contact Een mantelzorger in Heiloo verrassen? Dat kan! HEILOO 7 Toekomstvisie 2030 Heiloo GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Burgerzaken Afval en milieu Bezwaar maken Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 16 O KTO B ER 2013 Kent u een mantelzorger die in Heiloo woont? En vindt u dat diegene het verdient om in het zonnetje te worden gezet op de Dag van de Mantelzorg? Ga dan naar www.heiloo.nl en geef hem of haar dan vóór vrijdag 1 november op. Hij of zij ontvangt dan op vrijdag 8 november een kleine attentie van de gemeente. Ook jonge mantelzorgers kunnen worden opgegeven. Zij ontvangen een bioscoopbon van de gemeente. In Heiloo zijn meer dan duizend mantelzorgers die meer dan acht uur per week en langer dan drie maanden voor een ander zorgen. Wat is mantelzorg? Mantelzorg is langdurige, onbetaalde zorg voor chronisch zieken, gehandicapten en hulpbehoevenden door naasten: familieleden, vrienden, kennissen en buren. Kenmerkend is de persoonlijke band tussen de mantelzorger en zijn of haar naaste. De meeste mantelzorgers vinden het vanzelfsprekend om voor hun naaste te zorgen, maar vinden het soms moeilijk om de zorg te combineren met een betaalde baan of om de zorg tijdelijk over te dragen. Dag van de Mantelzorg 2013 'Yes We Care!' De Dag van de Mantelzorg 2013 staat in het teken van het samenspel tussen zorgprofessionals en mantelzorgers. Steeds meer organisaties zien het belang van goede samen werking met de mantelzorgers. Mantelzorgers blijken vaak een belangrijke schakel te zijn tussen zorgvrager en zorgpro fessional. De slogan voor dit jaar Yes We Care! duidt op deze veranderende samenwerking en sluit aan op de visie van de gemeente Heiloo 'Zorgen voor elkaar'. De gemeente besteedt daarom ook graag aandacht aan deze dag door mantelzor gers in Heiloo in het zonnetje te zetten. Aanmelden Kent u een mantelzorger die u in het zonnetje wil zetten, geef hem of haar dan vóór 1 november op via onze website www.heiloo.nl of via telefoonnummer 072 535 66 66. Meer Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Busso-Besseling, via telefoonnummer 072 535 66 82. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 21 oktober hoor zittingen voor de behandeling van bezwaarschriften, die bij burgemeester en wethouders zijn ingediend tegen de volgende besluiten: 18.15 uur: afwijzen van een bijstands uitkering 18.45 uur: niet aan derden in beheer geven van gronden in de Boekelermeer en verstrek ken van informatie op basis van de Wet openbaarheid van bestuur 19.15 uur: niet in behandeling nemen van een subsidieaanvraag van de Double Stars. Deze hoorzittingen worden gehouden in het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belang hebbenden kan de zitting om persoon lijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Meer informatie Voor meer informatie hierover of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u contact opnemen met mevrouw C. Klein Holte, secreta ris, telefoon 072 535 66 46. Burgerlijke stand tot en met 11 oktober Geboren Lente I.M. Dekker d.v. H.M. Dekker en M. van der Pol Noah N. Vlieland z.v. B.C. Vlieland en C. de Vries Edi Leguijt d.v. T. Leguijt en M. Handgraaf Pip A. van 't Hoff d.v. A.R.P. van 't Hoff en O. Pardoen Danny Kaptein z.v. R.J. Kaptein en A.J.C. Wijdeman Max J. Hoeben z.v. W.F. Hoeben en M. van Beek Dilara Yavuz d.v. A. Yavuz en A. Yavuz Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Huwelijksaangifte aangifte gereg. Partnerschap B.J. Engel en H. Visser Huwelijken gereg. Partnerschappen A.W.J. Bruin en F.E. Jonker G.J. Osinga en T.B. Tiemersma F.G. Zonderhuis en K. Bod P.J. Vermeulen en C. Zhang Overleden C.M.T. Wigmans wv Dorpmans G. Liefting wv Bakker A.W. Flinkenflögel wv Glas C.A.D.M. Minis W. de Klerk wv Menning M.L. Leeuwenberg ev Van Velthoven H. Schwagermann Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Op maandag 7 oktober heeft de gemeenteraad besloten dat de Toekomstvisie 2030 de basis gaat vormen van al het beleid dat de gemeente maakt in de toekomst. Hiermee wordt Heiloo in 2030 een dorp waar natuur, betrokkenheid, bewustzijn en verbinding de belangrijkste waarden zijn. U kunt de toekomstvisie lezen op www.heiloo.nl/toekomstvisie2030

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7