Bouwnieuws Glasvezel Zij hebben al voor glasvezel gekozen. Welkom met uw vragen. Kies uw serviceprovider. Projectmanager aan het woord. www.eindelijkglasvezel.nl reggefiber HET IS ZOVER. NOG EVEN EN HEILOO HEEFT GLASVEZEL C v kpn 6 ^uuisper £Hall) Uhebt glasvezel Heiloo Nog even en alle huishoudens binnen het aansluitgebied van Heiloo kunnen profiteren van glasvezel. Dat betekent dat iedereen snel gebruik kan maken van alle mogelijkheden van glasvezel. Tenminste, als u een glasvezelabonnement bij een van de serviceproviders hebt afgesloten. Hans, Margriet en Alex vertellen waarom zij al voor glasvezel hebben gekozen. nwoner gemeente Hans: 'Straks op elk moment mijn favoriete tv-serie terugkijken.' Hans kijkt uit naar glasvezel: 'We hebben een alles-in- één abonnement gekozen. Straks zal ik al mijn lievelingsprogramma's zo vaak als ik wil terug kunnen kijken. Ook kan ik straks eenvoudig de reclame doorspoelen.' Margriet: 'Wij zijn zeer goed geholpen.' 'Waarom wij zijn overgestapt op glasvezel? We kregen een gratis aansluiting! Daar wil je dan toch gebruik van maken. Het is het nieuwste wat er is. Daarnaast zijn we goed geholpen met overstappen in de glasvezelwinkel en door Radio Bakker. Onze vraag is eerder: waarom niet?' Alex: 'Ik bespaar een hoop tijd.' 'Ik heb een bedrijf en werk dus ook veel thuis, waarbij ik veel grote bestanden 'in the cloud' opsla. Vroeger drukte ik op 'send' en dan kon ik rustig koffie gaan drinken. Nu zijn ze verzonden voordat ik twee keer met m'n ogen kan knipperen. Briljant!' Kom naar de glasvezelwinkel voor: Een persoonlijk en onafhankelijk advies. Hulp bij het overstappen. Vragen over (de aanleg van) glasvezel. Adres. Heerenweg 42a, 1851 KS Heiloo Contact. (072) 850 70 26, heiloo@reggefiber.nl Meer informatie en de openingstijden vindt u op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo. Reggefiber legt het glasvezelnetwerk aan en stelt het open voor de serviceproviders. Dit betekent vrije concurrentie voor serviceproviders en dus scherpe prijzen en aantrekkelijke aanbiedingen! In Heiloo bieden de serviceproviders Fype, Helden Van Nu, KPN, Solcon, Telfort, Vodafone, Wisper en XS4ALL glasvezeldiensten voor internet, tv en telefonie. Wilt u er meer over weten? Doe de postcodecheck op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo en vergelijk het aanbod van de serviceproviders. Dan weet u direct welk abonnement het beste bij u past. Of kom langs voor een persoonlijk en onafhankelijk advies in onze glasvezelwinkel. HELDEN VANNU partners in glasvezel solcon vodafone meer internet. De aanleg van het glasvezelnetwerk in Heiloo is vanuit Reggefiber begeleid door projectmanager Linda den Iseger. Het glasvezelnetwerk ligt nu bijna in heel Heiloo. 'Wij zijn nu druk bezig om het project af te ronden en op te leveren. De laatste woningen worden nu aangesloten op het glasvezelnetwerk van Reggefiber. ledereen die toestemming heeft gegeven voor de kosteloze aansluiting van Reggefiber, heeft dan een eigen glasvezelverbinding in de woning. Heel veel inwoners maken al naar volle tevredenheid gebruik van glasvezel. En ik hoop dat nog meer inwoners de vele voordelen gaan ervaren. In elk geval ben ik blij dat ik een bijdrage heb kunnen leveren aan de modernisering van Heiloo.' Lees verder op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo. 25 SEPTEMBER 2013 UITKIJKPOST De tel Ki< ab Provider met een hart

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 6