40-jarig jubileum TTV Limmen Laatste Willem Mooi beker voor Dick Keppel Spannend weekend voor Dojo 't Loo Double Stars aspiranten tweemaal kampioen Zaalvoetbal voor tieners en jongeren in sporthal 't Vennewater ADVERTEREN SPORT WAT KOST DAT? 25 Prijswinnaar Uit&Zo Heiloo krijgt badmintonracket op de TELEFOONPAGINA Daan stond goed te judoën, maar verloor helaas twee wedstrijden U I T K IJ KPOST 16 OKTOBER 2013 LIMMEN - Komende zaterdag viert Tafeltennisvereniging Limmen haar veertigjarig bestaan aan de Hogeweg 61 te Limmen. Op de vereniging wordt op deze avond een leuk tafeltennisprogramma georga niseerd voor leden en alle oud leden van de club. Vanaf 20.00 uur zal er onder het genot van een drankje een ludiek tafeltennisevenement worden gehouden. Oud-leden van de club zijn van harte welkom. Ter aandenken aan dit veertigjarig jubileum zal er een speciale clubpen worden uitgedeeld. In de afgelopen veertig jaar heeft de vereniging een rol gespeeld in het faeiliteren van tafeltennis voor zowel recreatieve spelers als eompetitiespelers. Naast de seniorentrainingen is er in de afgelopen veertig jaar ook structu reel jeugdtraining verzorgd. De thuisbasis van de Tafeltennisvereniging is al vele jaren de sporthal naast de Pax Christi (Hogeweg 61). H oogtepunt was deelname aan de eerste klasse bij de Nederlandse Tafeltennisbond competitie en het landelijk spelen van velschillende jeugdteams. De vereniging staat bekend om de gezellige en sportieve sfeer en hoopt dit nog velen jaren door te mogen zetten. Meer informatie over deze gebeur tenis kun je vinden op www.tafel- tennislimmen.nl. Iedereen is wel kom om te proosten en met oude vrienden bij te praten! Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO- De uitslag van 9 oktober A-lijn: 1. Hommes - vd Linden 63,54; 2. Vaik - Vos 55,73, B-iijn: 1. v. Baarsen - vd Veidt 62,50; 2. Vijn - Wuijts 59,38. C-iijn: 1. Nieie - Jenniskens 61,11; 2. Buisman - Grippeiing 58,33. Bridge Club 't Oosthonk HEILOO- De uitslag van woensdag9 oktober A-lijn: 1. Ds van Huiberts - J Tromp 59,17%, 2. D. de Klerk-J. Beerse 58,75%., 3. M. Hendrikse - G. Bes 53,75, B-lijn: 1. D. Wegewijs - E. Smidt 66,52%, 2. G. d. Vries - J. Bes 61,98%, 3. Fam. Keesen 60,42%, 4. A. Kemper - P. v. Lochen 57,81%. Interesse? bel 072 5330175 of mail: info@uitkijkpost.nl HEILOO - Jack Macaulay kreeg afgelopen week in de badminton- hal een gloednieuw Yonex racket uitgereikt als winnaar van de prijsvraag tijdens Uit zo Heiloo. Hij kon als aspirant-lid met een de baan op om zijn nieuwe aanwinst uit te proberen. Links: Jack Macaulay. Rechts: voorzitter Coos Keijser. Aangeleverde foto HENGELSPORT HEILOO - Onder slechte omstandigheden werd de aller laatste Willem Mooi beker gevist in de singel in Alkmaar. anwege de slechte weersvoor spelling waren er maar zes kloeke baarszers op komen dagen, waaron der het oudste lid Henk Haanraads die met z'n 80 jaar nog verschillende baarzen op de kant haalde. Hij kon echter niet voorkomen dat de in uitstekende vorm verke rende Dick Keppel de meeste baar zen wist te scoren en hiermee de laatste baarswedstrijd van DVW op z'n naam bracht. Doordat Rem Blaebom, die de laatste jaren de baarswedstrijden organiseerde ermee stopt en er niemand andere is die dit wil overnemen, is ook deze wedstrijd verleden tijd. De visvereniging is Rem dankbaar voor de vele uren visplezier! De volledige uitslag: 1. D. Keppel 122 punten, 2. J. Walta 87 punten, 3. R. Blaebom 74 pimten, 4. C Bakker 59 punten, 5. H. Franse 57 pimten en 6. H haanraads met 40 pimten. Judo HEILOO - Vorig jaar debuteer de het judoteam van Dojo 't Loo in de eerste klasse en wist zich ternauwernood te handhaven. Dit jaar begint het team in de eerste ronde met drie gewon nen teamwedstrijden aan de competitie. In de Hoomse Vaart in Alkmaar werd zaterdagavond in een spannen de pot Frits van der Werf uit Hoorn met 4-3 overmeesterd. Daarna kwam er een 'walk over' tegen Judo Haarlemmermeer uit Hoofddorp die met 7-0 aan de kant werd gezet. Tot slot spande het er weer om tegen Top judo Amsterdam. Ook hier werd de winst met 4-3 binnen gesleept. In het voorlopig klasse ment staat Dojo 't Loo na de eerste ronde bovenaan. Deze positie zul len de judoka's de volgende ronde met hand en tand verdedigen. Op zondag was de Hoomse Vaart het toneel van de 25ste versie van het Open Alkmaare Judo toernooi met deelnemers uit België, Frankrijk, Engeland, Duitsland, Noorwegen, Finland en natuurlijk Nederland. Otto Bosch (-27 kilo) wist één partij met ippon te winnen en verloor er helaas twee. Daan Pepping en Kare Kroon (beiden -30 kilo) kwamen uit in dezelfde gewichtsklasse. Daan stond goed te judoën, maar verloor helaas twee wedstrijden in een zware poule en daarmee was voor het het toernooi voor Daan voorbij. Kars verloor zijn eerste partij op seheidsreehterebeslissing maar maakte daarna korte metten met zijn tegenstanders. Hij won vijf partijen op rij en eindigde op een uitstekende tweede plaats. Mats Kroon (-38 kilo) verloor zijn eerste partij, heipakte zich en won zijn vol gende twee partijen waarvan één op ippon met een fraaie Harai Goshi. De vierde partij werd verloren van een bekende tegenstander en hier mee kwam Mats helaas niet tot het podium. Fil Dekker (-42 kilo) begon met een verliespartij, zette dat recht in zijn tweede partij door netjes te winnen maar kon dat niet voortzet ten en ook daarmee was voor het het toernooi over. In de klasse tot 15 jaar en tot 42 kilogram behaalde Bruno van Beek een knappe zilveren medaille. Martin Brouwer en Thijs Lesterhuis (beiden -81) zaten in dezelfde poule. Martin delfde helaas het onderspit tegen Thijs, wist aansluitend nog één partij te winnen en verloor er één, hij eindigde als derde. Thijs stond sterk te judoën won al zijn vier partijen met aanvallend judo en werd hiermee kampioen op de Open Alkmaaree. ZAALVOETBAL HEILOO - Woensdag 23 oktober houdt jongerencentrum BukBuk een zaalvoetbal toernooi in sporthal 't Vennewater. Het is mogelijk om je op te geven met een team of individueel. Zowel jongens als meisjes kimnen zich inschrijven voor het toernooi. Ben jij tussen de 12 en de 18 jaar en wil je meedoen schrijf je dan snel in, liefst vóór uiterlijk vrijdag 18 oktober. Voor de uiteindelijke inde ling wordt gekeken naar de leeftijd en sterkte van de teams. Speeltijden zijn afhankelijk van het aantal deel nemers, de aanvang is 13.00 uur tot uiterlijk 16.00 uur. De teams bestaan uit zes perso nen, inclusief keeper en een wissel (twee wissels is ook toegestaan!). Deelname aan het toernooi is gra tis, de prijsuitreiking is na afloop in BukBuk, tijdens de nieuwe inloop activiteit Day-Cafe op de woens dagmiddag van 15.30 tot 17.30 uur. Daar krijg je ook verdere info van de organiserende stagiaires Melle Kruit en Jesse Bijlsma. Je kan je persoonlijk aanmelden of een inschrijfformulier opvragen door een mail te sturen naar jonge- renwerk@bukbuk.nl Mail dit for mulier volledig ingevuld retour of lever het in bij de mobiele hangbus HONKBAL HEILOO - Bij honkbalvereniging Double Stars Heiloo heeft zich iets bijzonders voorgedaan; bij de Aspiranten zijn zowel team 1 als team 2 kampioen geworden! Beide teams mogen zich met recht de beste noemen, met een behoorlijk puntenvereehil zijn bei den op de eerste plaats geëindigd. Bij team 2 was het afgelopen week zover, bij team 1 was het al een weekje eerder. Niet alleen de spelers maar ook de coaches en trainers die hier met z'n allen met veel enthousiasme voor gezorgd hebben. Later in de maand zal met een groot feest op het Double Stars-complex het honk balseizoen voor deze aspiranten afgesloten worden. Double Stars Aspiranten team 2 zijn deze week kampioen gewor den, in navolging van Aspiranten Team 1, die vorige week ook als eerste eindigte. Aangeleverde foto Melle Kruit en Jesse Bijlsma tijdens de organisatie van het zaal voetbal in sporthal 't Vennewater vanuit BukBuk. Aangeleverde foto it v 1 van Buk buk in winkelcentrum 't Loo (donderdag- en vrijdagmiddag). Tenslotte kan je het aanmeldings formulier ook kwijt in de brieven bus bij jongerencentrum BukBuk op de hoek Pastoor van Muijenweg 12 Kloosterhof, in de deur bij de ingang van tienercentrum Tendenz (tijdens openingstijden natuurlijk ook gewoon afgeven!).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 25