Ton Scholten tegels sanitair viert jubileum Mega Sale bij Babs Kleertjes Vijf jaar Hairstudio Digna Itabaanse weken bij de Loocatie H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING INGEZONDEN BRIEF Van stilte en gezondheid beroofd Correctie in reactie op de brief van de heer de Boer Gemeenteraad vertraagt verzelfstandiging Baafje Reactie op brief van Cor de Boer over Gree Ris Bewustwordings campagne UITKIJKPOST 29 JANUARI 2014 REGIO - Ton Scholten tegels tanitair is al veertig jaar eigentijds en voor uitstrevend. Ton en Ineke Scholten zijn op 8 februari 1974 in Uitgeest aan huis begonnen in de tot showroom omgebouwde garagebox van circa 24 vierkante meter. In 1984 verhuisde Ton Scholten tegels sanitair naar de huidige locatie aan de Westerwerf. De toenmalige showroom -licht en ruim opgezet- was zijn tijd ver vooruit. Daarna is de zaak nog een aantal keren uitgebreid; met royale toonzalen (begane grond en eerste verdieping), waar inmiddels op 1200 vierkante meter de collecties sanitair en vloer- en wand- tegels prachtig worden gepresenteerd. Het mooiste, het beste en nieuwe, duurzame en innovatieve ontwikkelingen op het gebied van tegels en sanitair. Zoals slijtvaste keramische vloer- en wandtegels, met de rijke uit straling van natuursteen of hout. Ook in sanitair is een duurzame revolutie gaande. U vindt het bij Ton Scholten tegels sanitair, Westerwerf 2, 1911 JA in Uitgeest, www.tonscholten.nl. HEILOO - Op zondag 2 februari van 12.00 tot 17.00 uur houdt Babs Kleertjes op miming van haar wintercollecties om plaats te maken voor de zomercol lecties. U bent welkom op De Hoefsmid 20 in Heiloo (achter de Karwei). U krijgt 60% korting op de wintercollectie 2013/2014 en tot wel 80% korting op de outlet wintercollecties voor jongens en meisjes van drie maanden tot en met 16 jaar. U vindt bij Babs Kleertjes onder andere de merken: Vingino, Retour, Mirn-Pi, No Tomatoes, Care, Cakewalk, SPommes, Beebielove. Ook vindt u bij Babs Kleertjes al een groot deel van de outlet zomercollectie 2013 met kortingen vanaf 50% en een deel van de zomercollectie 2014 van 3Pommes. Kijkt u op www.babskleertjes.nl om een idee te krijgen van de collecties. Babs Kleertjes heet u weer van harte welkom op zondag 2 febru ari van 12.00 tot 17.00 uur. Koffie/thee en wat lekkere staan voor u klaar. HEILOO - In februari 2009 opende Hairstudio Digna haar deuren. In vijf jaar tijd is de Hairstudio uitgegroeid tot een bloeiende salon met twee parttime medewerksters en twee stagiaires. Dat eerste lustmm is uiteraard een gele genheid om niet ongemerkt voorbij te laten gaan! De gehele maand februari is het actiemaand met speciale aanbiedingen: op alle behandelingen krijgt u 10% korting, bij aankoop van één product 10%, twee producten 15% en bij drie producten 20% korting. Hairstudio Digna is een modem ingerichte salon met een gezellige sfeer, waar u de laatste trends vindt. Bij de Hairstudio kimt u ook terecht voor haar- en hoofdhuid problemen, daar zijn de medewerksters in gespecialiseerd. Hiervoor wordt gewerkt met Mediceuticals, een toonaangevend merk op dit gebied. De stu dio is geopend van dinsdag tot en met zaterdag en heeft drie 'koopavonden'. Gewerkt wordt op afspraak. Voor meer informatie www.hairetudiodigna.nl, tel. 072-5325456. HEILOO - Donderdag 30 janu ari tot en met dinsdag 11 febru ari houdt restaurant De Loocatie Italiaanse weken in samenwer king met Carlo, Tony en Sandro Morovan van de Italiaanse importeur Mercato Italiano uit Heerhugowaard. Samen hebben ze een speciaal menu samengesteld: (aperitivo) cros- tini, proscuito en mozzarella, (anti- pasti) salade van mcola, macadamia noten, handpeer, parmezaanse kaas, citroendressing en dimgesneden ven kelsalami, (primi) 'Linguine vongo- le'; verse pasta met venusschelpen, knoflook, spaanse peper, bladpeter- selie en kleine croutons, (secondi) 'Bistecca di manzo con funghi'; Kalfslende met paddenstoelen, witte bonen en rode wijnsaus, Fromaggi; assortiment van Italiaanse kaas, (dolci) 'tiramisu Modem', taartje van - tiramisu- mousse, amandelkmim, langevinger kraakje, koffiegel en mascarpone-citroenijs van het huis. Een driegangenmenu bestaande uit antipasti, secondi en dolci kost 25,-. Een vierggangenmenu bestaan de uit antipasti, primi, secondi en dolci kost 30,-. Een vijfgangenme nu bestaande uit aperitivo, antipasti, primi, secondi en dolci kost 35,- en het zesgangen menu van aperitivo, antipasti, primi, secondi en formag- gio-dolci kost slechts 40,-. Al vele jaren opereert Mercato Italiano op de Nederlandse markt met imieke importen, rechtstreeks uit Italië. Een veelzijdig assorti ment, zorgvuldig in haar opbouw met wijnen, pasta's, olie, verewa ren, ambachtelijk zoet en de moge lijkheid van catering en wijnproe verijen. De liefde voor Italië en passie voor lekker eten en drinken vormen de belangrijkste drijfveren voor een continue zoektocht naar de beste culinaire producten. Het team van Mercato Italiano zal ook bij Restaurant de Loocatie aanwezig zijn. Zij geven op dinsdag 11 februari uitleg over de mooie producten. Oproep aan de bewoners die in de wijken wonen tussen in de buurt van de zendmasten op de Zeeweg (bij de manege en de woonheu- vel) en de Vennewatereweg. Vele jaren woonde ik met veel plezier in Boekenstein; tot ongeveer 4 jaar geleden. Het begon met druk op de oren nare stekende pijn in het achterhoofd en het horen van een vervelende hinderlijke zoemtoon, vooral 's nachts. Na een lange zoek tocht, eerst langs allerlei medische disciplines - wat niets opleverde -, en daarna langs instanties als gemeente en milieudienst én bedrij ven in de buurt, kwam ik erachter dat mijn klachten zijn begonnen nadat de eerste zenders in de zend mast op de Vennewatereweg in werking zijn getreden. In de loop der jaren is er steeds meer zendap paratuur bijgekomen waardoor de hoeveelheid straling is toegenomen en mijn klachten ook. Klachten die in verband gebracht kunnen worden met de straling van zendmasten zijn onder andere: Slapeloosheid, steeds op bepaalde tijdstippen wakker wor den, koude rillingen, nare stekende hoofdpijn, hartritmestoomissen, hoge bloeddruk, reumatische pijnen in gewrichten, en nog vele andere. Uit vele gegevens die u via internet kimt vinden blijkt dat we een reëel gezondheidsrisico lopen. Zie voor meer informatie: www.StopUMTS.nl en www.stichtingehs.nl. Inmiddels zijn mij in dit verband twee dingen heel duidelijk geworden: 1. Er zijn meer mensen die dit soort klachten hebben en de oorzaak daarvan niet kunnen verklaren. 2 Als ik veran dering in deze situatie teweeg wil brengen, ik alleen geen enkele invloed heb. Om verbetering (bijv- voorbeeld beperktere stralinginten siteit of een lager stralingsniveau) te kunnen realiseren, is het nodig dat bekend wordt dat meerdere mensen onverklaarbare klachten hebben die hoogstwaarschijnlijk gerelateerd kunnen worden aan de werking van deze zendmasten. Ik zou u dan ook willen adviseren, als u een of meerdere van deze klachten sig naleert en hier geen bevredigende verklaring voor kan vinden, ook eens aan bovenstaande oorzaak te denken. De milieudienst is van onze (en mede van die van enkele buurt genoten) geluidsgerelateerde klacht (de zoemtoon) op de hoogte en legt hieromtrent een dossier aan (met dit type klacht kan de milieudienst iets doen). Ik roep u dan ook op, als u ook last heeft van deze onverklaar bare hinderlijke zoemtoon, contact op te nemen met de milieudienst. Adres: Regionale Uitvoeringsdienst Noord-Holland-Noord, Postbus 2095 1620 EB Hoorn, tel. 088-1021300. U kimt uw klacht ook online doorge ven via www.mdnhn.nl middels het klachtenformulier. Nel Kaandorp-Smit Heiloo Ons collectief geheugen over 14 jaar geleden toen de dreiging van Diftar boven ons groene doip hing een update: Het Comité Diftar NEE bestond uit de heren Willem Gomes, Hans Greeuw en Hans Boon. De heer Albere was een zeer actief en betrokken sympathisant. De heer de Boer memoreert dus, dat bij Diftar de heren Gomes en Albere het comité DiftarNEE vormden. Dat is dus niet correct, de heer de Boer heeft wel gelijk dat mevrouw Ris verder geen enkele bijdrage heeft geleverd, behoudens het stemmen tegen het collegevoorstel. D'66 is wel van af het begin duidelijk tegen de Diftarplannen geweest. Vandaag de dag speelt hele andere problema tiek, waarbij de heren Albere en Gomes veel gezamenlijk optrekken zoals nu ook via een constructie in een actiecomité. Naar mijn mening zou het beter zijn als de vlaggendra ger van dit comité, betrokken als hij is, geen nauwe binding met een politieke partij of raadslid heeft, dat vertroebelt het beeld voor de bur ger. Immers op deze wijze kunnen standpunten van een partij meer in het nieuws komen via een slimme versie via een comité, dat geheel onafhankelijk zou moeten zijn voor een juiste beeldvorming naar de burger toe en loopt het actiecomité de kans om geassocieerd te worden met een partij en dan gaat de bood schap verloren. H. Boon Heiloo Wat schetst onze verbazing: wij Vrienden van het Baafje denken het Baafje is gered en kijk alles staat op losse schroeven. De gemeenteraad beslist tot uitstel van de verzelfstan diging van het zwembad. Op 1 juli 2013 erd de beslissing tot verzelf standiging van de exploitatie geno men en op 9 dec. jl. maakt de Raad haar eigen besluit onuitvoerbaar. Met als gevolg: de verzelfstandiging van het Baafje is met een jaar uitge steld: sinds 1 juli 2013 zijn wij dus geen stap opgeschoten. Wat gebeurde er geloof 't of niet: bij bespreking van verzelfstan diging van het sportcentrum het Vennewater (dus niet het Baafje) stelt de Raad de werkwijze van de projectgroep ter discussie. Iedereen werkt zich een slag in de rondte om in januari de aanbesteding (met of zonder Vennewater) op te starten, en ziet: er wordt besloten meer onderzoek te doen, en daarmee alles te vertragen en uit te stellen. Vandaag (23 januari) hebben we vernomen dat vóór de gemeente raadsverkiezingen van 19 maart a.s. de verzelfstandiging niet meer aan de orde komt in de gemeen teraad. Wij gaan zéker door en doen een klemmend beroep op de verantwoordelijke raadsleden zich aan genomen besluiten te houden. Bestuur Vrienden van het Baafje Graag wil ik u wijzen op de slor digheden die in uw reactie op mijn stuk van 23 december staan. Twee jaar voordat de heer Gomes lid werd van de gemeenteraad had ik mijn bezwaren tegen Diftar al kenbaar gemaakt in de raad, met de toenmalige wethouder had ik een uitstekend contact! Zij heeft toen nooit de bedoeling gehad om de burgers van Heiloo te belasten met een onzalig idee, zij vond en ik ook, dat het prin cipe 'De vervuiler betaalt' een goed plan was. Bij nader inzien en zeker tengevolge van de reacties uit ons doip, kreeg ik het gevoel dat het toen geen succes zou kun nen worden, dat was de reden waarom ik de collega's in de raad afraadde om op dat moment Diftar in te voeren! Dat de heer Gomes het een jaar later weer oppakte en met een aantal anderen 'Diftar Nee' oprichtte, daar zat dus een flinke tijd tussen! In mijn stukje staat dat ook niet, ik heb mij niet uitgelaten over het feit dat ik de enige was! Dat ik van de ene partij naar de andere ben gegaan is sterk overdreven, mijn uitleg daarover staat toch duidelijk beschreven in dat stuk van 23 december. Ik zou u willen aanraden om de tekst nog eens door te nemen voordat u uw aandacht teveel op de 'mooie foto' richt! Ik dank u trouwens voor het compliment! Gree Ris Heiloo Als 54-jarige inwoner van Heiloo doe ik gaarne mee aan de oproep van wethouder Ouderkerken in de Uitkijkpost van 22 januari, om op eigen kracht veranderingen aan te dragen. Als eenvoudig burger kan ik op eigen kracht heel een voudige veranderingen morgen al in laten gaan. Oplossingen op eigen kracht: Overlegsysteem: Veranderen. Communicatiesysteem: Veranderen. Controle op de uitvoe ring: Veranderen. Overbevolking in het bestuur: Veranderen. Uitleg aan de burgers van Heiloo door wethouder Veger, waaraan die Nuonpot van 11 miljoen besteed gaat worden? Uitleg van 6 miljoen tekort (Stationscentrum) 30-10- 2008 en 31-10-2008 kan wethouder Ouderkerken en de raad van Heiloo, kwijt bij het Putje van Heiloo! Goed overleg begint altijd op de werkvloer! N. Niele Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 7