verhuist naar Willibrordus Business Centrum IH 20 HEILOO - De Uitkijkpost verhuist! Vanaf maandag 3 februari zijn we gevestigd in het Willibrordus Business Centrum (WBC), in het hoofdgebouw van de Willibrordus- stichting aan de Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. Door de centrale ligging in het dorp -in het prachtige monumentale hoofd gebouw, op de begane grond meteen links bij de hoofdingang van het Willibrordus Business Centrum- zijn we nu nog beter bereikbaar. Een schitterende locatie waar we oprecht trots op zijn. Vanuit deze inspirerende omgeving zetten wij onze activiteiten voort. Zoals themagerichte bijlagen waarin mode, wonen lifestyle, beauty wellness, zorg welzijn, et cetera centraal staan. Op de grafisch ontwerp- en advertentieafdeling kunt u bij ons ook terecht voor alle vormen van drukwerk en allerlei promotionele activiteiten, zowel zakelijk als particulier. En natuurlijk kunt u voor vragen, het opgeven van uw Uitkijkertjes, het bestellen van geboortekaarten en andere zaken als vanouds altijd even langs komen of bellen, tel. 072-5330175. U kunt uw Uitkijkertje nu ook online opgeven en betalen via www.uitkijkpost.nl. De redactie blijft op maandag, dinsdag en vrijdag bereikbaar op tel. 072-5351071 of via e-mail: redactie@uitkijkpost. Vanwege de verhuizing zijn we woensdag, donderdag en vrijdag verminderd bereikbaar. Vanaf maandag 3 februari staan we weer tot uw beschikking! 29 JANUARI 2014 UITKIJKPOST WSjfc&j i;

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 20