Mooie sprongen tijdens springwedstrijd GTH zaterdag 23 en zondag 24 november SPORT Onnodige nederlaag voor De Foresters HSV maakt koppositie volledig waar Ski onderhoud Gratis toegang 1^0 Basisbeurt van 16,95 voor 9,95 klik op www.pauwwintersport.nl zondag 10.00 - 17.00 uur II Zaterdag van 9 tot 17 uur en zondag van 10 tot 17 uur bij Pauw recreatie! bdüglk bt cglWWFR) wintersport la's' De grootste en gezelligste beurs van Noord-Holland! Gebruikte en outletkleding Tientallen stands en demo's Geniet van de wintersportsfeer Win leuke prijzen 15% korting op de gehele nieuwe collectie winter(sport)kleding! UITKIJKP§§ï IS N§VÉM§ÉR iSi§ VOETBAL HEILOO - De Foresters liep zondag een neder laag op tegen D.E.M., altijd een moeilijk te bespelen tegenstander voor de Egels. Omdat Dennis Nanne geschorst was, werd de opstelling iets aangepast. Maar ondanks het met Simon Duindam versterkte middenveld zagen de supporters ditmaal niet het ver zorgde veldspel met veel korte combinaties. Al in de tweede minuut scoorde Ted Amson, maar de goal werd afgekeurd wegens buitenspel. Hierna werd het een open wedstrijd. In de 22ste minuut wist D.E.M. te scoren, waarna de toch andere altijd trefzekere Bert Inecia verzuimde dat ook te doen. Met nog een mooie aanval, afgesloten door Nick Kramer met een vergeef se omhaal, kwam de rust. Na een solo door de D.E.M.- verdediging schoot Nick Kramer de bal tegen de paal, waarna de Beverwij kers er wél in slaagden de weer voortreffelijk keepende Tijs Laagland te verschalken: 2-0. Nog in de zelfde minuut haalde Jermaine Rock in het strafschopgebied een D.E.M.-speler onderuit, welke actie hem rood opleverde. De penalty werd ech ter door Tijs Laagland gestopt. Tim van Gelder werd vervangen door Verdi Sambo en met tien man slaag den de Egels er in om de aansluitingstreffer te maken: 2-1 door Nick Kramer. Na de vervanging van Jesper Hut door Chris Poulino werd het eerst nog 3-1, voor dat Chris Poulino uit een voorzet van Bert Inecia 3-2 scoorde. Moegestreden kregen de Egels hierna nog twee doelpunten om de oren: 5-2. De volgende com petitiewedstrijd van De Foresters is op 1 december, wanneer SDO op bezoek komt. SPRINGEN HEILOO - Zondag 17 november vond de jaarlijkse springwedstrijd van GTH in Heiloo plaats. In de ochtend was het de beurt aan de jongste meisjes. Zij hebben mooie sprongen laten zien op de dubbele trampoline en trampoline met en zonder kast en pegasus. De wedstrijd werd afgesloten met een spette rende demo van de jongste streetdance meisjes. Daarna was het de beurt aan de meisjes van 7-10 jaar. In de derde wedstrijd was het de beurt aan de oudste meiden en de springgroep, het niveau lag hoog en zag de moeilijke sprongen werden goed uitgevoerd. Na deze wedstrijd was er een demo van trampolinetrainer Patrick Warmer en aansluitend kwam zijn trampolinegroep in actie. Aankomend seizoen doen de wedstrijdtrampo- linespringers en de meisjes van de springgroep mee aan wedstrijden waarbij zij zich, net als vorig jaar, weer proberen te kwalificeren voor het Nederlands Kampioenschap. De jongste meisjes hebben mooie sprongen laten zien Aangeleverde foto H Niels Haring in duel. Foto: Wim van Gelder VOETBAL HEILOO - Zondag trad HSV aan tegen de Wherevogels, nummer laatst op de ranglijst. Het verschil was duidelijk zichtbaar, ook gezien de eindstand van 7-0! De start van HSV was niet scheip genoeg, waar door de eerste kans voor de Purmerendere was, maar Thomas stompte een kopbal van vijf meter afstand tot comer. Daarna kwamen de rood/gelen meer bij het doel van de tegenstander, wat resulteerde in twee corners vlak na elkaar en een vrije trap van Steef Kaandorp die net werd overgeschoten. In de 33ste minuut gaf Jesper de Vré een dieptepass op Rick Houtenbos, wat 1-0 betekende. HSV bleef nu aanvallen, waarbij wederom een aantal comers werd gehaald, maar geen doelpunten. In de 42ste minuut een identieke situatie als bij de eerste goal, waarbij Rick nu eerst nog een verdediger moest uitkappen; 2-0. Na de rust ging HSV onverdroten door met aan vallen, waarbij menige aanval over diverse schijven aantrekkelijk was om te zien. Reeds na drie minuten teisterde Jesper de onderkant van de lat, waarbij Tom Hafkamp direct reageerde en met een omhaal 3-0 op het scorebord liet zetten. In de 66ste minuut werd Ruben Bugter in de 16 onderuit gehaald; dat leverde een penalty en een derde goal voor Rick op. Daarna leek het wel een beetje gallery-play; de ene na de ande re mooie aanval golfde op het doel van Wherevogels af, met als resultaat de 5-0 van Steef en de 6 en 7-0 van Ruben Bugter. Zondag speelt HSV voor de beker tegen AFC 2 uit Amsterdam om 13.15 uur. van 99,95 Sinner Empire Chameleon Helm met prima protectie, comfort en ventilatie. Inclusief skibril. In wit of zwart verkrijgbaar. vanaf f/schff aa SIDAS fa} 34, Nieuw! Fischer Vacuüm Comfort skischoenen Comfortabele skischoen waarvan de binnen- en buitenschoen individueel op maat wordt aangepast voor dé perfecte pasvorm! 9p I Openingstijden: zaterdag 09.00 - 17.00 uur Pauw recreatie Pascalstraat 3 1704 RD Heerhugowaard 072 5741069 info@pauwrecreatie.nl II Primo Pauw recreatie aanvaardt geen aansprakelijkheid voor eventuele druk- en zetfouten en/of prijswijzigingen. Producten kunnen afwijken van de afbeeldingen. De acties uit deze advertentie zijn geldig tijdens het beursweekend. Pauw Wintersportbeurs Falcon donsjack Dames of heren donsjack met capuchon. In diverse kleuren. van 149,95 Falcon

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 25