Uniek aanbod van De Heemskerkse: Per 1 september 2013 lid worden en gratis 4 maanden golfen De Heemskerkse Golfclub DE HEEMSKERKSE 25 jaar swingend io Rittenkaart voor slechts 130,- De Heemskerkse Golfschool Kennismaken met golf? Clubhandicap 54 (GVB) halen? Handicap verlagen? Restaurant Grand Café De 19e TIP 18 holes golf 3-gangendiner v.a. 55,00 te reserveren via de receptie. Kennismakingsarrangement 6 maanden €750,- Kennismakingsarrangement 12 maanden €1.400,- Golf, één van de snelst groeiende sporten in Nederland PAR 3-Hoek aan het oefenen en niet-leden, Wat te denken om een rondje op de PAR-3 te combineren met één van de vele arrange menten in combinatie met het Restaurant Grand Café De 19e; bijv. 9 holes golfen incl. koffie/ thee en huisgemaakte appelgebak voor 16,50 of 9 holes golfen met een echte high tea voor 32,50. Heerlijk genieten op het terras met fantastisch uitzicht op de 18-holes baan. De Heemskerkse Golfclub biedt u de mogelijkheid om tegen een zeer aantrekkelijk tarief een 10-rittenkaart voor 9 holes op de PAR-3 baan aan te schaffen. of wat dacht u van onze Committed to- Swingcursussen, waarbij Bob ter Pimt (PGA, Golfprofessional) en Caren Bank- Wegewijs (golffysiotherapeut) de cursisten leren binnen zijn/haar fysieke mogelijkhe den optimaal te bewegen, zodat hij zij met plezier en een beter resultaat blijven golfen. De Committed to Swingcursus omvat 5 lessen van 1,5 uur, heeft maximaal 8 deelnemers en kost 112,50 per persoon. Binnenkort starten op de Heemskerkse Golfschool weer de succesvolle cursussen onder begeleiding van zeer ervaren PGA- professionals. Alle informatie vindt u op de website van de Heemskerkse Golfclub, waar u zich ook kunt inschrijven voor een van de cursus sen, www.heemskerksegolfclub.nl of via de proshop: proshop@heemskerksegolfclub.nl Restaurant Grand Café De 19e is een stijlvol ingericht restaurant met een prachtig terras (met uitzicht over de golfbaan), een bar en een lounge met banken. Voor een lunch, een gezellige borrel of een diner na het golfen, hebben wij een gevari eerd menu. Voor overdag hebben wij een uitgebreide limchkaart met diverse luxe broodjes, sala des en soep en een kaart met verschillende borrelhapjes. De Heemskerkse heeft weer plaats voor ca. 10 nieuwe leden! Als u per 1 september 2013 lid wordt van de Heemskerkse Golfclub, dan speelt u t/m 31 december 2013 gratis op de mooiste en langste 18-holes championshipbaan van Kennemerland. En ook op onze uitdagende 9 holes Par-3-HOEK. U betaalt per 1 september 1.000,- aan voor een certificaat, dat per 1 januari 2014 aange kocht wordt. Het entreegeld a 350,- betaalt u tevens per 1 september 2013. Het lidmaat schap is 1030,- per jaar (2013). Alle informatie over de aan- en verkoop van de certificaten vindt u op onze website van de Heemskerkse Golfclub: www.heemskerksegolfclub.nl Informatie en voorwaarden Voor meer informatie en de voorwaarden kijk op de website van de Heemskerkse Golfclub en klik op Lidmaatschap informa tie. Of bel met de Heemskerkse Golfclub, Pien van Nass, tel 0251 - 25 00 88 (keuze 3). De Heemskerkse Golfclub biedt u ook nog andere mogelijkheden om lid te worden, waarmee u kunt genieten van alle voordelen van het lidmaatschap voor de duur van een halfjaar of een jaar. Indien u binnen of aan het eind van die 6 maanden besluit om lid te worden, betaalt u slechts 50% van de entreefee. (Normaal 350,-) Indien u binnen of aan het eind van die 12 maanden besluit om lid te worden, betaalt u geen entreefee. Met golf geniet u van de buitenlucht, bent u sportief en gezond bezig én beoefent u bovendien een van de meest uitdagende sporten. Het is niet voor niets dat golf zo groeit in populariteit. Daar speelt De Heemskerkse op in met haar mooie volwas sen 18 holes polderbaan en de fantastische par-3-baan, goed voor de oefening of een snel rondje golf. En een fantastisch clubhuis met een gezellig restaurant met prachtig terras, dat uitkijkt over de golfbaan. Tussen Alkmaar en Haarlem, dus altijd binnen een half uur rijden vindt u de Heemskerkse Golfclub. Een actieve en gezellige golfclub met - 18-holes championshipcourse - 9-holes-PAR-3-baan - Heemskerkse Golfschool - Restaurant Grand Café De 19e - Prachtige oefenfaciliteiten - Gratis Parkeergelegenheid - Uitgebreide Hospitality Chain met diverse golfclubs in heel Nederland waar u met korting kimt spelen De Heemskerkse Golfclub is op 3 juli 2010 uitgebreid met een prachtige en uitda gende 9-holes-PAR-3 baan. Deze ligt in een driehoek naast de afslag van hole 1 van de 18-holes baan en wordt geheel omsloten door natuurlijke waterpartijen. De holes zelf zijn sterk geonduleerd en bezitten lengtes van 88 meter tot 166 meter (de totale lengte is 1078 meter). Bunkerpartijen bieden de gelegenheid ook dit onderdeel van het spel flink te oefenen. De paden zijn zodanig aangelegd dat er ook in de winter met handicarts en trolleys gereden kan worden. Beginnende golfers, clubleden als niet- leden, zonder GolfVaardigheidBewijs, kunnen hier kennismaken met alle aspec ten van het golfspel, waarvoor ze in de Heemskerkse Golfschool zijn. Toegang: voor leden ook zonder GVB

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13