De Voedselbank heeft uw hulp nodig! Ook dit jaar weer Sinterklaastoneelstuk in de Beun Chiropractie, een gezonde keuze Jong Ondernemend Heiloo timmert aan de weg H E I L O O 11 INGEZONDEN MEDEDELING Bij deze krant vindt u een tas die u kunt vullen met diverse etenswaren Prijsuitreiking 500 euro actie Winkelhoft Loo Expositie Agaath Tissing bij Silhouet La Locanda UITKIJKPOST 20 NOVEMBER 2013 HEILOO - Praktijk Chiropractie Roosenberg is een moderne praktijk met drie ervaren ehiropraetoren. Men is al twintig jaar gevestigd aan de Kennemerstraatweg 69 in Heiloo. Chiropraetoren zijn universitair opgeleid en gespecialiseerd in het onderzoeken en behandelen van klachten aan het bewegingsapparaat en problemen die daar mee samenhangen. Men ziet dus veel patiënten met mg- en nekklachten, maar ook bekken- en heupproble men, schouderklachten of hoofdpijn. De praktijk is op werkdagen geopend van 08.00 tot 17.00 uur en op maandagavond en donderdagavond tot 20.00 uur. Voor een afspraak is geen verwijzing nodig en vrijwel alle ziektekosten verzekeraars vergoeden de consulten (geheel of gedeeltelijk) vanuit het aan vullende pakket. Dit gaat dus niet ten koste van uw eigen risico. Op www. roosenberg.nl en Faeebookpagina: facebook.com/chiropractie.roosenberg vindt u regelmatig nieuwe interessante artikelen. Recent onder andere over voeding, het instellen van uw werkplek en de rol van chiropractie in de sport. Kennemerstraatweg 69, Heiloo, tel. 072-5339963. HEILOO - Op uitnodiging van de winkeliers van Winkelhof 't Loo spelen Forento en Pancratius voor de 31ste keer gezamenlijk een Sinterklaastoneelstuk. De spelers, te weten Lara Molenkamp, Sandra Noordover, Anneke Terra, Susanne van der Ven, Inge Vermorken, Wendela Weel en Josta Zijlstra maken er weer een groot feest van. Het verhaal speelt zich af op de boot van Sinterklaas. Itipiet heeft een laptop gekocht en wil de ver langlijstjes van alle kinderen in Nederland erin zetten. Helaas stopt de laptop ermee als piet bijna klaar is en tot overmaat van ramp valt hij in het water. Hiermee beginnen ook de problemen. Want hoeveel spe culaaspoppen moeten er nu gebak ken worden? Wie vraagt nu eigen lijk wat? Welk kind wil een barbie? Welke scholen moeten ze bezoeken enzovoort enzovoort. Grietpiet en Bibberpiet weten maar één oplos sing. De weggegooide lijstjes moe ten allemaal alsnog in het Grote boek van Sinterklaas geschreven worden. Als tot overmaat van ramp ook het grote boek nog weg is, weten de pietjes er echt geen eind meer aan. Him wanhoop is groot. Het sinterklaasfeest komt steeds dichterbij. Op de boot is ook een studente gekomen die samen met slaappiet haar neus in het grote boek steekt. Slaappiet heeft geen idee of hij nu droomt of toch wak ker is. Als ie droomt is hij in ieder geval een stuk actiever Het maakt ook allemaal niet uit als het Grote Boek van Sinterklaas uiteindelijk maar gevuld wordt zodat de pietjes de juiste cadeautjes aan de kinderen kimnen geven. En als je straks toch nog een verkeerd cadeautje krijgt, wees dan niet boos. De pietjes had den dit jaar wel heel veel haast! De voorstelling wordt op 30 november gespeeld in de Beun. Kaarten wor den gratis beschikbaar gesteld door de winkeliers van Winkelhof 't Loo en zijn verkrijgbaar vanaf 23 novem ber bij de infobalies van de Hema en Albert Heijn. HEILOO - Op de eerste bijeen komst van Jong Ondernemend Heiloo op vrijdag 1 november waren maar liefst circa dertig nieuwsgierige jonge onderne mers en bedrijven afgekomen. Twintig daarvan hebben zich aan het einde van de avond aan gemeld als lid van de jonge tak van Ondernemend Heiloo Ondernemersvereniging (OHO). Volgens de initiatiefnemers Tim Erkamp (25) en Patrick van Meggelen (24) een veelbelovend begin! Het idee om meer jonge, enthousiaste ondernemers bij de Heilooër ondernemersvereniging te betrekken, kwam van de voorzitter Henk Morseh. Hij benaderde Tim, die het idee wel zag zitten, en met diverse andere jonge ondernemers heeft gebrainstormd hoe dit in een vat te gieten. Tim heeft vervolgens Patrick benaderd om gezamenlijk JOHO op te gaan zetten. Tim -net als Patrick- een baan; beiden onderne men daarnaast ook zelfstandig. Zij bezochten al wel regelmatig bijeen komsten van Ondernemend Heiloo, maar ze vermoedden dat voor veel van him leeftijdgenoten de drempel vrij hoog was om zich bij de club oudere ondernemers aan te sluiten. „Het is misschien de onbekendheid of dat jongeren zich er niet helemaal thuis voelen." Tim en Patrick pols ten een groep jonge ondernemers of er voldoende animo was voor een afdeling van Ondernemend Heiloo voor jonge ondernemers tot plus minus 35 jaar. De grote opkomst op de eerste bijeenkomst gaf aan dat dit wel degelijk het geval was! „Ondanks dat veel jonge zelfstan dige ondernemers uit Heiloo elkaar wel kennen, weet je vaak niet van elkaar wie wat doet. Op de bijeen komst bleek dat velen de toegevoeg de waarde van bijvoorbeeld netwer ken wel inzien, maar net dat zetje nodig hebben om zich ergens bij aan te sluiten." De eerste stap is gezet; de volgende stap van de kersverse commissie is om invulling te geven aan Jong Ondernemend Heiloo is. Patrick: „Het is niet onze bedoeling als een aparte tak te werk te gaan. De voordelen om als één sterke ver eniging naar buiten te treden zijn bekend; we zullen in ieder geval van de agenda van Ondernemend Heiloo meeprofiteren. Op jaarbasis wor den vanuit OHO zo'n 15 activiteiten georganiseerd. Het plan is om vanuit Jong Ondernemend Heiloo daar naast een aantal keer per jaar -van- uit onze visie- activiteiten te organi seren die in een behoefte voorzien en die jonge ondernemers aanspre ken. Uiteraard zijn oudere onderne mers welkom." Voor meer bekend heid en om onderlinge contacten te stimuleren wil Jong Ondernemend Heiloo nieuwe media inschake len. „Want we schatten dat Heiloo tussen de vijftig en honderd jonge ondernemers telt!" Voor meer infor matie of aanmelding: e-mail timer- kamp@erkamp.nl, www.facebook. nl/jongondememendheiloo. HEILOO - Iedere week biedt de Voedselbank honderden gezin nen die tengevolge van grote financiële problemen niet over voldoende voedsel beschikken, noodhulp aan. Gedurende een bepaalde over bruggingsperiode ontvangen zij een gratis voedselpakket. Door de huidige economische situatie moet de Voedselbank steeds meer 'klan ten' bedienen. Voor de handel en industrie wordt het echter steeds moeilijker om de Voedselbank gratis levensmiddelen ter beschik king te stellen. Daarom heeft de Voedselbank aanvulling nodig. En doet men een beroep op u. Bij deze Uitkijkpost vindt u een speciale tas die u kunt vullen met de volgende etenswaren: groente in blik of pot, suiker, rijst, jam, pinda kaas, spaghetti of macaroni, soep in blik (geen pakjes of zakken), saus voor pasta's, koffie, slaolie en thee. Op maandag 25 november kunnen de tassen tussen 18.00 en 20.00 uur bij één van de inzamelingspunten worden gebracht. Kimt u zelf niet komen, geef de tas dan mee aan een buur of familielid die wel in de gele genheid is! Inzamelingspunten op maandag 25 november van 18.00 tot 20.00 uur zijn: Heiloo: Bibliotheek Heiloo, Westeiweg 250, Benedietussehool, J.P. Hasebroekweg 21, Wijkgebouw 't Oosthonk, De Oostkanter, Ter Coulster Kerk, Holleweg 111, Witte Kerk, Heerenweg 32, Sint Radboudsehool, Slimpad 18, Wijkgebouw Ypsalon, De Hucht 4, Willibrorduskerk, Westerweg 265, Jan van Rijekenborghsehool, Trompenburg 49, CBS De Duif, Mariënstein 180, Willibrordsehool Boekenstein 47. Limmen: Basisschool St. Maarten, Lage Weide 2, R.K. Parochie Dusseldorperweg 74-76, OBS Het Kleurenorkest, Oosterzijweg 8, Pax Christi Basisschool, Hogeweg 55. Akersloot: Parochiecentrum St. Jacobus de Meerdere, Kerklaan 37, Basisschool De Brug, Buurtweg 20, OBS Rembrandtsehool, Mozartlaan 65. Egmond Binnen: De Windhoek, Herenweg 72 A. Egmond aan de Hoef: Sint Jozefschool, Prinses Marijkelaan 1, Dorpshuis Hanswijk, Hanswijk 1, OBS De Boswald, G. van IJsselsteinlaan 34. U kunt ook lid worden van de 'Vrienden van de Voedselbank'. Voor minimaal 15,- per jaar bent u al donateur. Stort uw bij drage op rekeningnummer NL06 RABO 0116 609079 ten name van Stichting Voedselbank Alkmaar e.o„ Pettemerstraat 39B, in Alkmaar, tel. 072-5401592 of 06-22134241. HEILOO - Vrijdag vond in het restaurant van Hema Heiloo de prijsuitreiking plaats van de 500 euro actie van winkelhof 't Loo. De eerste prijs, 500 euro contant, werd gewonnen door de heer en mevrouw Baas. De tweede prijs, een gevulde winkelwa gen was voor mevrouw Taylor. Een uitgebreid glasservies werd gewonnen door mevrouw Knippenberg-Jansma. De heren en of dames Haeck, Slootman, Ekkers, van Beek en Keijser, wonnen een prachtig ingepakt en goedgevuld prijzenpakket. De negen de prijs, een waardecheque van winkelhof 't Loo werd gewon nen door mevrouw Op het Veld. Alle winnaars zijn afkomstig uit Heiloo. Foto: Uitkijkpost HEILOO - Tot en met 31 december exposeert Agaath Tissing - van de Ziel bij Silhouet La Locanda. In haar tentoonstelling 'Kleuren van de ziel' laat zij haar meest recente werken zien zoals landschappen, portretten, model en sillevens, in olieverf, acryl of pastel. De intensiteit en de passie horen volledig bij de zoektocht in haar leven. Ze begon bij Inekel Watzema te aquarel leren en kreeg les van Ed Dekker in Dirkshorn. Van 1999 tot 2003 volgde ze de klassieke opleiding in tekenen en schilderen aan de Wackersacademie in Amsterdam. Ook was ze enkele jaren lid van Tintoretto waar ze Frits de Nooijer ontmoette die haar begeleid de. Ze nodigt u van harte uit om haar werk zelf te ervaren, bij Silhouet La Locanda aan de Kennemerstraatweg 101-103. De commissie van Jong Ondernemend Heiloo Tim Erkamp en Patrick van Meggelen. Foto: Carolien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 11