m Heiloo contact HEILOOi 13 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Bezwaar maken Welzijn Geen raadsvergadering op 11 november Kledinginzameling vrijdag 8 november Heeft u vragen? Bel meteen!! Afval en milieu Werk in uitvoering -DORSSPORTS UITKIJKPOST 6 NOVEMBER 2013 De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact Bouwen en wonen opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingsvergunningen verleend. Hoogeweg 40, zaaknr. 13 08926 veranderen woning en bouwen schuur verzonden 1 november 2013 Laan van Muijs 14, zaaknr. 13 09025 plaatsen dakkapel op achterdakvlak woning verzonden 31 oktober 2013 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Vaststellen hogere geluidswaarden In de Uitkijkpost van woensdag 23 oktober hebben wij u in kennis gesteld van een ontwerp-besluit hogere geluids waarden vanwege verkeerslawaai van De Omloop en De Spanring ten behoeve van het ontwerpbestemmings- plan Nieuw Varne (om de bouw van een aantal woningen mogelijk te maken). Meldingen Wet milieubeheer Van de volgende bedrijven zijn, op grond van een algemene maatregel van bestuur in het kader van de Wet milieubeheer, meldingen ontvangen. Besluit algemene regels inrichtingen milieubeheer: - Firma P. van Dam, Kennemerstraatweg 415 te Heiloo voor het verlengen van een opslag loods met 289 m2. - Stichting Vrienden van Sighet voor het oprichten van een opslagruimte voor hulpgoederen, op het GGZ ter rein op de Kennemerstraatweg 464 te Heiloo. - Schietsportvereniging De Vrijheid Heiloo voor de uitbreiding van het aantal schietavonden op Het Zevenhuizen 44 te Heiloo. Er wordt soms ook geschoten op de dinsda gen tussen 20:00 uur en 23:00 uur. - Bergerkaas B.V., De Overtoom 3 Deze aankondiging is niet geheel juist. Het betreffen namelijk hogere geluids waarden vanwege verkeerslawaai van De Omloop en de Zeeweg. Burgemeester en wethouders van Heiloo zijn voornemens om op grond van artikel 83 van de Wet geluidhinder hogere geluidswaarden vanwege weg- verkeerslawaai (respectievelijk 59 en 52 dB) vast te stellen ten behoeve van een aantal geprojecteerde woningen aan De Omloop en de Zeeweg in het ontwerpbestemmingsplan Nieuw Varne. Ter inzage Het ontwerp-besluit is al in te zien vanaf donderdag 24 oktober tot en met woensdag 4 december tijdens de ope ningstijden bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Het ontwerp-besluit is ook in te zien op de website www.heiloo.nl/buurt bij Ruimtelijke ordening onder Bestemmingsplannen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn van ter inzage te Heiloo voor het oprichten van een kleinschalige kaasmakerij/zuivelinrichting. - Jan Bakker Installatie, De Hoefsmid 33B te Heiloo voor het oprichten van een installatiebedrijf voor gas, water, dakbedekking en zinkwerk. - Loodgietersbedrijf G. van Til, De Hoefsmid 33G te Heiloo voor het oprichten van een loodgietersbedrijf. - DekaTuin Heiloo, Vennewatersweg 15 te Heiloo voor de bouw van een overdekte opslagruimte aan de ach terzijde van het hoofdgebouw. - Delta-T Installatietechniek B.V., De Droogmakerij 57 te Heiloo voor het oprichten van een installatiebedrijf op het gebied van cv- en luchtbe handelingsinstallaties, regeltechniek en gas, water en sanitair. - Wiebering Montage, De Hoefsmid 33 J te Heiloo voor het oprichten van een montagebedrijf/opslag van houtzaagmachines. Ter inzage Deze meldingen liggen vanaf 7 november tot en met 5 december gedurende vier weken ter inzage bij de Informatiebalie in het gemeentehuis. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Pijper van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer 072 548 84 66. legging kan een ieder naar aanleiding van het ontwerp-besluit schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen bij burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij verzoeken u boven aan de brief te vermelden 'zienswijze op het ontwerp-besluit hogere geluidswaar den ontwerpbestemmingsplan 'Nieuw Varne'. Als u gebruik wilt maken van de moge lijkheid een mondelinge ziens Verwijderen populieren Kapellaan Maandag 11 november starten wij met het verwijderen van vijftien populieren aan de Kapellaan. Afhankelijk van de weersomstandigheden duren de werk zaamheden tot en met 15 november. Waarom populieren verwijderen? De takken van deze oude populieren zijn erg bros en daarom gevoelig voor takbreuk. Om gevaarlijke situaties voor weggebruikers te voorkomen, halen we de bomen weg. Nieuwe bomen terug Langs het oostelijk deel van de Kapellaan, het gedeelte tussen de Hoogeweg en de Kennemerstraatweg, plaatsen wij nieuwe bomen op de plek van de verwijderde bomen. Dit Gezond voorbeeld Heiloo Appeltje Eitje breidt zich als een olie vlek uit over het dorp. Steeds meer organisaties tonen interesse om zich als partner aan te sluiten. Ook particu liere initiatieven dienen zich aan. Keurmerk Onder de naam 'Appeltje Eitje - Gezond voorbeeld Heiloo' verzamelt gemeente Heiloo activiteiten in Heiloo die laten zien dat voor gezond kiezen makkelijk is. Op 22 oktober ontving Dorssports als het eerste het keurmerk Appeltje Eitje uit handen van wethou der Fred Dellemijn. Goed voorbeeld Om de titel 'Gezond voorbeeld Heiloo' te mogen ontvangen, spreekt een organisatie met de gemeente af om jaarlijks één of meer activiteiten uit te voeren die in het teken staan van wijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met de heer L. Bas van de afdeling Volkshuisvesting Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 46. Voor zowel de schriftelijke als monde linge zienswijze geldt, dat gemotiveerd moet worden aangegeven op welke onderdelen van het ontwerp-besluit de zienswijze betrekking heeft. zijn iepen en kastanjes, boomsoorten die hier van nature al voorkomen. De bewoners van de Kapellaan hebben wij per brief hierover geïnformeerd. Bereikbaarheid De Kapellaan is tijdens de werkzaam heden gedeeltelijk afgesloten voor verkeer. Wanneer de aannemer op het oostelijke gedeelte van de Kapellaan bezig is, is het westelijke gedeelte vrij voor verkeer en andersom. Voor even tuele overlast vragen wij uw begrip. Meer informatie Heeft u vragen over het vervangen van de populieren aan de Kapellaan of wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met de heer G. Bak van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 66 66. gezonde voeding, voldoende bewe gen, geen tot matig alcoholgebruik, niet roken en/of tijdig ontspannen. Met deze activiteiten wordt het goede voorbeeld gegeven ten aanzien van een gezonde leefstijl. Zodat het voor inwoners vanzelfsprekender en dus makkelijker wordt om voor gezond te kiezen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u kijken op www.heiloo.nl/gemeente, bij 'Welzijn en gezondheid' leest u over het Gezondheidsbeleid en Appeltje Eitje. Ook kunt u contact opnemen met mevrouw M. Helmstrijd van de afdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 67 17 of via info@heiloo.nl. De raadsvergadering van maandag 11 november gaat niet door. De laatste textielinzameling van dit jaar is op vrijdag 8 november. Zet de zak het liefst voor 9.00 uur 's ochtends op de verzamelplaats voor rolemmers.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13