contact Speciale feestavond voor vrijwilligers actief in Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Bouwen en wonen Burgerzaken Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 20 NOVEMBER 2013 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Op donderdag 19 december organiseert de gemeente Heiloo een feestavond speciaal voor vrijwilligers actief In Heiloo. Burgemeester en wethouders hebben grote waar dering voor mensen die zich belangeloos voor anderen Inzetten, al of niet In georganiseerd verband, en willen hen daar heel graag voor bedanken. Zij nodigen daarom alle vrijwilligers van harte uit zich voor deze avond aan te melden. De feestavond Is In Theater De Beun, Wllllbrodusweg 2 In Heiloo en begint om 19.00 en duurt tot circa 22.30 uur. Vrijwilligerswerk is een noemer voor heel veel verschillende activiteiten. Zoals voorlezen op school, inzetten voor een sportvereniging, bijdragen aan het jeugd- en jongerenwerk of iets doen op het gebied van natuur- en cultuur Maar ook het ondersteunen van de buurman, meehelpen bij het organise ren van een buurtfeest of het collecteren voor een goed doel valt hieronder. Unieke voorstelling Vanaf 19.00 uur staat een sprankelend welkomstdrankje voor u klaar. Wethouder Jacob Ouderkerken opent de avond om 19.30 uur. Hierna volgt een voorstelling van Theaterbende Heiloo van Stichting Spelekind. We sluiten de feestavond af met een informeel samenzijn onder het genot van een hapje en een drankje. Uzelf aanmelden of een andere vrijwilliger U kunt uzelf of een andere vrijwilliger aanmelden tot en met vrijdag 13 december via www.heiloo.nl of via telefoonnummer 072 535 66 66. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Busso van de afdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 66 82. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maandag 25 november in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20:00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. De leden van de gemeenteraad hebben oor voor uw mening en betrekken deze bij de afwe gingen die zij maken over onderwerpen die de inwoners van Heiloo aangaan. Wilt u gebruik maken van het inspreek recht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de raadsvergadering te melden. Naast de vaste punten staat op de agenda - Zienswijzen regionale samenwerking sociale diensten Meer informatie of aanmelden inspreken De stukken liggen ter inzage vanaf dinsdag 19 tot en met dinsdag 26 november tijdens openingsuren in de openbare bibliotheek en op werkdagen tussen 08.00 uur en 12.30 uur in het Informatiecentrum in de hal van het gemeentehuis. Voor meer informatie over de agenda of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met een medewerker van de Griffie, telefoonnummer 072 53 56 792 of e-mail griffie@heiloo.nl Vergaderingen raadscommissies Maatschappelijke Zaken maandag 25 november (21:00 uur) - Bestuurlijke besluitvorming drie decentralisaties in de Regio Alkmaar Openbare Ruimte dinsdag 26 november - Presentatie en bespreking Uitwerkingsplannen 5 en 6 Zuiderloo - Bestemmingsreserve Fonds Sociale Woningbouw - D66-GroenLinks over verkeersituatie Stationsgebied Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw D. van der Schuur, commissiegriffier, telefoon nummer 072 535 67 93. Monumentencommissie De Heilooër Monumentencommissie vergadert op dinsdag 26 november om 15.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda staat naast de vaste punten. - Bouwplannen: Restauratie De Hutkoffer Kennemerstraatweg 199 Restauratie koepel Willibrord Inrichtingsplannen kapel Cornelius Tuinen GGZ-gebouw - Archeologie: stand van zaken - Nota Cultuurhistorie: voorlichtings plan en cultuurhistorische waarden- kaart Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. van Breugel, secretaris van de monumentencommissie, telefoonnummer 072 535 67 44. Gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben besloten een gehandi capten op kenteken te realiseren nabij De Sonneveld 82. Ter inzage Het besluit ligt vanaf 21 november zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Bezwaar U kunt tegen het besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken." Burgerlijke stand tot en met 8 november Geboren Joep Duijzer z.v. T. Duijzer en J. Wijmans Dorian D.D. Tervoort z.v. J.B. Tervoort en A.M. Beemster Fyenna F. Vrijheid d.v. H.M. Vrijheid en K.K.M. Kaandorp Noah R. Ranzijn z.v. M.C. Ranzijn en P.A. van der Voort ElisaA. Dekker d.v. M.M. Dekker en M.L. van der Kaaij Lotte S.W.M. Hammink d.v. M. Hammink en W.A. Vriend Overleden C. Gibbels J. Majoor ev Klaase J.M. Spier J.A.N. Brouwers J.F. Grob P. Bakker A. Hoogeland wv Nuijens D.L. Ulm A.E. Kuip ev Alleman

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7