Eindejaarsshow bij Kleverlaan Limmen Kerstviering bij De Zonnebloem Limmen Seaside Big Band bij de Jazz Session Vredeburg Vissen voor 3FM Serious Request REGIO 29 INGEZONDEN MEDEDELING Actie voorde Filipijnen door groep 7b Sint Maartenschool Keez toernooi Kerstconcert in de Abdij van Egmond Amak wandelt UITKIJKPOST li DECEMBER 2013 LIMMEN - Zaterdag 14 en zondag 15 december houdt Autobedrijf Kleverlaan de eindejaarsshow met veel voordeel. Op de mime sortering van zo'n tachtig topkwaliteitsoccasions gelden deze dagen extra inte ressante voordelen. Profiteer van bijvoorbeeld maximaal 2500,- extra inmilwaarde voor uw huidige auto, maak gebruik van de unieke 50/50 deal waarbij u de helft van de aanschaf pas volgend jaar betaalt tegen 0% rente, of ontvang op al onze Best Car Selection occasions maar liefst 12 maanden volledige garantie inclusief peehhulp door heel Europa. Kortom, een auto uitzoeken bij Kleverlaan wordt deze dagen wel zeer aantrek kelijk gemaakt! Kom dit weekend dus langs in onze showroom aan de Rijksweg 165a in Limmen en laat u, onder het genot van een kopje kof fie met iets lekkere, uitgebreid informeren naar de mogelijkheden. Kleverlaan B.V., Rijksweg 154a, Limmen, www.kleverlaan.nl. LIMMEN - Op de Sint Maartenschool heeft groep 7b actie gevoerd voor de Filipijnen. Kim, Aimée en Danique vertellen: „We verzamelden lege flessen en gingen langs de deuren. We verkochten kaarten en hingen overal in de school posters op. We hebben met de actie in twee weken 167,35 opgehaald. Het idee om actie te voeren kregen we toen we allerlei filmpjes over de ramp op de Filipijnen zagen. En we zagen hoe erg het was. Daarom hebben we deze actie gevoerd." Aangeleverde foto AKERSLOOT - Zondag 17 november start het tweede keeztoemooi van dit seizoen in café de Vriendschap. Akersloot is de bakermat van het keezen in Nederland, vanuit deze plaats heeft het spel heel Nederland ver overd. Daarom houdt keezbord. nl juist hier een keeztoemooi. Het inschrijven kan via keezbord.nl of 's middags aan de zaal. Het inschrijfgeld is 5,- inclusief kof fie en borrelhapjes. Start is om 13.00 uur. Er zullen vijf ronden worden gespeeld en uiteindelijk zal de winnaar na al die ronden bekend worden gemaakt op het grote elektronische scorebord. De overige datums zijn, 28 decem ber, 19 januari, 16 februari, 23 maart en 13 april. Het adres van de Vriendschap is Kerklaan 18 in Akersloot, tel 0251-312866. EGMOND - Op zondag 15 decem ber brengt het gemengd koor Crescendo een keretprogramma in de sfeervolle kloosterkerk van de St. Adelbertabdij in Egmond- Binnen. Medewerking wordt verleend door de mezzo-sopraan Marja Dignum. Pianobegeleiding en orgelspel is in handen van Mariëlle Tromp-Zentveld. Een kerstgedicht wordt voorgedragen door Bea Uijlenhoet. De algehele leiding is handen van de dirigent Pim Abbestee. Op deze middag brengt Marja Dignum kerstliede ren ten gehore. Met een orgelsolo van Marielle Tromp-Zentveld en kerstliederen gezongen door Crescendo met samenzang, belooft dit een sfeervol samenzijn te worden. Vanwege het beperkt aantal plaatsen is het aan te raden op tijd aanwezig te zijn. Ter bestrijding van de onkosten is er een deurcollecte. Aanvang 14.30 uur. Kerk open 14.00 uur. AKERSLOOT - Zondag 15 december is er weer een Amak wandeling. De wandeling is een Wintelwandeltocht van de NHWB en is vijftien kilometer lang. Vertrek is om 09.00 uur vanaf Het Kruispunt Mozartlaan/ hoek Raadhuisweg in Akersloot. Voor inlichtingen: Tinie Leijen, tel. 0251-315137 of Kees Deijlen, tel. 0251-310715. LIMMEN - Op zondag 15 decem ber treedt vanaf 16.00 uur de Seaside Big Band op in de Vredeburg te Limmen. De Seaside Big Band bestaat uit 17 goede en vooral enthou siaste amateurmuzikanten uit Heemskerk en omstreken en wordt ondersteund door de plaatselijke muziekschool. Ria de Vries is naast altsaxofoniste ook de zangeres van de band. Het repertoire breidt zich in rap tempo uit tot een men geling van standards van het big band songbook en vooral eigen composities en arrangementen van de dirigent. Hierbij is er veel aan dacht voor de muzikale vreugde en de persoonlijke mogelijkheden van de bandleden. Swing, fimk, rock en latin zijn de muziekstijlen. Bandleider Konrad Koselleek staat bekend als een van de toparran- geurs in Nederland. Als leider van zijn eigen professionele big band trad hij onder andere op met Ellen ten Damme, Edwin Rutten, Hind, Mathilde Santing, Candy Dulfer en Freek de Jonge. In zijn fijnzin nige aanpak klinken enthousiasme, humor, grenzeloos vakmanschap en een groot gevoel voor entertain ment door. De toegang is vrij, maar u kunt ons steunen door lid te worden voor 7,- per persoon voor het gehele jaar. Inlichtingen: Fred Timmer tel. 072-5053414 e-mail: timmerlimmen@kpnmail.nl LIMMEN - De Zonnebloem Limmen nodigt alle ouderen en gasten van De Zonnebloem Limmen op 20 december uit voor een muzikale kerstmiddag in De Burgerij, die geheel in het teken van kerst is versierd. De kerstsfeer zal worden ver hoogd door een optreden van het Diekens-ensemble van muziekver eniging Emergo uit Castrieum. De leden, in traditionele Dickenskledij, zullen met de warme klanken van het koperensemble instrumentaal een diversiteit aan keretmuziek naar voren brengen waarbij het publiek ook wordt uitgenodigd de bekende kerstliederen mee te zingen. De prachtige muziek samen met pas sende kleding maakt het muzikale keretplaatje compleet. Gezelligheid en sfeer voeren de boventoon zodat iedereen met een warm kerstge voel weer naar huis terugkeert. De middag begint om 14.00 uur en de zaal is open om 13.30 uur. Heeft u vervoer nodig naar De Burgerij dan kunt u contact met Nel Seignette opnemen, tel. 072-5051324. De kerstsfeer zal worden verhoogd door het Diekens-ensemble van muziekvereniging Emergo uit Castrieum. Aangeleverde foto LIMMEN - Limmer jeugdviskam- pioen Quinten Oudendijk (13) zet zijn hobby in voor het goede doel. Op zondag 15 december houdt hij, in samenwerking met jeugdvisclub Samen Beet, een koppelwedstrij d. Het goede doel waar voor gevist wordt is 3FM Serious Request en daarmee het Rode Kruis. Het thema dit jaar is om kindersterfte als gevolg van diarree sterk te ver minderen. 3FM heeft een pakkende titel verzonnen, namelijk 'Let's Clean This Shit Up!' waarmee de link wordt gelegd naar goede hygië ne. De wedstrijd wordt gevist in het Stet in Limmen van 10.00 tot 12.00 uur. Deelnemen kost tien euro per visser maar dat gaat meteen naar het goede doel. Kinderen die deel nemen zijn gratis en worden ver wacht om ze te laten sponsoren. Quinten probeert op die manier zoveel mogelijk geld bij elkaar te hengelen, „mijn doelstelling is om minimaal 250 euro op te halen", verklaart Quinten. „Maar ik hoop op meer. Wat ik heel fijn vind is dat 3FM mijn actie heeft opgenomen in haar Elfprovineiëntoeht. Zondag 15 december komen Dj Roosmarijn en zangeres Giovanca bij mijn actie langs. Het zou natuurlijk leuk zijn als er dan ook publiek is om de vele vissers te steunen. Als men sen deze actie willen ondersteunen dan kan dat niet allen door deel te nemen", vertelt Quinten. „Ik heb ook een site aangemaakt waarbij je een donatie aan 3FM Serious Request kan koppelen aan mijn actie." Dus help het Rode Kruis: www. kominactie. nl/vissen1906. Limmer jeugdviskampioen Quinten Oudendijk (13) zet zijn hobby in voor het goede doel. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 29