Eet je mee? Rutgers Hoortechniek bij 'Beste audiciens van Nederland' Body-Scan Heiloo bij Medical Travel op RTL 4 Sinterklaas kleurwedstrijd van het Stationscentrum H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELING Dorcas Winkel Heiloo steunt de Filipijnen Handgemaakte chocoladeletters bij Bakkerij Putter Boodschappenservice Seniorenfithockey Zondagmiddag Café Sinterklaas in het Trefpunt Bingo Tabiets iPad 200 jaar Koninkrijk Dakgoot Wandelfit Watergymnastiek UITKIJKPOST 20 NOVEMBER 2013 HEILOO - Sinds juni dit jaar is er in Heiloo een nieuw bedrijf dat dag verse ovenschotels maakt. Nina en Floor doen dit op maandag, dinsdag en donderdag voor iedereen die geen tijd, zin of inspiratie heeft om te koken. De gerechten worden geserveerd in echte ovenschalen zoals te zien op de foto, zodat je niet tegen die ongezellige bakjes aan zit te kijken op tafel. Eet je mee? heeft schalen van een tot vijf personen en kindersehaaltjes. Je kunt ook op dinsdag ophalen of laten bezorgen en het dan de volgende dag verwarmen, de schotels zijn immers vers en je krijgt ze koud mee. Je bestelt het voor 09.00 uur 's morgens zodat Eet je mee? het dagvers kan maken met mooie ingrediënten. Elke week wisselende gerechten en per dag keuze uit twee verschillende schotels. Eet je mee? maakt gezond, vers en makkelijk eten voor iedereen mogelijk. Per portie betaal je 7,50 en voor een kinderportie 4,50. Kijk op www.eetjemeeheiloo.nl of bel 06-22101227 voor meer informatie. HEILOO - De zelfstandige vakaudieiens van HoorProfs, waartoe Rutgers Hoortechniek in Heiloo behoort, zijn door de Consumentenbond gekozen tot Beste Audiciens van Nederland. Alle Nederlandse audieienketens zijn door de Consumentenbond getest op kwaliteit en service; de vakaudieiens aangesloten bij HoorProfs kwamen als beste uit de bus! Goed nieuws voor slechthorenden uit Heiloo en omgeving zou u denken, maar grote zorgverze keraars dreigen hoogwaardige kwaliteit en seivice van zelfstandige vakau dieiens voor vergoeding buiten te sluiten. Zorgverzekeraar Aehmea heeft aangekondigd, per 1 januari 2014 alleen nog maar in zee te gaan met drie landelijke ketens. Voor mensen met gehoorproblemen betekent dit, dat him de keuzevrijheid om voor kwaliteit te kiezen, wordt afgenomen. Tros Radar heeft onlangs aandacht besteed aan de kwaliteit van hooradvies, waarbij de vakaudieiens van HoorProfs als beste naar voren kwamen. Lilian Rutgers van Rutgers Hoortechniek: „Hierdoor valt hoorzorg in Nederland terug naar het niveau van 'ziekenfondskwaliteit'! De zorgverzekeraar gaat namelijk vanaf 1 januari voor u de leverancier van een hooroplossing bepalen. Voor slechthorenden die reeds een hoortoestel hebben, kan dit betekenen dat zij gedwongen afscheid moeten nemen van hun vertrouwde vakaudieien. Kiest u toch voor een andere audieien dan welke de zorgverzekeraar voor u in petto heeft, zult u dus meer (of 100 zelf gaan bijbetalen. Houd de regie in eigen hand en laat nog dit jaar uw gehoor meten bij een HoorProf vakaudieien!" Rutgers Hoortechniek, Kennemerstaatweg 91, Heiloo, www.rutgei-shoorteehniek.nl, tel. 072-7112324. HEILOO - De winkel van Doreas in Heiloo opende afgelopen zater dag haar deuren met de aankon diging dat de netto dagopbrengst zou worden geschonken aan de Filipijnen. Dit initiatief werd door de klanten van Doreas zeer gewaardeerd. Sommige klanten gaven naast hun aankoop een extra bijdrage aan dit goede doel. Doreas dankt haar klanten uit Heiloo en omgeving voor het bezoek aan de winkel en voor de aankoop van de spullen. Dankzij hen heeft Doreas Heiloo een bedrag van 1.400 kunnen overmaken als steun voor de mensen op de Filipijnen. Tevens dankt men de mensen uit Heiloo en omgeving voor de spullen die gratis worden ingebracht. Met de inbreng van uw kwalitatief goede spullen blijven zij in staat om met de opbrengst uit de verkoop van uw spullen goede doelen te steunen. REGIO - Je zou het anno 2013 niet meer veiwachten, want de hele wereld lijkt geautomatiseerd te zijn, maar toch: Bakkerij Putter maakt nog zijn eigen chocoladeletters, ja zelfs met de hand! En deze hand gemaakte chocoladeletters zijn zo écht en puur als melk. Van A tot en met Z een verrukkelijke ambach telijke kwaliteit, en dat proefje! Al ver vóór de tijd dat Sint Nicolaas en zijn schare trouwe Pietermannen voet aan wal zetten, wordt gestart met de productie. En u kimt begrij pen dat dit niet alleen de nodige tijd vergt maar zeker ook alle aandacht, want elke letter wordt tot in de pimtjes afgewerkt, en daarna fees telijk veipakt. Het complete alfabet ligt letterlijk op u te wachten, en is eigenlijk té mooi om op te eten. U vindt ons in: Lirnmen: Hogeweg 159, tel. 072-5051562 en Uitgeest Langebuurt 55, Uitgeest, tel: 0251- 312342 en Middelweg 113, tel. 0251- 312426. voor Wat kost dat? Redactionele aandacht €175,- excl. voor 250 woorden of 150 woorden met foto voor 250 woorden met foto. HEILOO - Het begon twee maanden geleden toen Olga Vogel, eigenares van Body-Scan Heiloo, een telefoontje kreeg van een medewerker van RTL4. Zij werd door de redactie van het programma Medical Travel uitge nodigd voor him televisieprogram ma als zijnde een gerenommeerd bedrijf in het medische en cosmeti sche segment. Aanvankelijk dacht Olga dat het om een grap ging, maar- uit nadere informatie bleek het om een serieuze invitatie te gaan. Op 24 oktober was het zover en werden er- opnames bij Body-Scan gemaakt. De ongedwongen maar professione le opstelling van de cameraploeg en him inspirerende verhalen over hun werk zorgden voor een leuke en ontspannen sfeer. „We hebben veel gelachen", aldus Olga, waardoor de opnames nogal eens over moesten worden gedaan, want aan de serieu ze uitstraling van Body-Scan moest recht worden gedaan". Medical Travel is een informatief program ma dat gepresenteerd wordt door Chimène van Oosterhout, met ondersteunende beelden, korte interviews, en mooie portretten van patiënten, artsen en specialisten. Dit televisieprogramma informeert, adviseert en inspireert kijkers van 25 tot 60 jaar op het gebied van gezondheid en reizen. RTL4 heeft het item over Body-Scan ingepland op zondag 24 november tussen 12.00 en 12.30 uur in het programma Medical Travel. Voor meer infor matie over de praktijk Body-Scan kijk op de www.body-scan.nl of op Facebook. HEILOO - Zaterdag, tijdens de intocht van Sinterklaas in Heiloo, zal Sint met zijn Pieten weer de uitslag bekend maken van de kleurwedstrijd. Het uitreiken van de prijzen vind plaats op het Stationsplein bij de Vomar. Er zijn weer leuke prijzen te winnen zoals: een eenwieler, een jongenshorloge en een meis jeshorloge. Als je geluk hebt mag je zelfs met Sinterklaas in de koets meerijden door Heiloo. Hoe kun je deze prijzen winnen: Ga naar de www.sinterklaasintochtheiloo.nl. Vervolgens naar kleurwedstrijd. Print de kleurplaat uit en maak daar iets heel moois van. Je kimt de kleurplaat in de winkel van George Vlaar tweewielers op de stations weg inleveren. Hier staan ook de prijzen in de etalage gepresenteerd. Je kimt de kleurplaat ook in de ton doen bij de bibliotheek (ook als die gesloten is). Let op uiterste inlever datum van de kleurplaat is donder dag 22 november dus snel, snel! STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Bent u tijdelijk of permanent niet meer in de gelegenheid om zelf boodschappen te doen? Dan kimt u als u lid bent van WonenPlus gebruik maken van onze bood- sehappenserviee. Een vrijwilliger gaat dan voor u naar de supermarkt. Als u samen met de vrijwilliger de boodschappen wilt doen kunt u dat bij ons aangeven. Een initiatief van de KBO, De Terriërs en SWH. Fithoekey wordt gespeeld met een zachte bal en knots. Het staat voor veilig bewe gen in teamverband, en voor buiten sporten, sociale contacten en veel plezier maken. Voor senioren vanaf 60 jaar, met en zonder hockey erva ring. We willen begin 2014 starten, op dinsdagen en met ervaren bege leiding. Informatiebijeenkomst over fithoekey op donderdag 28 novem ber om 14.00 uur in het Trefpunt, gratis entree. Op 24 november is het zondag- middageafé in het Trefpunt weer geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Entree zoals gebruikelijk 2,- (hou ders van een servieepas 1,-). Zaterdag 30 november van 10.00 tot 11.30 uur zijn Sint en zijn zwarte pieten weer in het Trefpunt om met veel (groot-) ouders en him (klein-) kinderen het sinterklaasfeest te vieren. Een gezellige, knusse och tend. Alle kinderen krijgen limo nade en persoonlijk van de Sint een presentje. Ze maken een mooie kleurplaat voor de Sint en zingen met elkaar de sinterklaasliedjes. Entree: 2,50 per kind. (inclusief limonade en kadootje). Vooraf even aanmelden bij Stichting Welzijn Heiloo, tel. 072- 5331297. Liefhebbers van Bingo verzamelen eenmaal per maand op zondagmid dag in het Trefpunt. De eerstvolgende middag is op 24 november van 14.00 tot 16.00 uur. Prijs 3,- per bordje, inclusief een kopje koffie/thee. Enkele maanden geleden wer den cursussen georganiseerd over tabiets. Er was heel veel belangstel ling voor en dat geeft aanleiding om er een kop op te zetten. Er komt dus een veivolg op de cursus tab Iets voor iPad. Docent Mark Veldman zal dan dieper ingaan op apps als Skype, Faeetime en Facebook. Ook het organiseren van bestan den, muziek en foto's wordt in deze gevorderdeneursus meer uitvoerig belicht. De cursus vindt plaats op drie dinsdagen: 26 november, 3 en 10 december van 10.00 tot 12.00 uur. De kosten bedragen 40,-. Anja Kalis verzorgt woensdag 27 november om 14.00 uur een lezing over 200 jaar koninkrijk. Met prach tige dia's van paleizen, staatsiepor tretten, kledij, kronen en juwelen. Entree 10,-. De blaadjes zijn van de bomen, bij regenval kan de dakgoot gaan over stromen. Reinigen van de dakgoot gebeurt tegen een kleine vergoeding als u lid bent van de Servieepas. Opgeven voor servieepas en dak- gootreiniging vóór 1 december via tel. 072-5331297. Elke zaterdag om 10.30 uur een wandeling met fysiotherapeute Laura Ratté met ondeiweg wat oefeningen. Heerlijk een uurtje wandelen en tegelijk sportief in beweging zijn in de prachtige omge ving van Heiloo. Verbetering van de algehele conditie en verhoging van de belastbaarheid zonder dat het te inspannend wordt. De kosten bedragen 5,- per zaterdag; opge ven bij receptie Trefpunt. Speciaal voor mensen die begelei ding nodig hebben bij vervoer naar zwembad Loos, bij het omkleden en in het water. U kunt nog aansluiten bij de vrijdaggroep, van 11.30 tot 12.00 uur. Neem een gratis proefles en kijk of het u bevalt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 9