Heiloocontact Wij blijven! Wij zijn uw bank. RegioBank 14 Meer informatie? Bel! Mededeling Thuiszorg altijd bij u in de buurt Evean zoekt Verzorgende(n) C Verzorgende(n) C nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bezwaar maken Bouwen en wonen Steeds meer bankkantoren in Nederland verdwijnen. Terwijl iedereen een bank in de buurt verdient. Daarom blijft RegioBank ook in Limmen. Bij ons regelt u uw geldzaken zoals u dat wilt. Op kantoor, via internet of app. RegioBank is altijd dichtbij. Univé Noord-Kennemerland www.evean.nl evean 4 DECEMBER 2013 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingsvergunningen verleend. Kanaalweg 36, zaaknr. 13 09555 plaatsen dakkapel verzonden 28 november 2013 Zuidergeeststraat 26, zaaknr. 13 09188 vergroten woning verzonden 28 november 2013 Geweigerd (rectificatie) Westerweg 33, zaaknr. 13 08541 plaatsen erfafscheiding verzonden 21 november 2013 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Inspraak concept-nota kunst en cultuur De gemeente Heiloo geeft ondersteu ning aan kunst- en cultuuractiviteiten. Met deze kadernota kunst en cultuur willen wij komen tot samenhangende en toekomstbestendige kunst- en cul tuurkaders. Deze kaders worden vast gelegd in de nota kunst en cultuur. Voordat de concept-nota kunst en cultuur ter vaststelling wordt aan geboden, vindt een inspraakronde plaats. U kunt tot 8 januari 2014 een zienswijze op de concept-nota kunst en cultuur naar voren brengen. Na afloop van de inspraakronde worden deze zienswijzen verwerkt en wordt de concept-nota besproken in de commis sie Maatschappelijke Zaken. Eventuele behandeling in de raad vindt plaats op maandag 3 maart 2014. Meer informatie U kunt de nota downloaden via www. heiloo.nl/gemeente onder Cultuur, sport en recreatie bij kunst en cultuur of opvragen bij mevrouw I. van Exter van de afdeling Welzijn, telefoonnum mer 072 535 67 18 of stuur e-mail info@heiloo.nl www.heiloo.nl O O cadeau bijeen j/Vr betaalrekening. Zelfstandig Adviseur De Drie Linden 1 1906 EM Limmen T 072-5053581 E noordkennemerland@unive.nl I www.unive-noordkennemerland.nl Evean Noord Holland Noord is een organisatie met ambities: medewerkers die fluitend naar het werk gaan, cliënten die blij zijn als we komen en een financieel gezonde organisatie. Heb je hart voor de thuiszorg en wil je buurtge richt werken in een klein, zelfstandig team? Wij zoeken een nieuwe collega! Aantal uren: 20-24 uur en 10-20 uur Zorgteam; Heiloo, Akersloot Midden Kennemerland Functie Als verzorgende C ondersteun je actief mensen die verzorging of verpleging nodig hebben, vanwege ziekte, een beperking of leeftijd. Je begeleidt deze cliënten bij hun dagelijkse verzorging waarbij je cliënten stimuleert om zoveel mogelijk dingen zelf te blijven doen. Je helpt hen met wassen, aankleden en zo nodig reik je medicatie aan. Om een goede kwaliteit van zorg te garande ren, heb je een belangrijke inbreng bij het tot stand komen van het zorgplan. Je werkt actief samen in een betrokken en zelfstandig team. Kortom: een baan waarin je echt iets kunt betekenen en het verschil kan maken! Herken je jezelf in dit profiel? Jij hebt "hart" voor de zorg en je weet van aanpakken. Je bent in het bezit van een diploma Verzorgende C of een gelijkwaardig diploma. Je hebt bij voorkeur enige relevante werkervaring. Het is voor jou vanzelfsprekend dat de wens van de cliënt centraal staat in je werk. Je hebt plezier in je werk en je gaat op een vriendelijke en respectvolle wijze om met cliënten en collega's. Je zet je in voor een optimale kwaliteit van de zorg- en dienstverlening. Je werkt graag zelfstandig en in teamverband en bent bereid om dag-, avond en weekenddiensten te draaien. Wat bieden wij je? Een afwisselende en uitdagende baan binnen een mooie organisatie met doorgroeimogelijkheden. Ook krijg je de gelegenheid opleidingen en (bij) scholingen te volgen. Je begint met een jaarcontract en je ontvangt een salaris conform de CAO WT in FWG 30, een eindejaarsuitkering (5,5 en vakantiegeld (8 Een reiskostenvergoeding, een uitstekende pensioen regeling bij Pensioenfonds voor Zorg en Welzijn, gratis lidmaatschap van de Ledenvereniging van Evean en collectieve korting op verzekeringen maken het pakket compleet. Interesse? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Ninette van Voskuilen, M: 06-10884740 E: nvanvoskuilen@evean.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 14