contact Informatieavond "De Linde" in Zuiderloo HEILOO Adviescommissie wonen zoekt leden 13 GEMEENTE Openingstijden Structuurvisie Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 4 DECEMBER 2013 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Op donderdag 12 december aanstaande organiseert ont wikkelaar Timpaan samen met de gemeente Heiloo een informatieavond over de ontwikkeling van deelplan De Linde. Dit deel van Zuiderloo ligt tegen de Hoogeweg en verwacht Timpaan medio 2014 in de verkoop te brengen. In dit plan komen 68 woningen. De procedure van het uitwerkingsplan gaat in december van start. Om omwonenden en geïnteresseerden op de hoogte te brengen van de huidige stand van zaken over de ontwikkelin gen van het deelplan De Linde, organiseren Timpaan en de gemeente Heiloo een inloopavond. Beelden van verschillende woningtypen Timpaan presenteert op deze avond het verkavelingsplan van De Linde en toont de eerste beelden van verschillende woningtypen. Op het verkavelingsplan staan de bouwkavels ingetekend. Voor de vrijstaande woningen en de twee-onder- een kap woningen van het plan is er op de diverse kavels een ruime keuze uit verschillende woningen in diverse prijs categorieën. Ook komen in het plan eengezinswoningen en starterswoningen (Timpaan Verandawoning). Woningvoorkeuren Op de inloopavond vraagt Timpaan de bezoekers om een enquête in te vullen, zodat zij inzicht krijgen in de woning voorkeuren van de potentiële nieuwe bewoners. Hierdoor is Timpaan in staat om bij de verkoop medio 2014 optimaal rekening te houden met de woonwensen van toekomstige kopers. Dorps karakter Deelplan de Linde is het eerste deelplan dat Timpaan in project Zuiderloo heeft ontwikkeld en in de verkoop brengt. Timpaan is al geruime tijd bezig met de ontwikkeling van De Linde. Uitgangspunt is dat het gebied een dorps karkater krijgt met slingerende wegen en veel groen. Het is de bedoe ling dat Timpaan in Zuiderloo in de komende jaren totaal circa 300 woningen gaat ontwikkelen. De inloopavond vindt plaats op 12 december van 19.00 tot 21.00 uur bij de brandweer Heiloo op de 1e etage. Adres Rosendaal 2a te Heiloo. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Eerste concept Structuurvisie 2030 ter inzage Wilt u weten hoe we Heiloo inrichten en de ruimte gebruiken in 2030? Het eerste concept Structuurvisie 2030 ligt vanaf 5 december zes weken bij de informatiebalie in het gemeentehuis en u vindt het als pdf op onze website. De concept structuurvisie gaat in op de thema's wonen, economie, maatschap pelijke instellingen, infrastructuur en ruimtelijke ordening. De Structuurvisie komt voort uit de Toekomstvisie. Samen met de inwo ners heeft de gemeente Heiloo het afgelopen jaar de Toekomstvisie 2030 gemaakt. Veel van de uitgangspunten, ambities en kernwaarden die in de toekomstvisie zijn opgenomen, heb ben een effect op de inrichting en het gebruik van de ruimte in Heiloo. Deze ruimtelijk component werken we uit in de Structuurvisie 2030. Zienswijzen Het concept vormt de basis voor een inspraak- en participatieronde met inwoners, ondernemers en maatschap pelijke organisaties. Als u wilt reageren op onderwerpen of vraagstukken die in het eerste concept Structuurvisie worden benoemd, dan kunt u tot 15 januari 2014 uw zienswijze indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders, postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Als u meer wilt weten over de Structuurvisie 2030, dan kunt u dat lezen op www.heiloo.nl/buurt onder ruimtelijke ordening bij Structuurvisie. Hier vindt u ook een uitnodiging voor de interactieve informatieavond die wordt gehouden op maandag 9 decem ber vanaf 19.00 in de Witte Kerk. Daarnaast kunt u uw inbreng geven door de enquête in te vullen, die u ook op de website vindt. Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maandag 9 december in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20:00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. Naast de vaste punten staat op de agenda Hamerstukken (raadsvoorstellen waarover in de raadsvergaderingen geen discussie plaatsvindt) 8. Begroting WNK 2014 9. Vaststellen afstemmingsveror dening Wwb, loaw, loaz 2013 gemeente Heiloo 10. OZB tarieven 2014 en legesveror dening 2014 11Tweede financiële rapportage 2013 en vaststellen van de begro tingswijzigingen 12. Wijziging Gemeenschappelijke Regeling Veiligheidsregio NHN 13. Ontwerp oprichtingsbegroting 2014 en ontwerpbegroting 2014 Regionale Uitvoeringsdienst NHN 14. Nota grondbeleid 15. Bestemmingsreserve Fonds Sociale Woningbouw 16. Afwijking op verordening artikel 213a collegeonderzoeken Bespreekstukken (raadsvoorstellen waarover in de raadsvergadering discussie mogelijk is) 17. Verzelfstandiging sportcentrum Het Vennewater 18. Bestuurlijke besluitvorming 3 decentralisaties in de Regio Alkmaar 19. Welstandscriteria Nieuw Varne 20. Regiobeeld 2025 Strategische regionale samenwerking 21. Initiatiefvoorstel D66-GroenLinks over verkeersituatie Stationsgebied 22. Vaste aanstelling griffier 23. Sluiting Meer informatie of aanmelden inspreken De stukken liggen ter inzage tot en met dinsdag 10 december tijdens de ope ningsuren in de openbare bibliotheek en op werkdagen tussen 08.00 uur en 12.30 uur in het Informatiecentrum in de hal van het gemeentehuis. Voor meer informatie over de agenda of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met een medewerker van de Griffie, telefoonnummer 072 53 56 792 of e-mail griffie@heiloo.nl U kunt zich nog steeds aanmelden als lid van de Adviescommissie Wonen. De oproep voor nieuwe leden voor de Adviescommissie Wonen Heiloo heeft gestaan in de Uitkijkpost van 13 november; de einddatum voor aanmelding is verlengd. Heeft u interesse, kijkt u dan voor meer informatie kunt u op www.heiloo. nl/bestuur-en-organisatie onder Adviescommissie wonen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13