Huidzorg Heiloo bestaat twee jaar Flinke korting bij Univé en Zilveren Kruis Aalsmeerse Plantenhal in kerstsferen Nieuwe locatie een feit voor Kinderopvang Kits Oonlie H E I L O O Redactionele aandacht voor uw bedrij^dWat kost datQ voor 250 woorden of 150 woorden met foto voor 250 woorden met foto. Mail uw tekst en foto naar redactie@uitkijkpost.nl STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Lichtjestoer door Amsterdam Boodschappenservice Seniorenfithockey Wandelfit Watergymnastiek Taichi Qigong Het kerstverhaal op kerkramen, schilderijen en kleden Soestdijk, 200 jaar koninkrijk giOsbiuH UITKIJKPOST 4 DECEMBER 2013 HEILOO - Bijna twee jaar geleden opende Marlies Geldof haar praktijk voor huidtherapie en laserontharing 'Huidzorg Heiloo' in gezondheidscen trum de Strandwal op het mooie Willibrordusterrein. In deze periode is dui delijk gebleken dat er grote vraag is naar huidtherapeutisehe behandelingen. De medische insteek van de Huidtherapeut is iets waar mensen vaak naar op zoek zijn. Het is prachtig om te zien hoe patiënten him zelfvertrouwen terug kunnen krijgen door bijvoorbeeld een acnebehandeling of ontharings- laserbehandeling in het gezicht. Huidzorg Heiloo vult een gat in de markt en Marlies kijkt dan ook met alle tevredenheid terug op de afgelopen twee jaar. De Huidtherapeut is vrij toegankelijk en er is geen verwijzing nodig voor het eerste vrijblijvende eonsultgesprek. Marlies legt u tijdens zo'n gesprek graag uit wat de mogelijkheden zijn voor uw huid en of u recht heeft op een ver goeding. Zie voor meer informatie: www.huidzorgheiloo.nl of bel met 072- 5334759. REGIO - Ook in 2014 komen SenZleden in aanmerking voor een hoge kor ting op hun zorgverzekering bij Univé en Zilveren Kruis. SenZleden krijgen tot 10% korting op de maandpremie. Omdat het lidmaatschap een gezinslid maatschap is, kunnen alle thuiswonende gezinsleden profiteren van de kor ting op de Beter Af Polissen bij Zilveren Kruis en op de nieuwe Zorg Samen Polis van Univé. Daarbij krijgen SenZleden die een aanvullende verzekering afsluiten bij Univé ook him 21,75 lidmaatschapsgeld (per jaar) terug. Dat heeft u zo terug verdiend. Het voordeel kan oplopen tot meer dan 100,- per persoon per jaar! Heeft u al een zorgverzekering bij Univé of Zilveren Kruis en wilt u ook profiteren, dan kimt u zich aanmelden bij SenZ. Bent u elders verzekerd en wilt u overstappen naar Univé of Zilveren Kruis, dan kunt u zich ook aanmelden bij SenZ, de ledenserviee van ViVa! Zorggroep. Kijk voor meer informatie op www.senzpas.nl of bel naar SenZ, tel. 088-9958822. HEILOO - Er gaat niets boven de geur van een echte kerst boom in huis. Bij de Aalsmeerse Plantenhal zijn weer volop mooie kwaliteitsbomen te koop voor messcherpe prijzen zoals de lang houdbare Nordmann en de Blauwspar met zijn luxe uit straling. Maar natuurlijk ontbreekt ook de 'ouderwetse' Abies (denneboom) niet in het assortiment. Uiteraard zijn er tal van prachtige kerststukken uit eigen binderij verkrijgbaar; en kaarsen in overvloed met 50% kor ting. Daarnaast biedt de Aalsmeerse Plantenhal volop inspiratie om je huis zowel binnen als buiten in kerstsferen te hullen. Traditionele kerstversiering heeft deze winter plaats gemaakt voor vrolijke win- terfiguurtjes en aparte slingers om de boom mee op te tuigen; sneeuw mannetjes, schattige pinguïns, uiltjes, ijsbeertjes, vogelhuisjes et cetera, vervaardigd van natuurlijke materialen. Kerstballen en slingers in ingetogen kleuren en veelal met een 'frosted' look. Bovendien ener giezuinige led kerstverlichting, kran sen en manden van wilgentwijgen en een keur aan decoratief groen. HEILOO - In maart zijn de kin deren van de vestiging Kits Oonlie Laan van Muijs tijdelijk verhuisd naar De Hoefsmid in Heiloo, in verband met nieuw- bouwplannen van het Petrus Canisius College. Ondanks de financiële crisis in de kinderopvang heeft Kits Oonlie het aangedurfd om toch een nieuwe locatie voor deze vestiging te reali seren. Kits Oonlie kijkt voorbij de crisis en ziet voor de toekomst nog een scala aan mogelijkheden. Direct nadat de bouwplannen van Petrus Canisius College definitief goedge keurd waren, heeft Kits Oonlie met diverse partijen contact gezocht voor het realiseren van een nieuwe locatie. Met stip op nummer één kwam de vleugel in Basisschool Willibrord als beste locatie uit de bus. De Willibrordsehool ligt in een kindvriendelijke groene wijk in Heiloo, waar nog twee andere basis scholen zijn gevestigd. Kits Oonlie kan gebruik maken van een hele vleugel in de school met een aparte ruimte voor de babygroep en de peutergroep, slaapkamers, sanitaire ruimten, een aangrenzende buiten speelruimte. Wanneer het te slecht weer is om buiten te spelen, kan Kits Oonlie tevens gebruik maken van een aangrenzende speelzaal. Op woensdag 20 november hebben Stichting Flore en Kits Oonlie vol enthousiasme beide him handte kening gezet en in het nieuwe jaar zullen de kinderen en medewerkers intrek nemen in het nieuwe onder komen van het kinderdagverblijf. Inschrijven is nu al mogelijk! U kimt uw kind(eren) via www.kits-oonlie. nl, of telefonisch, 072-5323576, inschrijven. Voor degene mét, maar ook wie juist twijfelt aan zijn/haar creatieve capaciteit, houdt de Aalsmeerse Plantenhal vanaf 11 decem ber een reeks kerstworkshops. Opgeven in de winkel, via info® aalsmeerseplantenhal.nl of bel 072-3030061. December is een maand vol acties! Ook zondag 8, 15 en 22 december geopend van 10.00 tot 17.00 uur. De Aalsmeerse Plantenhal, de Hoefsmid 25 in Heiloo, www.aalsrneerseplantenhal.nl. Niets mooier dan verlicht Amsterdam in de adventtijd. Zondag 15 december om 15.00 uur vertrekt onze luxe touringcar vanaf het Trefpunt voor een uitgebreide toer door Mokurns centrum. We lassen een pauze in en gaan dan naar La Place op de zevende ver dieping van de bibliotheek aan de Oosterdokskade. We zijn rond 19.00 uur weer terug, en u kunt aanslui tend deelnemen aan de soepmaal- tijd, kosten 7,50. De prijs van de excursie is 22,- inclusief koffie en taart. Bent u tijdelijk of permanent niet meer in de gelegenheid om zelf boodschappen te doen? Dan kunt u als u lid bent van WonenPlus gebruik maken van onze bood- sehappenserviee. Een vrijwilliger gaat dan voor u naar de supermarkt. Als u samen met de vrijwilliger de boodschappen wilt doen kimt u dat bij ons aangeven. Een initiatief van de KBO, De Terriërs en SWH. Fithoekey wordt gespeeld met een zachte bal en knots. Voor senioren vanaf 60 jaar, met en zonder hoekeyervaring. We willen in maart 2014 starten, op dinsdagen en met ervaren begelei ding. Voor belangstellenden is er op dinsdag 10 december om 14.00 uur de mogelijkheid om mee te doen aan een proefpartijtje Fithoekey, op het terrein van De Terriers aan het Zevenhuizen. De deelname hieraan is gratis, belt u ons even dat u van plan bent te komen? Elke zaterdag om 10.30 uur een wandeling met fysiotherapeute Laura Ratté met ondeiweg wat oefeningen. Verbetering van de algehele conditie en verhoging van de belastbaarheid zonder dat het te inspannend wordt. De kosten bedragen 5,- per zaterdag; opge ven bij receptie Trefpunt. Speciaal voor mensen die bege leiding nodig hebben in het water. Zowel bij de dinsdaggroep als bij de vrijdaggroep kunt u zich aansluiten. Beide dagen van 11.30 tot 12.00 uur. Neem een gratis proefles en kijk of het u bevalt. De nieuwe cursus Taichi Qigong is op donderdagmiddagen van janu ari tot en met april. Taichi Qigong is bedoeld om uw energiepeil in balans te krijgen, de belangrijk ste voorwaarde voor een goede gezondheid. Blokkades in de ener giestroom die in de loop van de tijd ontstaan, kunnen leiden tot stagna tie en daardoor tot klachten. Door regelmatig te oefenen, kim je deze stagnaties opheffen en/of voorko men. Cursusprijs: 142,50 voor 15 lessen. Woensdag 17 december om 14.00 uur presenteren Jaap en Dinie Craamer prachtige foto's van kerk ramen, schilderijen en beelden in o.a. Frankrijk en Spanje. Die beel den het kerstverhaal uit, beginnend bij Maria als kind tot aan de vlucht naar Egypte. Entree 5,-, meld tevoren uw komst even via tel.nr. 072-5331297. Zondag 23 februari gaan we met de luxe touringcar naar een exposi tie op paleis Soestdijk. De tentoon stelling in het paleis van koningin Juliana en prins Bemhard brengt de geschiedenis tot leven aan de hand van foto's, films, schilderijen en bijzondere objecten. Iedere ruimte in het paleis vertelt een eigen ver haal tegen de achtergrond van een authentiek koninklijk decor. Voor deze tocht moet u goed ter been zijn. De touringcar vertrekt om 12.30 uur; de kosten bedragen 35,- inclusief audio-tour en koffie met petit four.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 7