Winnaars Sportgala Heiloo 2012 gehonoreerd Najaarscompetitie TV 't Vennewater kampioen HSV wint met duidelijke cijfers van Sint Adelbert Ed Zeekant wint Oosthonk toernooi SPORT 27 Iris Lemmen: Brons bij de European Open in Minsk Vijf minuten later kreeg een verdediger de bal ongelukkig op de arm Fabrice de Boer wint in Duitsland EHK Klaverjasclub Wethouder Dellemijn opent AV TRIAS baan Damclub Heiloo: de onderlinge competitie UITKIJKPOST 16 OKTOBER 2013 adida .corvf TENNIS HEILOO - Na vijf spannende zondagen tennissen is het gemengde team t/m 17 jaar kampioen geworden. Elke zon dagochtend moesten de kids (plus ouders) vroeg hun bed uit om mooie wedstrijden te kun nen spelen. De eerste keer begonnen ze goed, het team won met 4-1. Het was prachtig weer en zaten bij het Vennewater heerlijk van de zon en wedstrijden te genieten. De weken erop bleef het ook heel mooi ten- nisweer. De meeste wedstrijden werden gewonnen door het team. Afgelopen zondag was het span nend, het team moest met 3-2 win nen voor het kampioenschap. In de stromende regen gingen de kids de baan op. Met veel wind erbij werd er toch aardig gespeeld. Soms vlo gen de rackets uit de handen of wer den er mooie slidings gemaakt op de baan vanwege de harde regen. Het is niet droog geweest de laatste zondag. Toch gingen de kids door met hun wedstrijden. In de pauze stond het Vennewater voor met een 2-1 voor sprong. Daarna gingen de dubbels de baan op, er moest nog 1 pimtje worden gehaald en dat gebeurde ook, na een klein uurtje werd de jongensdubbel gewonnen met een 6-16-1 uitslag. Uiteindelijk werd de damesdub- bel ook gewonnen door het venne water. Met een 4-1 uitslag was ieder een opgelucht en blij. HEILOO - Dat topsporters, want zo mogen we de prijswin naars van het sportgala Heiloo 2012 toch wel noemen, keu zes moeten maken, bleek wel uit de wat magere opkomst op de prijsuitreiking welke door Dorssports middels een Workshop Functional Training, beschikbaar was gesteld. Donald Koppedraaijer verwoord de dit heel duidelijk in woord en beeld middels een vooraf opgeno men interview met Nicole Weijling. Nicole was een van de afwezigen die de keuze moest maken om niet deel te nemen aan deze prijsuitrei king. Nicole zou namelijk laat in de avond naar Brazilië vliegen, waar zij zal uitkomen op de WK atle- tieknummers 800 en 1500 meter. Deze training welke werd gegeven door Jeroen Brouwer, was speci fiek gericht op kracht wat voor de meisjes van de Terriërs Al toch wel even wennen was. De work shop werd afgesloten met nog een gezellig samenzijn onder het genot van een sapje en een gezond hapje. Sportraad Heiloo, de organisator van dit gala, sprak haar waardering uit voor de tot op heden geleverde prestaties en hoopte dat op het vol gende gala al de sporters minimaal weer voorgedragen zullen worden. Ter herinnering de winnaars nog even op een rijtje: Sportman van het jaar: Fabrice de Boer. Sportvrouw van het jaar: Pascal Wiebering. Sportteam van het jaar: Dames 1 De Terriërs. Sporttalent van het jaar jongens: Job Beintema, meis jes: Gaby de By, teams: Meisjes Al De Terriërs. Masters: Vrouw: Nicole Weijling. Man: Hennie Punt. De kampioenen v.l.n.r.: Tom Dekker, Job van der Steen, Sam Groot, Fleur Brouwer en Mijs Visser. Ontbrekend op de foto: Merel van de Steen, Demi en Mylon Abbo. Aangeleverde foto kopt, 2-0. HSV leek af en toe wat gemakzuchtige!' te worden, waar door de rood-zwarten, die zondag in het wit/zwarte reserve tenue speelden, toch dreigend werden. Op het moment dat Adelbert wilde wisselen, kreeg Tom Hafkamp de bal voor de voeten en dat betekende 3-0 in de 73ste minuut. Vijf minuten later kreeg een ver dediger van A. de bal ongelukkig tegen de arm, waardoor de scheids rechter, die 's morgens een tele foontje kreeg van de KNVB om in te willen vallen en hiervoor uit Doom moest komen, niets andei's kon doen dan een penalty geven, die in tweede instantie het rood/gele net deed bollen. Eindstand 4-0. Na de wedstrijd werd Mona Burgering in het 'zonnetje' gezet, geridderd door de KNVB en toegesproken door de jeugdvoorzitter van HSV, Martijn van den Ende. Mona mocht nog eenmaal de penaltybokaal uitrei ken, een stokpaardje van haar. Een kantine vol met belangstellenden en uitgenodigden feestten nog een paar uurtjes om daarmee Mona te bedan ken voor haar enorme inzet voor de club. HEILOO - Judoka Iris Lemmen heeft bij de European Open in Minsk brons behaald in de gewichtsklasse -78 kilogram. De Nederlandse judoploeg keerde terug uit Wit Rusland met maar liefst elf plakken. Aangeleverde foto DARTEN HEILOO - Zaterdag 12 oktober trotseerden 32 dartliefhebbers het barre herfstweer om in het warme Oosthonk het eer ste toernooi van het seizoen te gooien. De organisatie had een leuke variant bedacht; 101 met dubbel 1 finish. In de poule fase werd volgens het carousel systeem gespeeld, dus was iedereen tot 21.30 uur volop in de weer met het spelletje. In de knock out rondes werd 401 met minimale finish van 51 gespeeld voor de win naars, de verliezers mochten het met 200 pimten minder doen. Voor de meesten verliep de eerste ronde (best of 3) te snel en alle verliezers mochten zich nog op maken voor een troost toernooi. Naar gelang de avond vorderde werd het spelletje moeilijker en in de halve fmale trad Ed Zeekant aan de okey tegen zoon Bas. De ervaring had de overhand in het finishen van de 51 die nu als minimale finish werd gewaagd. De andere halve fmale ging tus sen Jeroen Kleverlaan en Peter Wensveen met de kampioen van afgelopen seizoen als overtuigend winnaar. Bas won nog wel de troost fmale en werd derde, Peter vierde. De fmale was spannend met de zenuwen als extra tegenstander voor zowel Ed als Jeroen. Uiteindelijk trok Ed aan het lang ste eind;5-3. Bij de runners up pakte Jan Willem van Veen de eerste plek, tweede werd daar Ben Schlahmilch. De dames prijzen gingen naar Bianca Bes op de eerste en Natasja Kost op de tweede plek. Volgende toernooi is het Paul Pesser toernooi en dat staat gepland op 16 novem ber. Sportraad Heiloo sprak haar waardering uit voor de tot op heden geleverde prestaties. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - In de stromende regen, die 90 minuten aanhield, werd de wedstrijd tussen HSV en Sint Adelbert uit Egmond- Binnen gespeeld. Jammer genoeg bleven vele toeschou wers weg, die toch een aantrek kelijke pot hebben gemist. Al snel na acht minuten scoorde Rick Houtenbos met het hoofd de 1-0. HSV bleef druk zetten; toch waren de uitvallen van de Binders niet ongevaarlijk, maar Thomas de Vries stond een doelpunt in de weg. In de 21ste minuut werd wederom een goede voorzet door Rick inge- >Stor. HEILOO - Voor de karateka's van Fïmakoshi vormde het internatio nale toernooi om de Niederrhein Cup de opening van het seizoen. Fabrice de Boer deed direct van zich spreken door al zijn wedstrij den met de maximale score te winnen. In de fmale kwam hij uit tegen teamgenoot Giorgio Fung, die ook niet opgewassen bleek tegen de Boer. Bij de junioren was er eveneens succes met een tweede plaats voor Dong Tsang en de derde plaats voor Ivan Fung. Bij de meisjes legde Orsine de Boer beslag op de derde plaats. Bij de teamwedstrijden veroverden Fabrice de Boer, Giorgio Fung en Ivan Fung met een grote voorsprong op de rest van het deelnemersveld de eerste plaats. HEILOO - Maandag 21 oktober is er weer een klaverjasdrive en ook weer een verloting met leuke prijzen. U bent allen, het liefst met partner, welkom op de nieuwe locatie Cultureel centrum De Strandwal naast de Kapel, op het GGZ terrein. Bent u een regel matige bezoeker en u kunt een keer niet, of als u voor het eerst komt meld dit even bij één van de onderstaande bestuursleden. Dan kan er rekening meer worden gehouden. De zaal is open vanaf 19.00 uur. Aanvang is om 19.30 uur en men eindigt om circa 22.30 uur. Inlichtingen bij mevrouw G. Verhage, tel 072-5123271 of bij mevrouw R. Geerlings, tel. 072- 5339345. HEILOO - Zondag 6 oktober, tij dens de clubkampioenschappen van AV Trias, is de gerenoveerde atletiekbaan officieel geopend door wethouder Dellemijn. In de zomer is hard aan deze renovatie gewerkt. De toplaag is hersteld en er is nieuwe belijning aange bracht. Aanloopstroken voor het verspringen zijn weer in orde, net als een nieuwe discusring. Verder heeft Trias zelf, met behulp van een subsidie van de Rabobank en steim van de vrien den van Trias, een nieuwe hoog springinstallatie aangeschaft. Dit alles zorgt ervoor dat Trias de komende vijf jaar atletiekwed strijden op hoog niveau kan blijven organiseren en zelf ook topatletiek kan blijven beoefenen. Nadat de wethouder de C pupil len had weggeschoten voor een 4 x 40 meter estafette en zelfs een wedstrijd speerwerpen tegen het grote speerwerptalent van Trias, Dennis Bainhoom, met glans had verloren, konden de club kampioenschappen onder ideale omstandigheden en met een grote publieke belangstelling weer een aanvang nemen. HEILOO - Koploper René Boulonois won ook zijn vierde partij, Frans Schouten hield het 41 zetten vol en moest opge ven. Simon Droog won snel van Wim Solleveld, nestor Cor van Lieshout speelde remise tegen Arnold Stegeman en André Valkering won met enige moeite van Piet Heijne. Eind oktober begint de competitie van de Kennemerdamkring, waarin DCH het opneemt tegen de Broeikas uit Akersloot.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 27