contact Winter en uw groene rolemmer HEILOO 11 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Bezwaar maken Mededeling Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 29 JANUARI 2014 In een vorstperiode heeft de afvalinzameling van de afdeling Beheer Openbare Ruimte problemen met het legen van de groene rolemmers. De reden is dat het vaak vochtige GFT-afval is vastgevroren. Een paar tips om ervoor te zorgen dat uw groene rolemmer ook in een vorstperiode geleegd kan worden. - Leg een krantje onderin. - Gooi uw GFT-afval zo droog mogelijk weg. - Plaats uw rolemmer in de schuur of op een beschutte plek. - Zet uw rolemmer op de ophaaldag zo laat mogelijk, maar in ieder geval vóór 07.30 uur buiten. Alle rolemmers worden in ieder geval twee keer 'geschud' tij dens het legen in de wagen. Hierna worden de rolemmers teruggezet, ook als er nog afval in de rolemmer achter is gebleven. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maan dag 3 februari in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20:00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. Naast de vaste punten staat op de agenda Hamerstukken (raadsvoorstellen waarover in de raadsvergaderingen geen discussie plaatsvindt) 8. Uitwerking congruent samen werkingsverband en bestuurlijke kalender 3D regio Alkmaar 9. Gefaseerde invulling congruent samenwerkingsverband 3D Regio Alkmaar 10. Decentralisatie Jeugdzorg: Regionaal Beleidskader 2015 11Benoeming architectlid van de adviescommissie voor Ruimtelijke Kwaliteit Heiloo 12. Beleidsplan wegbeheer 2013-2017 Bespreekstukken (raadsvoorstellen waarover in de raadsvergadering discussie mogelijk is) 13. Nota Dierenwelzijn 2014-2017 14. Definitieve besluitvorming Sociale Dienst Regio Alkmaar (SRA) 15. Bestemmingsplan Boekelermeer Heiloo 16. Bestemmingsplan Nieuw Varne 17. Klimaatbeleid, duurzaam bouwen- beleid en NUON-gelden 18. Sluiting Meer informatie of aanmelden inspreken U kunt de stukken inzien op de website www.heiloo.nl/bestuur-en-organisatie. De stukken liggen ook ter inzage tot en met dinsdag 4 februari in de openbare bibliotheek en bij de informatiebalie in de hal van het gemeentehuis. Voor meer informatie of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met een medewerker van de Griffie, telefoonnummer 072 53 56 792 of e-mail griffie@heiloo.nl. Vergaderingen raadscommissie Openbare Ruimte De raad van de gemeente Heiloo heeft vier raadscommissies: Maatschappelijke Zaken, Bestuurlijke Zaken, Openbare Ruimte en de Auditcommissie. Deze commissies adviseren de gemeenteraad. De raads commissievergaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal (of B en W-kamer) van het gemeentehuis en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwer pen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Openbare Ruimte, woensdag 29 januari Naast de vaste punten staat op de agenda: - Klimaatbeleid, duurzaam bouwenbeleid en NUON-gelden - Groenbeheerplan 2014-2018 Meer informatie of aanmelden inspreken Wilt u meer informatie of wilt u zich aanmelden om in te spreken, neemt u dan contact op met mevrouw D. van der Schuur, commissiegriffier, telefoonnummer 072 535 6793 of e-mail griffie@heiloo.nl Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Vervangen populieren Kleijn Barlaken Maandag 3 februari starten wij met het verwijderen van twaalf populie ren aan Kleijn Barlaken tussen de Dokterslaan en de J.P. Hasebroekweg. Bij harde wind vallen namelijk grote takken uit de bomen. De takken van oude populieren zijn erg bros en zijn daarom gevoelig voor takbreuk. Om gevaarlijke situaties voor wegge bruikers te voorkomen halen we de bomen weg. Wij planten in maart tien nieuwe bomen terug. Dat doen wij met andere boomsoorten, zoals Zilverlinde, Papierberk en Indiase Paardenkastanje. De bewoners van Kleijn Barlaken hebben wij per brief hierover geïnformeerd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Bak van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 66 66.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 11