Winkelhof 't Loo laat het knallen in december! Uitverkoop bij Babs Kleertjes Annet Haar Zaak M/V bestaat twintig jaar Shopping Night Stationscentrum in teken van Stichting Veldwerk 9 Paulusschool Heiloo treedt op in 'Zorgcentrum Kooimeer' H E I L O O I" INGEZONDEN MEDEDELING OUD PAPIER KORTOM Opkikkertje van Keer op Keer Collecte-opbrengst voor NSGK Familie-opstellingen EHBO-Vereniging start nieuwe cursus VSB Heiloo strijdt om Willem Gomes Trofee U I T K IJ KPOST 4 DECEMBER 2013 HEILOO - Maak kans op een van de honderd flessen heerlijke Szigeti met twee prachtige glazen. Vanaf 6 december tot en met 28 december ontvangt u bij besteding van 10,- of meer bij de winkeliers van Winkelhof 't Loo een kanskaart. Na het invullen van naam, e-mail en telefoonnummer kimnen de kanskaarten worden ingeleverd in de daarvoor bestemde bussen op de plei nen van het winkelcentrum. Op 29 december ontvangen de winnaars van één van de honderd flessen Szigeti champagne een telefoontje of een e-mail. Op 31 december vanaf 12.00 uur kimnen de flessen worden opgehaald. HEILOO - Op zondag 15 december van 12.00 tot 17.00 uur houdt Babs Kleertjes weer uitverkoop van zowel haar nieuwe- als outlet wintercol lecties. U bent welkom op De Hoefsmid 20 in Heiloo (op het bedrijventer rein in de straat van de Aalsmeerse Plantenhal, achter de Karwei). U krijgt 40% korting op de nieuwe wintercollecties van SPommes en Losan en tot wel 75% korting op de outlet wintercollecties voor jongens en meisjes van drie maanden tot en met 16 jaar. U vindt bij Babs Kleertjes de merken: Vingino, Retour, Mirn-Pi, No Tomatoes, Care, Carbone, Cakewalk, Fiorueei, Beebielove, Vinrose en nog veel meer. Kijkt u op www.babskleertjes.nl om een idee te krijgen van de collectie. Heeft u vragen, dan kunt u altijd mai len naar info@babskleertjes.nl. Babs Kleertjes heet u welkom op zondag 15 december van 12.00 tot 17.00 uur. De koffie en thee staat voor u klaar. HEILOO - In het kader van hun thema 'I have a dream' mocht groep 8 van de Paulusschool te Heiloo een kort optreden verzorgen over de slavernij voor de bewoners, en de bewo ners van de aanleunwoningen van Zorgcentrum Kooimeer te Alkmaar. De beroemde speech van dominee Martin L. King vormde het startpunt voor een onderzoek naar slavernij in de geschiedenis van Nederland en de wereld. Daarbij ontdekten de kinderen dat, ondanks de afschaf fing van de slavernij en het bestaan van mensenrechten, er ook nu nog vormen van slavernij bestaan. De kinderen mochten hun verworven kennis met een zelfgeschreven toneelstuk dinsdag 19 november presenteren in Alkmaar. Het optreden werd vol enthou siasme ontvangen door de aanwe zige ouderen die na afloop vroegen wanneer ze de groep voor een vol gend optreden kunnen veiwachten. Al met al een welkome afleiding voor de aanwezige ouderen en een opsteker voor de leerlingen van de Paulusschool. Groep 8 van de Paulusschool verzorgde een kort optreden verzor gen in Alkmaar. Aangeleveverde foto HEILOO - Op 5 december is het twintig jaar geleden dat Annet de deuren opende van Haar Zaak. Met een hecht team van topsty- listen, die gemiddeld 15 jaar bij Annet Haar Zaak werken, heeft zij HEILOO - Op zaterdag 14 decem ber is het hele Stationscentrum in het kader van Shopping Night in winterse kerstsferen gehuld en is er de hele dag en avond volop reuring. Tot 22.00 uur zijn niet alleen de deelnemende winkels geopend, maar is het ook buiten beregezellig! Op het Stationsplein is een kunstijs baantje aangelegd, er staat een olie- bollenkraam en een podium, waar vanaf 16.00 uur koren optreden. Het winkelend publiek wordt veiwend met allerlei winterse 'koek-en-zopie': dampende glühwein, hete chocomel en andere heerlijke versnaperingen. Veel winkels hebben die dag spe ciale acties voor Stichting Veldwerk. Daarnaast is er 'Art de Noël': een benefiet kunst- en nijverheid keret- verkoopaetie ten bate van Stichting Veldwerk. Er zijn door kunstenaars en cre atieve mensen al diverse werken voor het goede doel te koop aange boden, bijvoorbeeld twee beelden door Ditta Engel. En nog steeds kimnen eigen gemaakt werk en nij verheidsspullen worden ingeleverd bij Zonneveld Optiek en bij Peek Juwelier. Alle uitingen van kimst en nijverheid, in elke prijsklasse, zijn welkom, als het maar goed verkoop baar is. In de week na Sinterklaas worden alle ingezonden stukken in het Stationscentrum tentoongesteld en verkocht aan de hoogste bieder. De opbrengst van de kunstverkoop- actie, de koek-en-zopie verkoop plus de afzonderlijke acties van winke liers gaat naar Stichting Veldwerk. Geld waarmee René Veldt zijn ont wikkelingsprojecten in Nepal kan voortzetten! een grote klantenkring opgebouwd. Menig inwoner van Heiloo, maar ook uit de verre omstreken, heeft de vakkimdigheid van het team reeds ervaren. Annet is trots dat ondanks de roerige tijden er groei zit in haar klantenbestand. In Annet Haar Zaak wordt gewerkt volgens de nieuwste trends en technieken. Met als specialiteit een knipteehniek die het mogelijk maakt dat de klant het haar op eenvoudige wijze zelf in model kan krijgen. De verzorgings- en stylingslijn van Redken helpen daar natuurlijk bij en een vrijblij vend persoonlijk advies is vanzelf sprekend. Het is feest en Annet laat dit niet ongemerkt voorbijgaan: Wegens het 20-jarig bestaan geven zij de gehele maand december maar liefst 20% korting op alle producten van Redken en Pureology! www. annethaarzaak.nl, tel. 072-5332779 Eerste zaterdag van de maand Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huis-actie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verza- melplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Tweede dinsdag van de maand Zwem- en poloclub De Spetters, huis-aan-huisactie tussen spoorlijn - Zeeweg - Pastoor- Het Malevoort (ine. Harrelaers en De Rietvink) - De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer- verzamelplaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Edith Zonneveld en Simon Peek, de initiatiefnemers van Shopping Night en Art de Noël kunstveiling voor Stichting Veldwerk. Volg de Uitkijkpost ook op J HEILOO - Kringloopwinkel Keet- op Keer schenkt elke maand een Opkikkertje van 300,- aan een vereniging of stichting. De opkikker van de maand december gaat naar Stichting Spelekind (Theaterbende) in Heiloo. U kunt de kringloop winkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, don derdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072- 5325962. HEILOO - In de week van 11 tot en met 16 november is er in Heiloo gecollecteerd voor 'NSGK voor het gehandicapte kind'. Een team van 22 collectanten wist in totaal een bedrag van 1421,- op te halen. Alle collectanten en gulle gevers worden hartelijk bedankt voor him bijdrage! Wilt u volgend jaar ook collecteren voor kinderen en jongeren met een handicap? Geef u dan op bij Monique Weller, regiocoördina tor Collecte Noord-Holland, tel. 06-31919860. HEILOO - Familie-opstellingen kunnen je inzicht geven in welke invloeden er spelen en kimnen je helpen om bestaande patronen te doorbreken. Dinsdagavond 10 december vindt er in buurt huis het Oosthonk een familie- opstellingen avond plaats. Ben je nieuwsgierig en heb je zin om deze avond bij te wonen? Aanvang: 19.00 tot 22.15 uur, kos ten: 17,- adres: Oostkanter 14a in Heiloo. Graag aanmelden via Saskia, tel. 06-50263274 of Joke tel. 06-10061242. HEILOO - De EHBO-vereniging Heiloo wil graag weer met een nieuwe cursus voor het Basisdiploma E.H.B.O., reanima tie, AED en verbandleer starten in januari 2014. Deze lesavonden zijn wekelijks, met uitzondering in de vakantietijd, op de dins dagavond van 20.00 tot 22.00 uur en vindt plaats in de vergader zaal van de Badmintonhal, Het Zevenhuizen 46 te Heiloo. Voor inlichtingen en opgave: Martin Vogelsangs, tel. 072-5338645, e-mail; martin.j.g@kpnplanet.nl. HEILOO - De afkorting VSB staat voor Vennewater Senioren Biljart. Al zo'n 15 jaar is deze club bezig met het uitoefenen van het edele biljartspel. Dit vindt wekelijks plaats op dinsdagmiddag in het sportcafé van Aris de Wit. Er is een groot enthousiasme van de vele deelnemers aan deze com petitie en het spelpeil is hoog. Naast de lopende competitie is ook begonnen met de onderlinge strijd op het groene laken om de Willem Gomes Trofee. Een door hem geschonken grote wisselbe ker die de winnaar na afloop van de competitie een jaar lang in zijn bezit krijgt en daar in zijn woning mee mag pronken. Door die twee competities hebben de VSB'ere nog vele spannende wedstrijden voor de boeg. de Kooimeer

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 9