Piratenjagers, spannend en vertederend T boxspring 17 VERF& WAND Westerweg 259,1852 AG Heiloo, Tel.: 072 - 532 19 90, www.boltenverfenwand.nl elektrisch verstelbare 160x200 cm Een electrisch verstelbare boxspring met een uitstekende prijs-kwaliteit verhouding. Een complete boxspring inclusief: gestoffeerd matras, topdek matras, hoofdbord en potenset. (Ook in andere maten leverbaar) Kijk op www.slaapzeker.nl slaapcomfort kastsystemen Rijksweg 127 Limmen Tel: 072 505 34 01 info Pjohwin.nl Nieuw asfalt voor Het Zevenhuizen en Dokterslaan UITKIJKPOST 9 OKTOBER 2013 Aanbieding is geldig de hele maand oktober 201 3. Vraag in de winkel naar de deelnemende merken en actievoorwaarden. B0I.ÏIEIM HEILOO - In theater De Beun werd afgelopen weekend Piratenjagers van Meike Haas door Falkland Toneel vier keer opgevoerd. Een humoristisch kinderstuk waar in Karla (Remy de Graaf) in bed ligt en fantaseert over meevaren op een schip in de Stille Zuidzee. Als in een droom staat plotseling kapitein Foppe Grutter (Pirn de Smalen) in haar slaap kamer en vraagt zich af wat Karla in zijn stuurhut doet. Een knap staaltje decorbouwwerk wordt ten tonele gespreid, want het bed verandert in luttele seconden in een prachtig schip. Foppe probeert het achtste continent te ontdekken; een, wat later zou blij ken, synoniem voor vriendschap. Eigenlijk wil Karla zo snel mogelijk naar huis, maar dan duikt Dolores op (Wob de Vries). Dit vreemde zee monster is de zus van twee prachtige zeemeerminnen. Hierin is het harde werk van de kostuumploeg duidelijk te zien. Onderweg werd het nog even spannend want een groep piraten onder leiding van Thijs Geteisem (Edo Postma) probeerde de parels van de zeemeerminnen te roven. Erelid Puck Koomen speelde de rol van wijze professor en ambtenaar van de bur gerlijke stand, want uiteraard traden Dolores en Foppe in het huwelijk. Met pakkende liedjes en muziek werd de voorstelling op een energieke manier aangekleed. De bezielende regie van Leo van Herk was hierin duidelijk merkbaar. Met het vertederende eind beeld op het netvlies gingen de vele toeschouwertjes weer naar huis. Recensie: Bram Schuijt Piraten, giechelende zeemeerminnen, opschepperige kapitein en vele anderen in een vernuftig decor met kleurrijke aankleding. Dit alles was te zien bij Falkland. Foto: René Alphenaar 1.795, HEILOO - Voor weggebruikers is het weer goed fietsen en rijden op het nieuwe asfalt bij Het Zevenhuizen en Dokterslaan. Onlangs zijn beide straten opgeknapt. Op het Zevenhuizen is de toplaag van het asfalt vervangen en nieuwe belijning aangebracht. Dit onderhoud was noodzakelijk vanwege grote slijtageplekken in de toplaag van het asfalt. Op De Dokterslaan is tussen Kleijn Barlaken en Groot Barlaken een compleet nieuwe asfaltverharding aangebracht. Deze vernieuwing van het asfalt is onderdeel van de zesde fase van het groot onderhoud in Plan Oost. Eind dit jaar hoopt de gemeente de werkzaamheden in dit deel van de wijk af te ronden. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 17