Heiloocontact Geen krant ontvangen? 8 Meer informatie? Bel! Mededeling Bouwen en wonen Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) 9 OKTOBER 2013 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvragen omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen. Breedelaan 36d, zaaknr. 13 08956 verhogen garageboxen (verdiepen en verhogen) ontvangen 1 oktober 2013 Hoogeweg 40, zaaknr. 13 08926 veranderen woning en bouwen schuur ontvangen 30 september 2013 Stationsweg 31, zaaknr. 13 08835 veranderen voorgevel woning (kozij nen) ontvangen 26 september 2013 Wilgenlaan 11, zaaknr. 13 8836 vergroten woning ontvangen 27 september 2013 Verwijderen voertuig Op de openbare weg staat gedurende langere tijd een voertuig dat daar niet hoort. Burgemeester en wethouders verplichten de eigenaar hiervan uiter lijk 16 oktober zijn of haar eigendom te verwijderen (op grond van artikel 5.6 van de Algemene Plaatselijke Verordening Heiloo). Het gaat om - een vouwwagen van het merk Jamet, bouwjaar onbekend, kleur wit met een groen zeil, kenteken onlees baar, geplaatst op De Capelacker te Heiloo. Als na 16 oktober 2013 de vouwwagen nog op de openbare weg staat, laat de gemeente deze op kosten van de eigenaar verwijderen en opslaan. Bent u eigenaar van de genoemde vouwwa gen, dan kunt u uw eigendom uiterlijk tot 16 januari 2014 ophalen. Uiteraard na betaling van de gemaakte kosten. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. van der Linden van de afdeling Volkhuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 53. Verleende omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders heb ben de volgende omgevingvergunning verleend. Vennewatersweg 15, zaaknr. 13 08143 Vergroten tuincentrum (opslagruimte) en plaatsen reclamezuil verzonden 3 oktober 2013 Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders hebben besloten gehandicaptenparkeerplaat sen op kenteken te realiseren nabij: - Ewisweg 112 - Goodeslaan 4 en algemene gehandicaptenparkeer plaatsen op het parkeerterrein nabij: - Haagbeuk - Bosweg Geen gemeentegids door de gemeente De gemeente geeft vanaf dit jaar geen gemeentegids meer uit, omdat de gids in steeds minder huishoudens gebruikt wordt. De gemeentelijke informatie kunt u vinden op onze website www.heiloo.nl Alternatief Uitgever LokaalTotaal heeft aangege ven dat zij het 'A t/m Z' gedeelte - de organisatie-informatie - in Heiloo wil uitbrengen. Dit is op eigen initiatief en dus zonder medewerking van de gemeente. LokaalTotaal heeft stich tingen en verenigingen al benaderd voor een kosteloze vermelding van de gegevens. Wob-verzoeken niet meer per e-mail De gemeente Heiloo neemt verzoeken om informatie op grond van de Wet openbaarheid van bestuur (Wob), die per e-mail worden ingediend, niet meer in behandeling. Dit hebben burge meester en wethouders op 1 oktober 2013 besloten. De reden om deze 'elektronische weg' Ter inzage De besluiten liggen vanaf 9 okto ber zes weken ter inzage bij de Informatiebalie in het gemeentehuis. Bezwaar U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken". Inwerkingtreding bestemmingsplan Blockhovepark Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend dat ingevolge het bepaalde in artikel 3.8, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening het bestem mingsplan Blockhovepark op 20 september 2013 geheel in werking is getreden. Inhoud van het bestemmingsplan Het plangebied omvat in grote lijnen af te sluiten is dat er steeds meer verzoeken binnenkomen waarbij het niet gaat om het inwinnen van infor matie, maar om het innen van een vergoeding. Complexe Wob-verzoeken worden aan grote aantallen overheden tegelijk gesteld. Wie niet tijdig of onvol ledig reageert, moet een vergoeding betalen. De gemeente Heiloo heeft nooit expliciet kenbaar gemaakt dat de elektronische weg voor Wob-verzoeken openstaat. Maar de gemeente heeft in het verleden wel per e-mail ingediende verzoeken behandeld. Dat gebeurt in het vervolg niet meer. De gemeente behandelt alleen nog Wob-verzoeken die per post zijn ontvangen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van team Juridische Zaken, telefoonnum mer 072 535 66 66. Aanwijzingsbesluit toezichthouders Drank- en Horecawet De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat, gelet op het bepaalde in artikel 41 van de gewijzigde Drank en Horecawet, de buitengewoon opsporingsambtenaren van de afdeling de woonpercelen aan de Westerweg, Rector Frederiklaan, Van Foreestlaan, Curtiuslaan, De Blinkenlaan, Spokenboschlaan, Jan Ruslaan en woonpercelen aan de oostzijde van de Kennemerstraatweg. Ter inzage Het vastgestelde en geheel in wer king getreden bestemmingsplan Blockhovepark kunt u inzien op de gemeentelijke website www.heiloo.nl/ buurt onder Ruimtelijke ordening onder Bestemmingsplannen. Ook kunt u het bestemmingsplan ook inzien op de landelijke website www.ruimtelijkeplan- nen.nl (NL.IMRO.0399.bpBlockhove- park-0401). Beroep en voorlopige voorziening Bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is tegen het op 13 mei 2013 vastgestelde bestem mingsplan beroep aangetekend en is Volkshuisvesting Ruimtelijke Ordening en Milieu zijn aangewezen als amb tenaar belast met het toezicht op de naleving van de Drank- en Horecawet. Dit aanwijzingsbesluit treedt in werking op 1 oktober 2013. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. van der Linden van de afdeling Volksgezondheid, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 53. Verzelfstandiging exploitatie zwem bad Het Baafje De gemeente Heiloo heeft besloten de exploitatie van het zwembad Het Baafje op afstand te zetten. Partijen die interesse hebben om de exploitatie over te nemen, kunnen zich melden bij de heer M. Vijfschaft van het bureau Drijver en Partners. U kunt zich aanmelden tot 18 oktober 2013 via de mail: mark.vijfschaft@ drijver-partners.nl. U ontvangt dan een pakket met informatie over de verdere procedure en de voorwaarden die gel- ook de voorzitter van deze afdeling gevraagd om de inwerkingtreding van (een gedeelte van) dit bestemmings plan door het treffen van een voorlo pige voorziening op te schorten. Dit verzoek om voorlopige voorziening is op 20 september 2013 afgewezen. Omdat de Afdeling bestuursrecht spraak zich nog moet uitspreken over het ingestelde beroep is het bestem mingsplan nog niet onherroepelijk. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. Jager van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke ordening en Milieu, tele foonnummer 072 535 67 99. den voor de verzelfstandiging van de exploitatie van Het Baafje. In principe krijgen de partijen die al eerder bij de gemeente hebben aangegeven dat zij interesse hebben in de exploitatie van Het Baafje, het informatiepakket toegestuurd. Heeft u op 11 oktober nog niets ontvangen verzoeken wij u om u via de mail aan te melden bij de heer Vijfschaft. Marktconsultatie Zwembad Het Baafje Op 1 juli heeft de gemeenteraad van Heiloo besloten de exploitatie van het openluchtbad Het Baafje af te stoten met als streefdatum 1 januari 2014. De gemeente vindt dat voor de exploitatie van een zwembad specifieke expertise nodig is en zoekt daarvoor nu een externe partij die deze deskundigheid heeft. Om in contact te komen met geïn teresseerde partijen organiseert de gemeente nu een marktconsultatie. Dit is een vrijblijvende consultatie waarbij de gemeente onderzoekt, welke par tijen mogelijk geïnteresseerd zijn en tegen welke voorwaarden. Voor de begeleiding van deze verzelfstandiging heeft het bureau Drijver en Partners opdracht gekregen van de gemeente. www.heiloo.nl L*er"n9emuidWestpr "T^^aanZl, 'weegt'

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 8