JC De Foresters stijgt verder Sportraad Heiloo houdt theatervoorstelling over sport Laatste keer gevist voor Nico Krom bokaal Weer 39 zwemdiploma's gehaald bij Zwembad Loos Duin lopers en Trislopers trotseren storm Terschelling sport 21 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Tweede plaats na nipte zege bij OFC: o-i UITSLAGEN 6 NOVEMBER 2013 Joey, Mateja, Dean, Timber, Micha, Kees, Marc, Brent en Seb van de F1 van De Foresters leverden een geweldige prestatie in Amsterdam door vijfde te worden van totaal 45 teams. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Werd vorige week nog verloren van NVC na een ener verende en mooie wedstrijd, nu was het precies andersom. Want in de uitwedstrijd bij OFC uit Oostzaan (vorige week nog win naar in de bekerwedstrijd tegen Topklasser ADO '20) werden de drie punten weggehaald in een vooral van Foresters-zijde matig duel. OFC had veel meer kansen dan de Egels, maar him voorhoedespelers kon den het Foresters-doel maar niet vinden. En indien dit wél het geval was, greep de uitblinkende Heilooër doelman Tijs Laagland steeds voor treffelijk in. De rust werd gehaald met een voor De Foresters gimstige stand: 0-0. Voor de tweede helft wis selde eoaeh Klanker Jesper Hut voor Simon Duindam en Bert Ineeia voor Boyan Blanehard. Ineeia was acht wedstrijden lang gesehorst geweest, maar vierde in de 59ste minuut een klein feestje met zijn medespelers door, naar later bleek, het enige doelpunt van de wedstrijd te scoren. Door dit resultaat staan de Egels nu zelfs op de tweede plaats van de ranglijst in IA, omdat De Meem verloor van AFC '34. Zondag komt de koploper, JOS/Watergraafsmeer, naar Heiloo. JOS heeft al 22 pimten na acht wedstrijden en vorige week werd de eerste periodetitel gepakt. Een prachtig affiche dus, de aftrap is om 14.00 uur. Ook bij de jongste jeugd was er een opvallend resultaat: De F1 werd op het HETT toernooi van Ajax vijf de in een sterk deelnemersveld van 45 teams! Een geweldige prestatie van: Joey, Mateja, Dean, Timber, Micha, Kees, Marc, Brent en Seb en natuurlijk van de coaches: Milo, Dennis en Mike. HEILOO - Sportraad Heiloo houdt een inspirerende theater voorstelling voor alle vrijwilli gers bij de sportverenigingen. Wat zeg je als coach vlak voor een spannende wedstrijd tegen je sporters? Wat doe je als trainer als de training voor geen meter loopt? En hoe ga je als bestuurder om met Bridgeclub 't Oosthonk Uitslag woensdag 30 oktober: A. lijn 1. J. Hutting-A. Kemper 65,63% 2. Fam. Eeltink 62,50%. 3. H Uijl-G. Bes 56,73% 4. H. Fransen-J. kaandorp 58,85%, B. lijn 1. V. Huiberts-J. Tromp 67,50% 2. Fam. Woldendorp 57,29% 3. J.v. Dokkum-E. Kappel 50,00%. Heilooër Bridge Club Donderdagavondcompetitie 31 oktober: A-lijn: 1. Coebergh - Kemmere 63,54; 2. Leering-Turk60,94; 3. Fam. De Nijs 57,29. B-lijn: 1. Fa, van der Steen 60; 2. Plas - Hurkmans 57,92; 3. A.Haanstra - H.Rutjes 55,83. C-lijn: 1. Fam. Van der Wulp 57,97; 2. Fam. Piet 56,52; 3. Fam. Steur 55,57. lastige ouders? Vragen waar men bij sportclubs wel eens tegenaan loopt. De Sportraad vraagt graag aandacht voor een veilig sportkli- maat en is dan ook blij de theater voorstelling Wel winnen, hè! naar Heiloo te hebben kunnen halen. Het is een inspirerende show voor alle vrijwilligers bij sport clubs. Het verhaal dat op donder dagavond 28 november in theater De Beun zal worden gebracht is gestoeld op praktijkervaringen van topcoaches en onderbouwd met wetenschappelijk onderzoek. In de voorstelling spelen onder andere Bas Grevelink, bekend van Comedytrain en de musical Joseph, en Ewald van Kouwen, aanvoerder van de beweging Positief Coachen. De sportbonden organiseren deze theatervoorstelling in samen werking met de SportRaad en de gemeente Heiloo. Het ministerie van VWS, de sportbonden en NOC*NSF maken het mogelijk de show met een grote korting aan te bieden. Zo kost een kaartje slechts 5,- in plaats van het normale tarief van 20,-. Kaarten kimnen worden besteld op www.welwinnenhe.nl. BAARSVISSEN HEILOO - In 2006 werden de baarsvissers van Limmen ver rast door Nico Krom. Hij orga niseerde een extra wedstrijd, schafte een prachtige wisselbe ker aan, bood de vissers na de wedstrijd snert en consumpties en bovendien gingen de beste drie vissers met een mooie prijs naar huis. Nu, acht jaar later, werd deze jaarlijks terugkerende wedstrijd voor het laatst gevist. Nico heeft de respectabele leeftijd van 80 jaar bereikt en vond dit een goed moment om de traditie te beëin digen. Jammer, maar zondag 3 november stonden er maar liefst twintig hengelaars te trappelen om nog één keer van deze wedstrijd te genieten. Als wedstrijdwater was gekozen voor het Stet. De afgelopen tijd werd hier nauwelijks een visje gevangen, maar ook dat is het leuke aan de hengelsport: het blijft gis sen wat je boven haalt met vissen. Gelukkig werden er al snel enkele visjes opgehaald. Hoewel dit een baarswedstrijd betrof, gaven ande re vissoorten ook pimten. Dit bleek vandaag voor de meesten van door slaggevend belang. Zo ving Gerrit Tuijn vijf baarzen en zestig witvis- sen, goed voor 110 pimten. Een knappe vangst, maar net niet goed genoeg voor het erepodium. Op de hoogste trede mocht vandaag Piet van der Heijdt poseren. Deze deel nemer uit nog een eerder bouwjaar als Nico verraste menig 'snotneus'. Zijn 18 baarzen en elf witvissen bezorgden hem een glansrijke over winning. Rob Jak werd tweede met 16 baarzen en Rien Faasse pakte brons met elf baarzen. Na de wedstrijd mochten de vis sers in de Lantaarn nog eenmaal genieten van drank en spijzen. Met het volste begrip voor Nico's besluit werd voorzichtig links en rechts gezocht naar een mogelijke opvolger. Deze middag stond er nog niemand op. Namens bestuur en hengelaars werd Nico nogmaals bedankt. De complete uitslag vindt u op www.hsvlimmen.nl. Na de wedstrijd mochten de vissers in de Lantaarn traditioneel nog eenmaal genieten van drank en spijzen. Aangeveieverde foto HEILOO - Zaterdagmorgen 26 oktober werd er weer afge zwommen door de leerlingen van zwembad Loos, in Zwembad De Beeck in Bergen. 39 leerlingen mochten het felbe geerde A, B of C diploma van de Nationale Raad Zwemdiploma's, en de daarbij behorende felicitaties in ontvangst nemen. Iedereen is blij met zijn/haar diploma naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Diploma A: Quali Ahmed, Filou de Baar, Finn de Baar, Teim Berghuis, Amber Blokker, Luea Dekker, Floris Hoppenbrouwers, Stan de Laleijne, Tijs Leguijt, Rosalinde Leij dekker, Sarah Ligthart, Rens Los, Ryan Lotze, Seth Meijer, Joep Nijbaeker, Eline de Vries, Max Westerwal, Eva van Wielink, Berber Wijnia, Sander Woip. Diploma B: Qamar Ahmed, Lenthe Barendsen, Teim van Beek, Bram Beentjes, Dewi Belleman, Tieme van den Berg, Dana Boesten, Rahin Hanbali, Fem Hendrikszen, Kian Hessing, Lisanne Jonker, Aron Lahat, Yara Reitsma, Max van der Velden, Michelle Zhan, Sil Zuiderveld, Tygo Zwart. Diploma C: Yanniek van Bruehem, Luuk van der Vlies.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 19