Houtkachel? Milieubewust! Laatje inspireren bij Rozing Wonen Dromen Kortingsacties bij Bolten Verf Wand Geborgenheid in de slaapkamer Voor het komende seizoen wordt een duidelijke trend gesignaleerd; Overgewaaid uit het koude Scandinavië is de houtkachel terug in het Nederlandse interieur. De houtkachel is met recht hot! De houtkachel staat garant voor een maximum aan sfeer en zorgt voor genoeg warmte om een behoorlijke ruimte te verwarmen. Elegante ontwerpen met extra grote ruiten waar het vlammenspel van diverse kanten zichtbaar is. Robuuste gietijzeren kachels of moderne modellen met een strak weg gewerkte houtlade. Achter glas of als open vuur. De houtkachel geeft een stijlvolle Scandinavische look aan elk interieur. Uitgerust met hoogstaan de technologie zorgen de milieuvriendelijke kachels voor een optimale verbranding en dus voor een minimale uitstoot en maximaal rendement. Houtkachels passen dan ook prima in een milieubewuste leefstijl. Als ze goed worden gestookt, dragen ze niet bij aan het broeikaseffect. HEILOO - Herfst! Hoog tijd om het huis weer warm, knus en extra gezellig aan te kleden. Heb je echter nog lang niet genoeg van het zomerse buitenleven? Haal dan de natuur in huis; na tuurlijke tinten en materialen combineren prachtig met elkaar. Bij Rozing Wonen Dromen kun je je eindeloos laten inspireren en adviseren. HEILOO - Met de donkere, gezellige maanden in aantocht is oktober bij uitstek dé maand om het interieur een restyling te geven. Haal nu sfeer in huis, zodat u er deze winter volop van kan genieten als buiten wind en regen om het huis blazen. Met weinig middelen is al veel mogelijk. Een nieuwe trend in interi- eurstyling is het creëren van variabele sfeerhoeken; slechts enkele simpele ingrepen leveren al een verbluffende metamorfose op. Door een paar andere accessoires, een ander kleuraccent of een ander sfeer- behang op een wand, nieuwe raamdecoratie of een ander tapijt ademt de hele ruimte een compleet andere sfeer. Bolten Verf Wand biedt, behalve volop inspiratie en ideeën, een eerlijk en vakkundig advies en vergaande service, ook nog eens fikse kortingen bij de aanschaf van materialen. In het kader van het 100-jarig bestaan geeft Bolten Verf Wand op de hele collectie binnenzonwering 25% korting. Ook behang, tapijten en karpetten gaan met 20% korting de deur uit. Daar wordt een mens toch zeker blij van? Heeft u plannen om de muren opnieuw te schilderen? Kies dan voor de muurverfproducten van Fitex; professionele kwaliteit voor een uiterst betaalbare prijs. Wasbare en/of isolerende muurverven van Fitex zijn bijna de helft voordeliger dan kwalitatief gelijkwaardige muurverfpro ducten van Sikkens en Sigma. Kortom: kom langs, laat u inspireren, vraag gerust om deskundig advies of handige stylingtips en sla uw slag! Bolten Verf Wand, Westerweg 259, tel. 072-5321990, www.boltenverfenwand.nl Onze slaapkamer is meer dan een plek om te slapen en dat zien we momenteel terug in de slaap kamerinrichting. Na 'groteske' slaapkamers zijn deze winter rust, geborgenheid en gezelligheid weer troef in de slaapkamer. Scandinavisch design staat bekend om haar witte muren, kleuraccenten en natuurlijke tinten en materialen. Deze winter komt het Scandinavisch design naar de slaapkamer en hierbij worden natuurlijke materialen met gelakte oppervlakken gecombineerd. Het gestoffeerde bed is hier helemaal thuis. Niet enkel wordt het hoofdbord gestoffeerd, ook de omranding krijgt een zachte touch. Daarnaast vinden we in het Scandinavisch design afgeronde lijnen in contrast met rechte lijnen. We hebben steeds minder plaats in huis, maar toch willen we groots leven. Multifunctioneel meubilair zorgt ervoor dat we in een kleine woning toch alle luxe kunnen toevoegen. Dat is niet anders in de slaapkamer. Met een multifunctionele kledingkast kunt u perfect elk kledingstuk een plek geven. En de tv? Die verdwijnt in de tv-houder achter de schuifdeur. Plaats een hoger bed en creeër daarmee bergruimte eronder, door middel van laden en kastjes. Interieurstyliste Lian Rozing is trots op de woonwinkel, die onlangs een complete metamor fose heeft ondergaan en een moderne, frisse uitstraling heeft gekregen. „Mijn neef Eugene en ik runnen dit familiebedrijf al zo'n vijftien jaar samen en we vullen elkaar goed aan. Hij is van het aanpakken, ik ben meer van de details. Om onze klanten goed te kunnen helpen stellen we veel vragen, luisteren we naar de wensen en vertalen deze naar een advies. We ondersteunen dit advies met 3D beelden of schetsen van de nieuwe situatie. Soms gaat het om advies voor het hele huis, maar het kan net zo goed gaan om alleen de woon kamer, de zithoek of en kele accessoires." Rozing Wonen Dromen heeft een breed programma van op maat gemaakte meu belen. Van het merk New- Sity kunnen zitbanken en fauteuils worden geleverd met aangepaste zithoogte en/of -diepte en rughoog te. Interstar biedt mooie kunnen steeds in populariteit toe neemt is de vloer van pvc. Een prachtig onderhouds vrij en duurzaam alternatief voor de houten vloer. De eigen stoffeerders leveren vakwerk bij het leggen en zorgen voor een perfecte afwerking! Op de bovenste verdieping vind je een uit gebreid assortiment op het gebied van slapen met bekende merken als Auping, TopDream en Ergosleep. Neem eens een kijkje op www.rozing.nl of loop eens vrijblijvend binnen bij Rozing Wonen Dromen, Westerweg 261,1852 AG, Heiloo. Tel. 072-5321738.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13