Heiloocontact 14 Meer informatie? Bel! nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Afval en milieu Welzijn Burgerzaken 27 NOVEMBER 2013 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvraag omgevingsver gunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvraag om een omgevingsvergunning is ontvangen. De Hoghe Weijdt 11, zaaknr. 13 10128 garagedeuren voorzien van glas ontvangen 28 november 2013 Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingsvergunningen verleend. Westerweg 33, zaaknr. 13 08541 plaatsen erfafscheiding verzonden 21 november 2013 Westerweg 134, zaaknr. 13 09588 verplaatsen uitweg verzonden 21 november 2013 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Bestemmingsplan Holleweg 50a vastgesteld Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 3 bekend dat met ingang van donderdag 28 november voor een periode van zes weken voor een ieder ter inzage ter inzage ligt het op 7 oktober 2013 door de gemeenteraad ongewijzigd vastge stelde bestemmingsplan Holleweg 50a te Heiloo. Doel van het bestemmingsplan Het planologisch-juridisch mogelijk maken van de bouw van één grond gebonden woning op het perceel Holleweg 50a te Heiloo. Ter inzage Het bestemmingsplan ligt met ingang van donderdag 28 november 2013 tot en met woensdag 8 januari 2014 op ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeen tehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo; - tijdens openingstijden in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Inzien via internet - digitaal raadplegen op de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl (NL.IMRO.0399.bpHolleweg 50A- 0401) - digitaal als pdf-bestand op de website www.heiloo.nl/buurt bij Ruimtelijke ordening onder Bestemmingsplannen. Beroep Gedurende de periode dat het bestem mingsplan ter inzage ligt, kunnen de volgende belanghebbenden beroep instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State: - belanghebbenden die eerder tijdig een zienswijze bij de gemeenteraad hebben ingediend tegen het ont- werpbestemmingsplan; - belanghebbenden, die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest om een zienswijze tegen het ontwerpbestemmingsplan in te dienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de afdeling Bestuursrechtsspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan treedt in werking daags na afloop van de beroeps termijn. Het instellen van beroep schort de inwerkingtreding van het bestemmingsplan niet op. Degenen die beroep hebben ingesteld kunnen een verzoek om een voorlopige voorziening indienen. Als binnen de termijn naast het beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking voordat op het verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie over de inhoud van het bestemmingsplan of de pro cedure kunt u contact opnemen met mevrouw S. Jager van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 99. Hogere geluidswaarde Holleweg 50a Besluit tot vaststelling hogere grens waarden geluid vanwege wegverkeers- lawaai van de Heerenweg ten behoeve van het bestemmingsplan Holleweg 50A (teneinde de bouw van één woning mogelijk te maken). Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben besloten om op grond van artikel 83 van de Wet geluidhinder een hogere geluidswaarde vanwege weg verkeerslawaai (50dB) vast te stellen ten behoeve van één geprojec teerde woning aan de Holleweg 50A in het gelijknamige bestemmingsplan. Ter inzage U kunt het besluit vanaf donderdag 28 november 2013 tot en met woens dag 8 januari 2014 inzien tijdens de openingstijden bij de informatiebalie in het gemeentehuis en in de Openbare bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Het besluit is ook in te zien op de web site www.heiloo.nl/buurt bij Ruimtelijke ordening onder Bestemmingsplannen. Beroep Gedurende de periode dat het besluit hogere grenswaarden geluid ter inzage ligt, kunnen de volgende belangheb benden beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State: - belanghebbenden die eerder tijdig een zienswijze bij de gemeente raad hebben ingediend tegen het ontwerpbesluit vaststellen hogere grenswaarden geluid; - belanghebbenden, die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest om een zienswijze tegen het ontwerpbesluit vaststellen hogere grenswaarden geluid in te dienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de afdeling Bestuursrechtsspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het besluit hogere grenswaarden geluid treedt in werking daags na afloop van Subsidieplafonds 2014 De gemeenteraad stelt jaarlijks de subsidieplafonds vast die behoren bij de uitvoering van de Algemene Subsidieverordening Heiloo 2012. De gemeenteraad heeft op 4 november ingestemd met de subsidieplafonds per programma voor 2014. De beschikbare bedragen worden verdeeld volgens het Concept subsi dieoverzicht 2014. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw P. Valentijn van de afdeling Welzijn, telefoonnum mer 072 535 66 87 of e-mail info@heiloo.nl Overzicht subsidieplafonds 2014 Programma Subsidieplafond 2014 Integrale veiligheid 458,- Ruimtelijke ordening 458,- Milieu en duurzaamheid 308,- Sociale zaken 15.818,- Bestuur-college (internationale samenwerking) 9.467,- Jeugd 303.277,- Kunst en cultuur 1.054.098,- Maatschappelijke ondersteuning 473.896,- Sport 20.538,- Totaal 1.878.318,- Aangepaste lijst monumentale en beeldbepalende bomen Burgemeester en wethouders hebben de nieuwe lijst met monumentale en beeldbepalende bomen vastgesteld. Dit gebeurt jaarlijks als er nieuwe aan meldingen zijn of bomen door omstan digheden, zoals bijvoorbeeld storm of ziekten, van de lijst zijn gehaald. Op de lijst die nu ter inzage ligt zijn ten opzichte van de vorige lijst vier bomen toegevoegd en drie afgehaald. Als u een monumentale of beeldbepa lende boom wilt aanmelden, kijk dan op onze website. Ter inzage Dit besluit ligt met ingang van de beroepstermijn. Het instellen van beroep schort de inwerkingtreding van het besluit niet op. Degenen die beroep hebben ingesteld kunnen een verzoek om een voorlopige voorziening indienen. Als binnen de termijn naast het beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking voor dat op het verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. Jager van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 99. donderdag 28 november gedurende zes weken ter inzage bij de Informatie balie in het gemeentehuis en op de website www.heiloo.nl Zienswijze Indien u het niet eens bent met dit besluit kunt u binnen zes weken na de dag van deze publicatie uw ziens wijze indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders, Postbus 11850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Burgerlijke stand tot en met 22 november Geboren Yorinde S. Wijker d.v. A.P. Wijker en P.G.M. Laan Jim P. den Engelsen z.v. D.P. den Engelsen en S. van der Zande Emma C. Stoop d.v. J.T. Stoop en S.C. Roskam Sien W. Heemskerk d.v. A.H. Heemskerk en A.C. van den Berg Jay C. Veltman z.v. D. Veltman en I.M. De Cuyper Maarten Hes z.v. M.F. Hes en S. Pater Amirah Kummer d.v. P.J. Kummer en A. Garali Dean J. Stoop z.v. J.N.C. Stoop en M.A.A. Pols Ise Stam d.v. R. Stam en Y. Kaandorp Jens P. Engel z.v. B.J. Engel en H. Visser Huwelijksaangifte aangifte geregistreerd partnerschap N. van de Pas en M. van der Meulen D.R. Brown en W. Arts P.A. de Meijer en A.S. de Wit Huwelijk geregistreerd partnerschap D. de Graaf en E.C. Beentjes Overleden C.M. Smit ev van Zijp T. van Kreveld G.C. Barmentloo wv Exmann B. Klappe J.C. Koster wv van lersel www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 14