actie af te ronden: 0-1. Er zat zeker meer in en na de MOUNTAINBIKEN LIMMEN - Alkmaarder Danny Bizot is donderdagavond wel op een heel eenvoudige manier winnaar geworden van de weke lijkse mountainbikewedstrijd op Limmens grondgebied. Grote opkomst andermaal aan de Pagenlaan van de regionale moun tainbike elite, waar na een afwe zigheid van enkele weken ook Kay Pronk, het talent uit Limmen, weer aan de start verscheen. Dat ditmaal Kay Pronk niet als winnaar in de boeken kwam, maar zelfs ook niet in de verdere uitslag is de oorzaak van een ongelukkige manouvre van Pronk op driekwart van de koers. Het rennersveld van twintig ren ners had deze avond niet alleen af te rekenen met elkaar, maar ook met de tropische omstandigheden. Limmenaar Kay Pronk wilde direct weer laten zien, dat er rekening met hem gehouden diende te worden en nam afstand van de meesten. Alleen Danny Bizot was instaat in de buurt van Pronk te blijven met Chris Kemp op eerbiedwaardige afstand. Halfkoers moest Pronk gas terug nemen door een kleine inzinking, zodat Danny Bizot weer in de buurt kon komen. Maar door de aanmoe digingen van Pronk's fans heipakte hij zich weer en reed weer verder weg van Bizot. Dat toch de winnaar een andere werd dan Pronk, kwam door het voormelde voorval waarbij Frank van der Stelt op een hardhan dige manier in aanraking kwam met de leider van dat moment Pronk. Dat dat moment geen vervolg kreeg voor zowel Van der Stelt als Pronk rust werd de dure rekening gepre senteerd door de gastheren. Eerst wist Benahmed in de 57e minuut van een fout te profiteren (1-1), waarna Meijland in de open slotfase te veel ruimte kreeg en de eindstand op het bord zette: 2-1. De Foresters kan met opgeheven hoofd verder, zondag om 14.00 komt Stormvogels naar de Egelshoek en hoopt de club op net zo veel steim langs de lijn als in Alkmaar. De dames gingen met de zelfde cijfers onderuit bij HSV Sport 1889. Bij de jeugd verloor de Al van DCG (2-3) en wonnen de meiden van de MA1 het bekerduel bij Velsen met 0-6. De F-selectie zorgde opnieuw voor mooi nieuws: zowel de F1 als F2 won de Ballorig- cup door alle wedstrijden te winnen op het toernooi van Reiger Boys. kwam niet door de frontale botsing, maar merendeel door de schrik die Pronk, ondanks het advies van Frank van der Stelt toch nog voor de winst te gaan, niet meer te boven kwam. Zodoende kon Danny Bizot makkelijk de oveiwinningsbloemen afhalen, maar de tijd is aanstaande dat Bizot op eigen kracht zijn tegen standei's van zich af gaat schudden. Uitslag: 1. Danny Bizot uit Alkmaar 2. Chris Kemp uit Egmond aan de Hoef 3. Iwan Knoeff uit Koog aan de Zaan 4. Henk Louwe uit Alkmaar 5. Hans Castricum uit Egmond aan den Hoef 6. Willem Koster uit Oudorp 7. Kees Pronk uit Limmen 8. Martin Hetteling Assendelft 9. Dennis van Dalen uit Assendelft 10. Theo Jak uit Limmen 11. Hans Teer uit Assendelft 12. Guido Holla uit Koog aan de Zaan 13. Michael Koster Limmen 14. Ruud Leegwater uit Sint Pancras 15. Kay Apeldoorn uit Egmond Binnen 16. Ab Apeldoorn uit Egmond Binnen 17 Conny Apeldoorn uit Egmond Binnen. Vorige week plaatsten we een foto van de clubkampioenen van TV Limmen op deze pagina's. Echter was de verkeerde naam doorgegeven van de jeugdkampi oen Kevin Min, dit moet namelijk Kevin Dam zijn! HOCKEY HEILOO - Terriërs Dames 1 heeft de feestelijkheden rond het nieuwe waterveld extra luis ter bijgezet met een overtuigen de 6-2 overwinning. Heren 1 won ook, met 3-1 van Naarden. Debutant in de Overgangsklasse Almere was zondagmiddag het slachtoffer van de gedreven dames om het feestje van zaterdag, toen het veld officieel in gebruik geno men werd, nog een dagje te verlen gen. Annelot Jansen viel de eer te beurt om het eerste 'waterdoelpunt' te maken, en toen het acht minu ten daarna al 2-0 stond, maakte het publiek zich op voor een monster- BADMINTON HEILOO - Dit weekend beleef den de jeugdleden van 't Vennewater Badminton de allereerste editie van een jeugdweekend! En hiermee is een nieuwe traditie geboren. Zo'n dertig kinderen in de leef tijd van 8 tot 15 jaar, recreanten en competitie spelende jeugdleden, verzamelden zich vrijdagmiddag bij de badmintonhal. Binnen zeer korte tijd transformeerde de bad- zege. „We waren erop ingesteld dat Almere als debutant last zou heb ben van plankenkoorts. Dat hebben wij ook gehad als we een klasse omhooggingen. Dus gingen we er vanaf het begin fel in. Dat heeft gewerkt. Zeg maar dat wij onze overgangsklassebonus en uiteraard onze ervaring in de Hoofdklasse verzilverd hebben", aldus coach Jisse Waasdorp. Maar Almere was snel van de schrik bekomen (twee minuten na de 2-0 werd het 2-1) en bleek een taaie ploeg. Almere voerde de druk op, ook omdat het samenspel van de Terriërs slordiger werd. Almere kwam door goed keeperswerk in de eerste helft gelukkig niet dichterbij mintonhal in een indoorcamping met overal verspreid luchtbedden en slaapzakken. De organisatie had een sportief, uitdagend en span nend programma voor de kinderen samengesteld. Na een zeer gezellige nacht in de badmintonhal (met iets minder slaap dan normaal) stond op zaterdagochtend een dynamische badmintonclinic op het programma, onder begeleiding van professionele trainers, 's Middags ging de hele groep naar het veld bij de sleeheu vel voor een gevarieerd meerkamp. en in de tweede helft zette Terriërs orde op zaken. Met werklust bij het vroeg smoren van de aanvals opbouw van Almere en het verove ren van de bal, vlotte combinaties, mooie aanvallen en vier doelpunten was de zege binnen. De tweede van Almere in de laatste minuut was voor de statistiek. Lieke Bas bleek met drie doelpunten weer van grote waarde. Ylene Sijnesael, een snelle en handige buitenspeler, die over kwam van Alkmaar, bekroonde een prima debuut met een doelpunt. „Ik ben blij met de pimten en tevre den over de tweede helft. Met de strafcomers ging het goed en ook de nieuwkomers hebben ook goed gespeeld", aldus de coach. Vijf teams namen het sportief tegen elkaar op waarbij een optimale mix van slimheid, snelheid, souplesse, samenwerking en kracht leidde tot een winnaar. „Dit jeugdweekend is het begin van diverse extra acti viteiten die we dit jaar organiseren voor onze jeugdleden", stelt voorzit ter Coos Keijser. „Badminton is een zeer dynamische en snelle sport. Met dit weekend hebben we een fantastisch startschot gegeven voor een nieuw seizoen jeugdbadminton binnen 't Vennewater." Zo'n dertig kinderen in de leeftijd van 8 tot 15 jaar, recreanten en competitie spelende jeugdleden, deden mee aan het eerste jeugdweekend van Vennewater Badminton. Aangeleverde foto Terriërs Dames 1 heeft de feestelijkheden rond het nieuwe waterveld extra luister bijgezet met een overtuigende 6-2 overwinning. Heren 1 won ook, met 3-1 van Naarden. Foto: BenHaeck Zowel de F1 als F2 won de Ballorig-cup door alle wedstrijden te winnen op het toernooi van Reiger Boys. Foto: Lianne van der Heide

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 25