Heiloocontact MEGASTORES 8 Meer informatie? Bel! Mededeling Evenementen V/V TELSTAR MEGASTORE ALKMAAR, Tijdelijke Locatie Noorderkade 130 TELSTARST0RE.NL nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bezwaar maken FALCON BRUNOTTI PROTECTIE THERMO ingang aan kanaaLzijde 20 NOVEMBER 2013 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur jEvenementenvergunning Horecabeleid vastgesteld Burgemeester en wethouders hebben op 12 november het Horecabeleid Heiloo 2013 vastgesteld. Het horeca beleid heeft als doel het uitgaan voor alle betrokkenen tot een plezierige aangelegenheid te maken en te hou den en overlast terug te dringen. Het Horecabeleid treedt op 21 november 2013 in werking. Nieuwe taken gemeenten Het horecabeleid is aangepast aan de nieuwe Drank- en Horecawet die vanaf 1 januari 2013 van kracht is. Het toe zicht op deze wet ligt voortaan bij de gemeenten en valt onder de bevoegd heid van de burgemeester. Gemeenten krijgen er vanuit de nieuwe wetgeving nieuwe taken bij. Het uitgangspunt hierbij is dat gemeenten het toezicht efficiënter in kunnen zetten en vaker toezicht kunnen uitoefenen. Bezit alcohol en jongeren Volgens de nieuwe wetgeving zijn jongeren onder de 16 jaar strafbaar als zij alcohol in bezit hebben. Vanaf 1 januari 2014 wordt de leeftijdsgrens verhoogd naar jongeren onder de 18 jaar. Het alcoholverbod geldt voor openbaar toegankelijke plaatsen, zowel binnen: café, restaurant, hotel, disco theek, sportkantines, buurthuizen, pop podia, als buiten: op een voetbalveldje, pleintje of andere verzamelplekken in de openbare ruimte. Het toezicht op de leeftijdsgrens is door de ministeries van Volks gezondheid, Welzijn en Sport en van Binnenlandse Zaken als speerpunt voor de komende periode benoemd. Ook in de gemeente Heiloo zijn er controles op het verstrekken aan of het in bezit hebben van alcoholhoudende dranken aan jongeren onder de 16 jaar. Jongeren die met alcohol aange houden worden krijgen een boete of een andere straf. Ter inzage Het Horecabeleid ligt vanaf 21 novem ber zes weken ter inzage bij de Informatiebalie in het gemeentehuis. U kunt het ook digitaal inzien op de website www.heiloo.nl. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. de Vries van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 66 66. Het college heeft kennis genomen van een incidentele festiviteit van H.V. de Terriërs voor een seniorenfeest (35+) op zaterdag 23 november aan Het Zevenhuizen 52 in Heiloo. Tevens is er ontheffing verleend voor het slui tingsuur tot 2:00 uur (verzending brief: 13 november 2013). U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemees ter of burgemeester en wethouders, Postbus 11850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. www.heiloo.nl Barbon jack men Jelmer jack women

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 8