Eerste voorwedstrijd voor turnsters GTH Hennie Punt Nederlands kampioen veldloop Eerste rayoncompetitiewedstrijd voor TIOS turnsters Judoka's van Judoclub Groefsema zegevieren in Purmerend SPORT 21 Prima resultaten SV de Vrijheid Akersloot Meervogels verliest UITKIJKPOST 2 7 NOVEMBER 2013 Danielle Dam, Michelle Sweep, Jill Leyen en Mei Lou Fontein van TIOS. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Tijdens de laat ste clubavond van 19 november werden er in de verschillende klassen wederom goede resul taten geboekt. In de ereklasse moesten Eric Imming en Paul Twaalfhoven de eer delen met hun hoogste score van 100, voor Paul Twaalfhoven zelfs twee keer deze avond. De resultaten in de A-klasse vielen wat tegen, Bert Kieberl en Henk Levering kwamen beide niet boven de 95 punten. Mike Krom deed in de B-klasse goede zaken door een mooie score van 99 punten neer te zetten en in de C-klasse was nieuweling Dennis Arends suc cesvol met een hoogste score van 96 punten, ook nieuweling Dewi Kramer kwam tot een mooie score van 95 punten. ATLETIEK HEILOO - Tijdens de Nederlands kampioenschappen veldloop heeft Trias trainer Hennie Punt een prestatie van formaat gele verd. In Tilburg liep Trias Master de nummer 2 op meer dan een halve minuut. Andere Trias masters Rob Berger en Piet Jonker deden het ook erg goed in de master categorie. Bij de dames was het Lisanne de Witte die op de korte cross deelnam de Analiste van het afgelopen EK op de 400 meter had het erg zwaar maar deed het opvallend goed op de drie kilometer. Bij de A junioren was het Trias atlete Celine Ruiter. De juniore is met een ijzersterk seizoen bezig. In een internationaal deel nemersveld werd Celine negende Nederlandse. In Amsterdam kwa men meerdere C/D junioren in actie in de Ookmeerhal. Dave Wesselink zorgde voor een prestatie van for maat op de 60 meter. Wesselink won de 60 meter in 7.54 seconden. Een tijd die maar weining wordt gelopen door een C junior in Nederland. Stan Nijhuis plaatste zich op de horden keurig voor de Anale. In de Anale ver pulverde de Egmonder zijn record en werd vierde. De eerstejaars juni or D Nienke Maderom plaaste zich eveneens voor een Anale. De snelle Nienke werd van de vijftig meisjes als eerstejaars jaars keurig vierde. Bridgeclub 't Oosthonk Woensdag 20 november: A. lijn 1. L. Santifor-/L. Eveleens 65% 2. Fam. Eeltink 59,58% 3. G. Bes-H. Uijl 56,67% 4. Fam. Turk 56,26%. B. lijn 1. G. v. Dam-P.v. lochem 71,70% 2. A. Bakker-T. Oostermeijer 53,65% 3. G. d. Vries-J.Bes 53,13% 4. Fam. Huiberts 51,56%. Damesclub sans atout Woensdag 20 november: A-lijn:i. Oosterwijk-Warmenhoven 70,8312. Schaffer-Mak 58,33, B-lijn:i.Pohleij- Witting 59,38;2.Schreiber-Schmidt 56,77, C--lijn:i.Niele-Jenniskens 61,9812. Erkamp-Claus 61,46. Heilooër Bridge Club Dinsdagavondcompetitie: B-lijn: 1. Kramer - Meuleman 71,53; 2. Van Diest - De Dood 65,97; 3. Ontrop - Noordebos 54,17. A-lijn: 1. Huting-Van der Steen 61,98; 2. Couzijn - Plas 56,25; 3. Klop - Van der Laan 53,13. Donderdagavond. A-lijn: 1. Kuijper-van Os 59,78; 2. Floris - Wijnbeek 57,92, J.Boukens-J.Neefjes 53,23. B-lijn: 1. A.Haanstra - H.Rutjes 66,67; 2. Haan - Hurkmans 60,42; 3. Deitmers- Hutten 55,83. C-lijn: 1. Fam. Leek63,58; 2. Fam. Van derWulp 62,67; 3. Lampe - Muller 58,50. AKERSLOOT- Zaterdag speelde Dames 1 Meervogels een thuiswed strijd tegen Zwaluwen. Meervogels heeft nog steeds geen compleet team, dus ook deze keer speelden er maar liefst drie invalspeelster mee, Monique, Sylvia en Linde. De wedstrijd begon met een zwak spe lend Meervogels-team, waardoor Zwaluwen al snel tot een grote voorsprong kwam. De dames uit Akersloot leken niet wakker en begonnen onoplettend deze wed strijd. Hun verdediging stond niet goed en Zwaluwen speelde goed haar kansen uit en scoorde schetp op doel. Er werd veel gebruik gemaakt van de kaatsende cirkel speelster en daardoor konden de opbouwers vaak zowel passerend als van afstand scoren. Daarnaast wist Meervogels niet te scoren en raakten zij vaak ongelukkig de paal. Zwaluwen liep uit en Meervogels wist niet nader tot hen te komen. De ruststand was 5-15. Na de rust pakte Meervogels een andere ver- dedigingsvorm op en dat zorgde al snel voor minder tegendoelpunten. Ook werd er gebruik gemaakt van de snelheid van de speelstere van Meervogels. Keepster Stephanie Egberts wist een aantal mooie break-outs aan te spelen, wat doelpunten opleverde. Meervogels scoorde meer, verdedigde beter en stond als een team in het veld te knokken tegen de grote achter stand. Dit lukte helaas niet; de eind stand was 17-26 in het voordeel van Zwaluwen. TURNEN REGIO - Afgelopen weekend werden de eerste rayonwed strijden gehouden in Beverwijk. Emma Hulsebosch en Mei lou Fontein deden voor het eerst mee. Sprong en brug deden de meisjes prima. Balk viel voor Emma niet mee Mei lou wist hier een 12.35 te sco ren. Ze belandde hiermee op de vijftiende plaats. Bij Pien Pepping en Anouk van Dijk ging de brug heel goed, maar helaas vormde de balk het struikelblok. Meike Groot moest het in haar eentje klaren en deed dit hartstikke goed. Met een monster score (14.00) op brug bereikte ze de achtste plaats. Bij de oudste meisjes scoorde Susanne de Jong goed op brug (10,60) en Bente Knijnenberg deed het juist weer goed op vloer (11,40). Helaas kwam ze net 0.2 pimt te kort voor het eremetaal. Wie een dag later wel het eremetaal behaal de was Danielle Dam. Met een 12.10 voor vloer en een 12.15 voor sprong behaalde zij een vierde plaats. Jill Leyen greep net als Bente net naast het eremetaal maar behaalde een mooie zesde plaats. TURNEN REGIO - Zaterdag 23 november kwamen twaalf GTH turnsters in actie uitkomend in de vierde divisie of Dl. Op baan één turnden de instap- meisjes, zowel Sophie Denneman (13.70) als Esmee Mul (14.10) begonnen de wedstrijd sterk aan brug! Op balk was Noa Faas sta biel en kreeg dan ook een 13.05, de vloer werd mooi geturnd en op sprong wist Elise Ten Bruggeneate (13.70) het twee na hoogste cijfer te behalen. Aan de andere kant turnden jeugdtumster Breehtje van Haneghem een prachtige vloeroefe ning; 11.20! Pupillen Silke Dekker (13.05) en Annabel Jonkhart (12.45) sprongen beide goede sprongen. Alle meisjes hebben de wedstrijd goed uitgetumd, Esmee en Breehtje misten op 0,5 het podium. In de mid dagwedstrijd turnden de pupillen en senioren. De wedstrijd werd goed gestart door pupil Laura de Jong op balk; keurige oefening (12.85) leverde haar het hoogste cijfer van de wedstrijd op. Nicole de Jong straalde tijdens haar vloeroefening en sleepte een 12.05 binnen, Sterre van Boxtel turnde een strakke bmg- oefening; 12.80! Op de andere baan turnde Demi de Visser (10.10) een nette vloer oefening, Raquel Schouten sprong een mooie half in half uit en kreeg dan ook een 10.78. Iedereen heeft een prima wedstrijd geturnd, in het eindklassement mocht Laura de vijfde prijs in ontvangst nemen! V.l.n.r. achter: Laura, Nicole en Esmee, v.l.n.r. midden: Demi, Sophie, Elise, Noa Raquel, v.l.n.r. voor: Sterre, Silke, Breehtje Annabel Aangeleverde foto JUDO HEILOO - Zondag vond in Purmerend het Waterland toer nooi plaats, een judotoernooi voor zowel beginnende als gevor derden wedstrijdjudoka's. In totaal stonden 400 kinderen op de judomat. Namens Judoclub Groefsema deden er zes judoka's mee. David Bakker mocht als eerste het spits afbijten. Hij liet tijdens zijn wedstrijden veel vechtlust zien en behaalde een welverdiende derde plaats. Judoka Luuk Zijp beleefde een geslaagde judodag. Na een span nende poulefase wist hij de daarop volgende twee partijen winnend af te sluiten en kroonde zich tot kam pioen van zijn gewichtsklasse. Ook Enkuehe Gantumur kwam op het podium terecht. In zijn laatste wed strijd wieip hij zijn tegenstander met een prachtige overname techniek half op de mg en stelde zo het brons veilig. Aan het einde van de middag kwamen Kane van Raalte, Hidde Heekere en Martijn van Bruinessen in actie. Martijn zat in een grote poule en haalde helaas niet het podi um. Kane won al zijn wedstrijden overtuigend met Ippon en werd kam pioen. Hidde haalde eveneens knap het podium en werd derde. Coach Wesley Groefsema kan terugkijken op een geslaagd judotoernooi met twee keer goud en drie keer brons. Luuk Zijp en Enkuehe Gantumur deden goede zaken in Puremerend. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 21