m Heiloo contact HEILOO GEMEENTE Bouwen en wonen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Openingstijden Bezwaar maken Werk in uitvoering nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST li DECEMBER 2013 De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben besloten een gehandi captenparkeerplaats op kenteken te realiseren nabij Hazelaar 4. Ter inzage Het besluit ligt vanaf 12 december zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Bezwaar U kunt tegen het besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken". Gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben besloten een gehandi captenparkeerplaats op kenteken te realiseren nabij Hazelaar 4. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Ter inzage Het besluit ligt vanaf 12 december zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Bezwaar U kunt tegen het besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken". Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingsvergunningen verleend. Haesackerlaan 63, zaaknr. 13 09589 vergroten woning verzonden 5 december 2013 Zeeweg 23, zaaknr. 13 09373 vernieuwen dak en raamkozijnen, veranderen raamkozijn voorgevel en plaatsen twee dakkapellen verzonden 5 december 2013 U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Ontwerpbestemmingsplan Westerweg 332 Burgemeester en wethouders maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 1 onderdeel a van de Wet ruimte lijke ordening en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat met ingang van donderdag 12 december 2013 voor een periode van zes weken voor een ieder ter inzage ligt het ontwerpbestemmingsplan Westerweg 332 te Heiloo. Doel van het ontwerpbestemmingsplan Het planologisch-juridisch mogelijk maken van het deels slopen van een bedrijfsgebouw en de nieuwbouw van een woning met een dubbele garage op het perceel Westerweg 332 te Heiloo. Inhoud van het ontwerpbestem mingsplan Het voornemen bestaat om op het adres Westerweg 332 een plan te ont wikkelen voor het deels slopen van een bedrijfsgebouw en de nieuwbouw van een woning met dubbele garage op het perceel Westerweg 332. Het huidige perceel wordt daartoe opgesplitst. Op het perceel is aanwezig een voormalig aannemingsbedrijf en een bedrijfswo ning. De bedoeling is de aanwezige bedrijfswoning te handhaven en de bestemming om te zetten naar een woonbestemming. Ter plaatse van het voormalige aannemingsbedrijf is het de bedoeling een (extra) woning te realiseren. Het bestaande bedrijfspand moet daartoe grotendeels worden gesloopt. Een klein gedeelte kan wor den gehandhaafd en kan functioneren als garage bij de bestaande woning. Ter inzage Het ontwerpbestemmingsplan ligt met ingang van donderdag 12 december tot en met woensdag 22 januari 2014 ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeen tehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo; - tijdens openingstijden in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Inzien via internet - digitaal via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl/ (NL. IM RO.0399. bpWesterweg332-0301 - als pdf-bestand via de gemeente lijke website www.heiloo.nl/buurt onder Ruimtelijke ordening onder Bestemmingsplannen. Zienswijzen Gedurende de periode dat het ont werpbestemmingsplan ter inzage ligt, kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpbestemmingsplan - bij voor keur schriftelijk en goed gemotiveerd - zienswijzen naar voren brengen bij de gemeenteraad. Uw schriftelijke zienswijze richt u aan de gemeente raad van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vermeldt boven aan uw brief het onderwerp: Zienswijze ontwerp bestemmingsplan Westerweg 332 te Heiloo. Indien u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge zienswijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met een medewerker van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 99. Meer informatie Voor meer informatie over de inhoud van het ontwerpbestemmingsplan of de procedure, kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw S. Jager van de afdeling Volkshuisvesting Ruimtelijke Ordening en Milieu, tele foonnummer 072 535 67 99. Hogere geluidswaarden Westerweg 332 Ontwerpbesluit tot vaststelling hogere geluidswaarden vanwege railverkeers- lawaai van de spoorlijn Alkmaar - Uitgeest en wegverkeerslawaai van de Westerweg ten behoeve van het ont werpbestemmingsplan Westerweg 332 (teneinde de bouw van één woning mogelijk te maken). Burgemeester en wethouders van Heiloo zijn voornemens om op grond van artikel 83 van de Wet geluidhinder een hogere geluidswaarde vanwege railverkeerslawaai (64 dB) en een hogere geluidswaarde wegverkeersla waai (57dB) vast te stellen ten behoe ve van één geprojecteerde woning aan de Westerweg 332 in het gelijknamige ontwerpbestemmingsplan. Ter inzage U kunt het ontwerpbesluit vanaf don derdag 12 december tot en met woens dag 22 januari 2014 inzien tijdens de openingstijden bij de informatiebalie in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo en in de Openbare biblio theek, Westerweg 250 te Heiloo. Het ontwerpbesluit is ook in te zien op de website van de gemeente www.heiloo. nl/buurt bij Ruimtelijke ordening onder Bestemmingsplannen. Vervangen populieren Kleijn Barlaken Maandag 16 december starten wij met het verwijderen van vijftien popu lieren aan Kleijn Barlaken tussen de J.P. Hasebroekweg en de Laan van Zeeman. In 2014 verwijderen wij ook de overige populieren aan Kleijn Barlaken tussen de Dokterslaan en de J.P. Hasebroekweg. Uit de bomen vallen bij harde wind namelijk grote takken. De takken van oude populieren zijn erg bros en zijn daarom gevoelig voor takbreuk. Ook zijn enkele bomen aangetast door parasitaire zwammen. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burge meester of burgemeester en wethou ders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn van ter inzage legging kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpbesluit schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen bij burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wij verzoeken u boven aan de brief te vermelden 'zienswijze op het ontwerpbesluit hogere geluidswaarden ontwerpbestemmingsplan 'Westerweg 332'. Als u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge ziens wijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met een medewerker van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 99. Voor zowel de schriftelijke als monde linge zienswijze geldt, dat gemotiveerd moet worden aangegeven op welke onderdelen van het ontwerpbesluit de zienswijze betrekking heeft. Om gevaarlijke situaties voor weg gebruikers te voorkomen halen we de bomen weg. Wij planten in maart achttien nieuwe bomen terug. Dat doen wij met andere boomsoorten, zoals Zilverlinde, Papierberk en Indiase Paardenkastanje. De bewoners van Kleijn Barlaken hebben wij per brief geïnformeerd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Bak van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 66 66. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 13