Bestuur en oprichters Bridgeclub Limmen nemen afscheid Schaakster Timardi VerhoefF naar Europees kampioenschap Trias pupillen C tweede ploeg van Noord Holland sport 12 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO PTV-oefenwedstrijd bij Hippische Vereniging Heiloo Limmen F5 wint met 2-9 van De Meervogels De jonge Timardi ontving dinsdag de derde prijs die ze won in de competitie 18 SEPTEMBER 2013 I LIMMEN - De Toppers van de F5 van WLimmen speelden afge lopen zaterdag tegen de kanjers van de F3 van De Meervogels uit Akersloot. Het was de eerste competitiewedstrijd van het pas samenspelende team en ze gingen er voor. Het eindresultaat mag er zijn 2-9 voor WLimmen. En meteen staan ze bovenaan de ranglijst. Mannen en dame: Houden zo! Vlnr Koen, Thomas, Daan, Bas, floor, Arjan (teamleider), Derek. Liggend/hurkend: Melle, Bram, Twan. Aangeleverde foto Fiep Adrichem, Resa Witte, Nikka Kloosterman en Laura Croux snelden naar een tijd van 28,52 seconden. Aangeleverde foto ATLETIEK HEILOO - Afgelopen weekend kwamen 18 pupillen in actie tijdens de pupillen finale van Noord Holland. De 18 pupillen hadden zich geplaatst voor deze finale na drie voorronde's. De meisjes pupillen C kwamen de dag als eerste in actie, de esta fette begon met een keurige twee de plaats. Fiep Adrichem, Resa Witte, Nikka Kloosterman en Laura Croux snelden naar een tijd van 28,52 seconden. Bij het versprin gen sprongen de jongste pupillen van Trias fantastisch en ze werden respectievelijk 1, 2, 4, 5. De afstan den 3.42 (Laura), 3.13 (Nikka), 3.05 (Resa) en 2.91 (Fiep). Het weipen ging wat minder en daar eindig den de meisjes in de middenmoot. Bij het sprinten waren de tijden wat minder dan normaal door de harde tegenwind en de regen. Maar de klasseringen waren wel prima. Uiteindelijk werden de meisjes als ploeg tweede van Noord-Holland en Laura Croux werd keurig vijfde. Bij de andere Trias deelnemers ging het ook prima bij de Pupillen B was het Lars van Boeschoten die naar een tweede tijd snelde op de sprint. Bij de pupillen A2 was het Iris Croux die bij het hoogspringen keurig 1.15 meter sprong. Bij de jongens A2 deden Sijvert Commandeur en Jens Oostenrink dit zelfs vijf centimeter hoger. Over drie weken zullen de clubkampioenschappen plaatsvin den op de vernieuwde accomodatie van Trias. Lijkt het je leuk om ook aan atletiek te doen kom dan naar de pupillen training van maandag 18.00 tot 19.15 uur en/of woensdag van 14.15 tot 15.15 uur. BRIDGE LIMMEN - Na 34 jaar neemt het bestuur, tevens oprichters, van Bridgeclub Limmen afscheid. Op 1-10-1979 is de bridgeclub Limmen opgericht door Gerard Bolweg en Theo Straathof. Een jaar later kwam Hans van Charldorp erbij. Deze drie heren vormden vanaf dat moment het bestuur van de club. Gerard als voorzitter, Theo als secretaris/wedstrijdleider en Hans de penningmeester, die ook allerlei andere klussen verzorgde. Omdat de club steeds groter werd kwamen ze, na enige tijd in kleine locaties gespeeld te hebben, uit eindelijk terecht in de bovenzaal van het mooie Vredeburg, waar nog steeds iedere woensdagavond gespeeld wordt. Het bestuur maakte het onder andere mogelijk dat de clubavon den goed verliepen, de leden aan verschillende regionale competities konden deelnemen, er op de club avonden volgens verschillende for mules gekaart kon worden, een jaar lijkse 'interland' tegen de bridgeclub Akersloot gespeeld werd, er een mooie website is gemaakt met alle informatie over de bridgeclub en dat het kleine clubje uitgroeide tot een volwaardige bridgeclub, lid van de Nederlandse Bridge Bond. Nog steeds wordt van september tot mei op de woensdagavond, in drie lijnen en zes tafels zodat je niet te laat HEILOO - De kersverse Nederlands kampioene schaken (meisjes tot en 16 jaar) Timardi Verhoeff uit Heiloo is uitgeno digd om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen Schaken in Montenegro van 28 september tot en met 9 okto ber. Op dinsdagavond 10 september ontving ze uit handen van de wed strijdleider van de SV Oppositie de prijs die hoorde bij de derde plaats in de competitie van het vorig sei zoen. Dit seizoen zal ze helaas vaak moeten afzeggen vanwege haar drukke schoolprogramma. Ook Indriaas Booij ontving nog een prijs voor het vorig seizoen. Hij was van alle leden het meest in rating geste gen. In de externe competitie zal Oppositie dit seizoen met twee zes tallen uitkomen in de derde klasse. De NHSB heeft Oppositie 2 laten promoveren als beste tweede. Het merkwaardige feit gaat zich nu voor doen dat straks Oppositie 1 tegen Vredeburg 2 (uit Limmen) zal uit komen en Oppositie 2 tegen Vrede burg 1. Op de eerste schaakavond voor de interne competitie werd er alweer flink geknokt op de 64 vel thuis bent, in Vredeburg enthousi ast gebridged door circa negentig clubleden. Er wordt uiteraard om de pimten gestreden, maar de gezelligheid staat zeker ook hoog in het vaandel. Een club die sinds de oprichting, nu 34 jaar geleden, op een voortreffelijke manier geleid is door de oprichters. Ze hebben dat al die jaren met veel toewijding en plezier (en volgens eigen zeggen zonder ooit onderlin ge ruzie) gedaan en zijn onderling, ondanks de soms moeilijk te nemen beslissingen, nog steeds bevriend. Omdat de bestuursleden inmiddels een respectabele leeftijd hebben bereikt, hebben ze een jaar geleden binnen de club aangegeven dat ze op zoek zouden gaan naar opvolgers. Deze opvolgers zijn inmiddels gevonden, en hebben een jaar aan zijkant met het 'oude' bestuur mee- gekeken. Tijdens de jaarvergadering van woensdag 4 september heeft het bestuur afscheid genomen. Het voormalig bestuur BC Limmen. V.l.n.r. Theo Straathof, secre taris, Gerard Bollweg, voorzitter en Hans van Charldorp, pen ningmeester. Aangeleverde foto den. De meeste schakers hadden zo lang droog gestaan deze zomer dat ze er als jonge honden invlogen. Kampioen Albert Bouma mocht zijn handen dichtknijpen met remise tegen Johan van de Wal. Ook Joop Kerst wist door af te wikkelen naar een stand met ongelijke lopers de remisehaven te bereiken. Oppositie heeft nog ruimte voor nieuwe leden. U kunt vrijblijvend enkele weken meespelen. Inlichtingen bij: Cor van Etten, tel. 072-5333543, cvetten® kpnmail.nl of www.sv-oppositie.nl. Timardi Verhoeff mocht in 2012 de 'damesbeker' behouden na deze driemaal op rij te hebben gewonnen in de competitie. Dit jaar gaat ze onverminderd door met haar prestaties. Archieffoto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13