Bouwnieuws Glasvezel Nu al genieten van de voordelen van glasvezel. V/oordelen. Welkom met uw vragen. Kies uw serviceprovider. Projectmanager aan het woord. H www.eindelijkglasvezel.nl reggefiber f§ TIÏI.E2 6 c LRJNED Heiloo Uw woning is met een glasvezelaansluiting helemaal voorbereid op een toekomst van tv in 3D en tal van interactieve diensten die een andere manier van werken, leren, communiceren en ontspannen inluiden. Zodra u uw glasvezelaansluiting activeert, ontdekt u nu al bijzondere voordelen. Met glasvezel razendsnel uploaden. Wist u dat de uploadsnelheid net zo belangrijk is als de downloadsnelheid? Met glasvezel zijn die snelheden even hoog. Met glasvezel bent u klaar voor alle ontwikkelingen die eraan gaan komen. Maar ook nu profiteert u er al van: zware bestanden wisselt u moeiteloos uit, wereldwijd beeldbellen doet u zonder er bij na te denken. Ideaal! Ook is een hoge uploadsnelheid van groot belang voor het delen van uw foto's en video's op bijvoorbeeld Facebook, Picasa of YouTube. Uw bestanden staan razendsnel online. Klaar voor de komende 30 jaar. Wist u dat Twitter pas sinds 2006 bestaat en in Nederland pas sinds 2009 tv-uitzendingen in FID worden uitgezonden? Nog nooit ging de vooruitgang zo snel als nu. Maar met glasvezel weet u één ding zeker, u kunt alle ontwikkelingen van de komende 30 jaar gemakkelijk volgen. Ongekend snel (informatie reist met de snelheid van het licht). Superieur tv kijken (haarscherp beeld, glaszuiver geluid). Buitengewoon stabiel (glasvezel is vrijwel niet storingsgevoelig en biedt hoge kwaliteit). Nooit meer de kabel delen (u kunt zorgeloos genieten, ook als u met meerdere mensen in de buurt online bent). Voorbereid op de toekomst (FID, 3D, wat u ook gaat kijken, u bent er klaar voor). Verantwoorde keuze (glasvezel is energiezuinig en duurzaam). Kom naar de glasvezelwinkel voor: Een persoonlijk en onafhankelijk advies. Hulp bij het overstappen. Vragen over (de aanleg van) glasvezel. Adres. Fleerenweg 42a, 1851 KS Heiloo Contact. (072) 850 70 26 heiloo@reggefiber.nl Meer informatie en de openingstijden vindt u op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo. Reggefiber legt het glasvezelnetwerk aan en stelt het open voor de serviceproviders. Dit betekent vrije concurrentie voor serviceproviders en dus scherpe prijzen en aantrekkelijke aanbiedingen! In Heiloo bieden de serviceproviders Fype, Fielden Van Nu, KPN, Scarlet, Solcon, Tele2, Telfort, Trined, Vodafone, Wisper en XS4ALL glasvezel diensten voor internet, tv en telefonie. Wilt u er meer over weten? Doe de postcodecheck op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo en vergelijk het aanbod van de serviceproviders. Dan weet u direct welk abonnement het beste bij u past. Of kom langs voor een persoonlijk en onafhankelijk advies in onze glasvezelwinkel. HELDEN VANNU kpn solcon UUISO0f (XS4ALL) De aanleg van het glasvezelnetwerk in Heiloo is vanuit Reggefiber begeleid door projectmanager Linda den Iseger. Het glasvezelnetwerk ligt nu bijna in heel Heiloo. 'We zijn bijna klaar. Nog even en alle huishoudens binnen het aansluitgebied van Heiloo kunnen profiteren van glasvezel. Inmiddels zijn 7.500 huishoudens aangesloten op het netwerk van de toekomst. We zijn nu bezig met de laatste loodjes. De laatste 3.000 woningen worden nu aangesloten op het glasvezelnetwerk. Met het aangelegde glasvezelnetwerk gaat een nieuwe wereld van werken, leren en ontspannen voor Heiloo open. Dat betekent dat iedereen gebruik kan maken van alle mogelijkheden van glasvezel. Tenminste, als u een glasvezelabonnement bij een van de serviceproviders hebt afgesloten.' Lees verder op www.eindelijkglasvezel.nl/heiloo. 23 OKTOBER 2013 UITKIJKPOST Dez' tele' Kies abo partners in glasvezel scarlet Provider met een hart 1 meer internet. vodafone

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 6