TG Lining uit Heiloo in Het Klokhuis Smit Partners geeft gratis belastingadvies Traditie wordt voortgezet met de Fletcher Kerstwensboom Weer kerstboomactie van Lions Heiloo H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELING Foutief telefoon nummer Bedrijf Belicht Klaverjassen in het Trefpunt Heiloo Afscheid directeur Paulusschool Klaverjassen in het Trefpunt Heiloo Collecteer mee voor de Hersenstichting EHK Klaverjasclub Mantelzorggroep over versterken netwerk Note Book treedt op tijdens Shopping Night Heiloose Kirsten grappigste van Groningen UITKIJKPOST li DECEMBER 2013 HEILOO - Vorige week stond het bedrijf Bmgmaker, zorgzaam voor nabestaanden, van Henk van der Bruggen en John Kaandorp, in onze rubriek Bedrijf Belicht. Er is echter een foutief telefoonnu- mer vermeld. De juiste gegevens moeten zijn: Kennemerstraatweg •382, www.bmgmaker.nl, tel. 072- 5322445. HEILOO - Op donderdag 12 en 19 december zijn de laatste kla- verjasmiddagen van dit jaar. Er wordt gekaart om mooie prijzen maar vooral voor de gezelligheid. U dient wel lid te zijn van de SBO. Aanvang 13.30 uur, deelname 3,- inclusief koffie/thee. Voor informatie, tel. 072-5119891. HEILOO - Op woensdag 18 december neemt directeur Peter Rokebrand afscheid van de Paulusschool in Heiloo. 's Ochtends neemt Peter Rokebrand uitgebreid afscheid van de kinde ren van de Paulusschool. Oudere en oud-leerlingen zijn bij deze uitgenodigd om tussen 11.30 en 12.15 uur Peter persoonlijk gedag te zeggen. Peter Rokebrand gaat met ingang van 1 januari werken als directeur van de Pax Christischool in Limmen. HEILOO - Op donderdag 12 december en 19 december kimt u weer klaverjassen. U dient wel lid te zijn van de Ouderenbond. Aanvang 13.30 uur Kosten 3 euro. Inclusief koffie/thee. HEILOO - Van 27 janu ari tot 1 februari wordt de Hereenstichtingcollecte gehouden. Voor deze collecte is men op zoek naar collectanten. U kimt zich opgeven bij één van de collecte coördinatoren Nita te Nuijl, tel. 072-5335148. Meer informatie vindt u op www.hereenstichting.nl. HEILOO - Maandag 16 december is er een gezellige keretdrive met een verloting met mooie prijzen, iedereen is welkom in cultureel centmm De Strandwal, vanaf 19.00 uur. Start is om 19.30 tot 22.30 uur. Inlichtingen bij mevrouw G. Verhage, tel. 072-5123271 of bij mevrouw R. Geerlings, tel. 072-5339345. HEILOO - In Heiloo komen man- telzorgere regelmatig bij elkaar. Op dinsdag 17 december is er weer een ontmoetingsgroep, deze keer rond het thema: netwerkver- sterking. De ochtend duurt van 10.30 tot 12.30 uur in de Freudzaal in het Willibrordusgebouw van de GGZ-NHN, Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. Bel voor meer informatie of aanmelding met het Mantelzorgcentrum, tel. 072- 5627618 of mail naar: info@mantelzorgcentmm.nl, www.mantelzorgcentmm.nl. HEILOO - Donderdag 12 december zal TG Lining te zien zijn in jeugdpro gramma Het Klokhuis op Nederland 3. Deze uitzending wordt gewijd aan het thema 'Geleideroutes' voor blinden en slechtzienden. Het Klokhuis met leerzame informatie voor kinderen, wordt dagelijks uitgezonden van 18.25 tot 18.40 uur. Zie www.hetklokhuis.nl. In de uitzending van donder dag de twaalfde ervaart de presentator Maurice hoe het is om blind te zijn. Ook volgt hij een blinde jongen, die vertelt en laat zien hoe de geleidelijnen hem helpen om zich zelfstandig van A naar B te verplaatsen. Onder andere het busstation van Heiloo -nabij het treinstation- en het gemeentehuis in Castricum zijn te zien in de aflevering. Hier liggen de geleideroutes van TG Lining. Ook geeft Het Klokhuis een kijkje in de keuken van het ontweip en het productieproces van de geleidelijnen en klanktegels van TG Lining. HEILOO - Het oude jaar fiscaal goed afsluiten en het nieuwe belasting jaar goed beginnen? Lees dan de eindejaartips van Smit Partners accoun tants, fiscalisten en adviseurs. Elk jaar maken de accountants deze tips, die boordevol belastingadviezen staan voor ondernemers en particulieren. De tips zijn onderverdeeld in zeven categorieën. Er zijn tips in de categorieën inkomstenbelasting, vennootschapsbelasting, loonbelasting, omzetbelas ting, erf- en schenkingsrecht, auto en overige. „Dit jaar is er veel nieuws te vertellen", zegt accountant en fiscalist Thijs Smit. „Zo bestaat er in decem ber 2013 nog de mogelijkheid om in ene 50% af te schrijven op nieuwe inves teringen, hierdoor kan er een liquiditeitsvoordeel worden behaald. Deze tip geldt zowel voor ondernemers voor de inkomstenbelasting als voor de vennootschapsbelasting. Daarnaast verdwijnt de aangiftebrief omzetbelas ting en zijn er ruimere schenkingsregels." Deze en alle andere tips staan op www.smitenpartnere.nl. Wie wagen heeft over de inhoud of de toepasbaar heid van de tips, belt 072-5331700 of mailt naar info@smitenpartnere.nl. HEILOO - Serviceclub Lions Heiloo houdt op 14 december voor de tweede keer een kerst boomactie voor het goede doel Het goede doel waar de Lions deze actie voor opzetten is het Spalier Kennemerland, een organisatie die kinderen die (al dan niet tijdelijk) om uiteenlopende redenen geen thuis hebben, begeleiden en opvan gen. Een Lions lid van de betrokken commissie: „Als serviceclub willen wij graag iets terug geven aan de samenleving, met name groepen die het lastig vinden goed him draai te vinden in deze maatschappij. En als het dan om kinderen gaat die het nog moeilijker hebben, omdat die geen thuis hebben, is de keus voor ons snel gemaakt. Wij gaan ons daarom inzetten rond de kerst met een cadeau inzamelingsactie voor deze kinderen van het Spalier, om ze een hart onder de riem te kunnen steken met de aankomende kerst periode. Wij nodigen een ieder uit langs onze stand te komen en een bijdrage in de vorm van een cadeau tje te leveren om deze kinderen ook een warme kerst te kunnen bezor gen." De Lions staan met een stand bij de Hema ingang van 't Loo. Daar staat een kerstboom, met de namen erin van de kinderen, leeftijd en jon gen of meisje. Bezoekers van 't Loo krijgen dan de mogelijkheid een specifiek kind een cadeau te schen ken en achter te laten bij de stand. In de week van 16 december wor den de ingezamelde cadeau's ver volgens aan het Spalier geschonken, zodat ze onder de kerstboom liggen met de kerst. Als laatste meldt het Lions Heiloo lid nog het volgende. „Onze club komt graag in contact met actieve mensen. Naast deze actie doen wij nog veel meer dingen, zoals bedrijfsbezoeken, gastspre kers ontvangen, netwerkavonden, enzovoort. Wat je erin stopt aan energie, krijg je er dubbel en dwars weer uit. Op 14 december staan wij geïnteresseerden in onze club graag te woord." HEILOO - Koor NoteBook treedt op 14 december op tijdens de Shopping Night op het Stationsplein. Koor NoteBook heeft spe ciaal voor deze gelegenheid een kerstrepertoire samengesteld. Een aantal liedjes wordt begeleid door een kwartet van trek zakken. Het kwartet zal tijdens de pauze ook een spetterend optreden verzorgen. Het optreden begint om 19.00 uur. Tijdens het optreden kunt u bij de koek-en-zopie tent een heerlijke Glühwein, warme chocomel of andere lekkere versnaperingen kopen. Tevens kunt u uw schaatsen meenemen en zwieren en zwaaien op de speciaal aangelegde ijsbaan. Aangeleverde foto HEILOO - Op 15 november werd oud-dorpsgenote Kirsten van Teijn, drievoudig (jury-, publieks- en persoonlijkheidsprijs) win nares van het Groninger studenten cabaretfestival. Kirsten heeft bij het jeugdtoneel van Heiloo gezeten en is deze zomer afgestu deerd aan het Koningstheater in Den Bosch. Ze gaat bij impres- sariaat WallisFinkers haar eerste avondvullende programma maken, Heilloos, voor het seizoen 2014/2015. Voor informatie: WWW.kirstenvanteijn.nl. Aangeleverde foto HEILOO - In Fletcher Hotel-Restaurant Heiloo kan vanaf 9 december weer een kerstwens achtergelaten worden in de kerstboom. Fletcher Heiloo hecht veel waarde aan Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen en organiseert daarom voor de derde keer de campagne: De Fletcher Keretwensboom. In deze kerstboom kunnen gasten en buurtbewoners een speciale kerstbal ophangen. Op deze kerstbal kan men aangeven wie een vijfgangen verrassingsdiner verdient voor twee personen en waarom deze persoon dit verdient. De kerstbal, die in het hotel verkrijgbaar is, kan in de boom gehangen worden tot en met 31 december. Na afloop van de campag ne wordt contact opgenomen met de winnaar van het verrassingsdiner. Naast de keretbalactie organiseert Fletcher Heiloo nog andere leuke keretactiviteiten. Tijdens Kerstmis worden er een heerlijk ontbijt, gezellige brunches en uitgebreide diners gehouden. Voor reserverin gen kan contact opgenomen wor den via tel. 072-5052244 of via e-mail info@fletcherhotelheiloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2013 | | pagina 9