Lekker eten in een relaxte sfeer. Laagdrempelig, betaalbaar KOM NAAR MEET VOORDEELWEKEN! Zonneveld www. Ilimwm .nl 8 Dat zoeken we op... Kennemerstraatweg 107 1851 BC HEILOO tel.:072-800 99 66 Het restaurant Is 7 dagen per week geopend vanaf 17,00 uur www.oshelloo.nl De ambitie van de kok Klaas de Groot van Os is om de lekkerste biefstuk van Noord-Holland te bereiden. De herfst begint en dat is een goede gelegenheid om extra aandacht aan uw ogen te besteden. Zonneveld optiek biedt u daarom tijdens de Oogmeet Voordeelweken diverse aanbiedingen waarvan u kunt profiteren.* Kom nu naar Zonneveld optiek en maak kennis met onze deskundige medewerkers en onderscheidende collectie merkmonturen. optiek Montuur inclusief glazen vanaf €179,- Gratis oogmeting en oogdrukmeting Bureaubril: glazen inclusief montuur van €290,- voor €249,- Probeer gratis de nieuwe "Options Premier" maandlenzen Gratis ontspiegeling op multi-focale glazen t.w.v. €89,- Wij regelen de declaratie bij uw zorgverzekeraar Stationsplein 24 1851 LN Heiloo Tel. 072 533 12 75 www.zonneveldoptiek.nl Gratis parkeren in de parkeergarage 25 SEPTEMBER 2013 UITKIJKPOST en natuurlijk is er een kinderstoel. Een restaurant als Os was er nog niet in Heiloo. De toeloop van gasten laat zien dat het steakhouse voorziet in de behoefte om lekker uit eten te kunnen gaan tegen een betaalbare prijs. Het interieur van Os is sfeervol en modern met licht eikenhout, witte en rode stoeltjes, prachtige kunst aan de muur, een mooie bar en een open keuken. Os Steakhouse is een van de voordeligste restaurants in de regio, maar biedt wel de beste kwaliteit. Rond de tien euro heb je al een hoofdgerecht. De prijs-kwaliteitsverhouding is uitstekend. Lekker eten in een relaxte sfeer. Laagdrempe lig, betaalbaar en met bekende gerechten, die op niveau worden bereid met ingrediënten van topkwaliteit. Heiloo is sinds augustus een nieuw restaurant rijker: Os Steakhouse. Dat de formule aanslaat is duidelijk. Het succes van Os steak house heeft ervoor gezorgd dat we vanaf 1 oktober 7 dagen per week geopend zijn. Os is een plek voor iedereen die wil eten in een huiselijke sfeer. Mensen die even snel na hun werk een maaltijd willen of gasten die in het weekend uitgebreider komen tafelen. Ook gezinnen met kinderen weten het steakhouse te vinden. Voor de kleintjes zijn er kinderporties oog v *Vraag naar de voorwaarden in de winkel.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 8