Foresters F1 kampioen met 100% score GTH turnsters sterk op eerste competitiewedstrijd Judoka's judoën voor tegelverzameling De Foresters stijgt weer naar tweede plaats Oppositie 1 te sterk voor Vredeburg 2 SPORT 19 UITKIJKPOST 4 DECEMBER 2013 Brent, Dean, Joey, Kees, Mark, Mateja, Mischa, Seb en Timper en de 'technische staf Milo, Mike en Dennis worden gefeliciteerd met het behaalde kampioenschap. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Zaterdag zijn de jon gens van de Foresters F1 onge slagen en zelfs zonder puntver lies kampioen geworden in de hoogste regionale klasse met dertig punten uit tien wedstrij den. Alle tien de wedstrijden werden dus gewonnen en het doelsaldo was ook bewonderenswaardig. Maar liefst 67 doelpunten werden er geseoord en deze toppers kre gen slechts vier goals tegen. De titel werd zaterdag binnen gehaald tegen de F1 van dorpsgenoot en goede buur HSV. De spanning was toch wel zichtbaar van te voren want deze jonge gasten zijn op deze leeftijd nog niet zo vaak kampioen geworden. Daarnaast is het spelen tegen vriendjes en klasgenootjes van HSV ook altijd bijzonder, net als de in grote getalen aanwezige toe schouwers langs de lijn. Zoals wel vaker bij een kampi oenswedstrijd was het niet de mooi ste wedstrijd, maar met een klin kende 5-0 overwinning was de titel een feit en kon het kampioensfeest beginnen met taart, cupcakes, limo nade en nog veel meer. Het bestuur van Foresters kwam bovendien nog met twee tegoedbonnen om te bow len met zijn allen. JUDO HEILOO - Zondag stonden de judoka's van Judoclub Groefsema op de mat voor de derde ronde van de Puntencompetitie. De Puntencompetitie is opgezet om de judoka's in hun vertrouwde omgeving van de sportschool op een sportieve en speelse manier kennis te laten maken met het wed strijdjudo. De judoka's leren zo hoe het is om te winnen, maar wat vaak veel moeilijker is, ze leren ook ver liezen. De inzet: een judotegel. De eerste judotegel die kan worden gewonnen is de witte tegel, dit loopt op aan de hand van de gradutie van de judoband. Als alle judotegels zijn behaald hebben de judoka's uitein delijk negen judotegels in hun prij- zenkast staan. Deze zondag waren er nieuwe tegels voor: Patrick Visser, Siem van der Vlies, Jasper Madderon, Sylvan Grogniet, Vilmos Dyks, Tijn van Straalen, Daan van Keulen, Bram Luijendijk, Chris de Forest, Sylvan Kick en David Bakker. VOETBAL HEILOO - Zondag speelde De Foresters een thuiswedstrijd tegen S.D.O. uit Bussum. Na een moeizaam eerste kwartier werd het 5-0. Na wat kansen voor S.D.O. bracht Jesper Hut in de 22ste minuut De Foresters aan de leiding met een droog schot. Hieraan voor af ging een combinatie tussen Joey Breed en Herbert Inecia. Vijf minu ten later volgde het hoogtepunt van de wedstrijd, toen Herbert Inecia na een dieptepass middels een magi strale volley de S.D.O.-doelman wist te verrassen: 2-0! De Foresters ging in de tweede helft nog beter spelen en liet steeds de bal rustig rondgaan. Bij het rritverdedigen raakte S.D.O. de bal kwijt aan Joey Breed en die kans was aan hem goed besteed: 3-0. Om toch nog wat te proberen, wisselde S.D.O. drie spelers tegelijk, maar dit had een fataal gevolg: Herbert Inecia slaag de er namelijk in om 4-0 te maken. Ook coach Klanker wisselde nog 3 spelers: Verdi Sarnbo kwam voor Joey Breed, Simon Drrindam voor Jesper Hrrt en Lennart Nobbe voor Dennis Nanne. Het slotakkoord kwam van Herbert Inecia, die vanaf 16 meter met een daverend schot zijn derde goal maakte: 5-0. Door deze overwinning nemen de Egels de tweede plaats weer in en liepen ook nog eens twee prmten in op Jos/Watergraafsmeer. Volgende week gaat De Foresters op bezoek bij De Meem. Op 15 december is De Foresters 1 voor het laatst in 2013 te bewonderen, op die dag komt De Kennemers naar Heiloo. Hans Wiedemeijer erelid De Foresters Op de jaarvergadering van De Foresters nam penningmeester Hans Wiedemeijer afscheid als pen ningmeester en werd door voorzit ter Rolf Orrwejan benoemd tot ere lid. Penningmeester Hans Wiedemeijer (links) nam afscheid als pen ningmeester en werd door voorzitter Rolf Ouwejan benoemd tot erelid. Foto: Mare Branekreef TURNEN REGIO - Afgelopen weekend kwamen veertien GTH turnsters in actie in de D2, D3, vijfde en zesde divisie. In baan één trrrnden de instap, Nova Bonte wist op sprong het twee na hoogste cijfer te behalen door een kerrrige sprong te trrmen (13.90), aan de bmg kreeg Mijs Hopman voor een sterke oefe ning een 13.75. Zowel Feliene Warmenhoven (12.70) als Roos Niesten (12.05) turnden een zeer stabiele en nette balkoefening! Ook pupil Luna van Twuijver wist met een mooie balkoefening een 13.20 binnen te slepen. Aan de andere kant turnde Jette Hartman(pupil2) een vloeroefening met weinig aftrek; 14.20! en juniorturnster Emma Henriet turnde een goede balkoefening(ll.OO). In het eind klassement mocht Luna de tweede prijs in ontvangst nemen, Mijs miste met 0,1 verschil het podium. In de tweede wedstrijd turnde Mijke van Haastrecht een prima wed strijd, met onder andere een 13.40 voor een strakke brugoefening. In de andere baan was het de beurt aan de jeugdturnsters, zowel Julie Warmenhoven (11.30) als Milenka Hoorn (11.80) wisten aan brug in hun categorie het hoogste cijfer te behalen. Nadja Boersen turnde een nette balkoefening, wat haar dan ook een 11.60 opleverde. Jena van Ravenzwaaij wist met een prachti ge vloeroefening het hoogste cijfer te behalen;11.80! Ook liet Isabella Buijs een stralende en sterke vloeroefening zien (11.60). Senior Patricia Mulder turnde gelijktijdig haar wedstrijd, een keurige vloer oefening leverde haar een 11.20 op. In het eindklassement kreeg Jena het zilver omgehangen en zowel Julie als Milenka het goud. Als alle judotegels zijn behaald hebben de judoka's uiteindelijk negen judotegels in hun prijzenkast Staan. Aangeleverde foto Achter (v.l.n.r): Jena, Julie, Patricia, Jette, Emma, Milenka, Nadja en Isabella, voor (v.l.n.r:): Mijke, Luna, Roos, Mijs, Feliene en Nova. Aangeleverde foto SCHAKEN HEILOO - Het eerste team van schaakvereniging Oppositie heeft ook zijn derde wedstrijd in de bondscompetitie met ruime cijfers gewonnen. In een regelrechte streekderby werd het tweede team van Vredeburg met duidelijke cijfers verslagen: 6-0. Het was al de tweede overwinning met maximale cijfers van dit seizoen van de Heilooër ploeg, die duidelijk in de race is voor het kampioen schap. In de volgende wedstrijd, op 27 januari tegen Assendelft, zal dat kampioenschap waarschijnlijk beslist worden. Vredeburg krijgt op 28 januari de kans om zich te revan cheren: dan speelt hun eerste tegen het tweede van Oppositie. Omdat Vredeburg slechts met vijf mensen aantrad, begon Oppositie al met een voorsprong. Die werd snel uitgebreid naar 4-0 door vlotte overwinningen van Simon Smit op Dirk Aafjes, Kees Jongkind op Remi Aafjes en Fred Smith op Jan Brantjes. Piet Manni kreeg geruime tijd tegenstand van Jaap Limmen, maar scoorde toch het volle punt. Cor van Etten had het lastig tegen de prima spelende Sandra Hollander. Hier was het vooral de ervaring van Cor die de doorslag gaf en een vol punt ople verde. In de interne competitie wer den slechts een paar wedstrijden gespeeld. Wellicht was er teveel concurrentie van Ajax - Barcelona. Luea Gandossi was terug van wegge weest en bond direct Richard Sauer aan zijn zegekar. Jan Jonkheer had weliswaar een pion minder in het eindspel tegen Joop Kerst, maar door goed de oppositie te houden, wist hij het gevaar te neutraliseren en de remisehaven te bereiken. Ook Tjerk Voskuijl en Herman Limmen deelden het punt. Matthijs Mtihren kon het niet bolwerken tegen een pionnenovermaeht van Johan van der Wal en Harry de Jager ging strij dend ten onder tegen de altijd lastig te bespelen Gerard Rump.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 19