Heiloocontact Meer informatie? Bel! nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Bezwaar maken Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! 19 FEBRUARI 2014 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Bergeonstraat 28, zaaknummer 13 11796, vergroten Dojo 't Loo (sport gebouw), ontvangen: 7 februari 2014 - Kapellaan 2 t/m 126, zaaknummer 14 00279, vernieuwen en uitbreiden fietsenstallingen, ontvangen: 6 februari 2014 - Westerweg 371a, zaaknummer 14 01360, vergroten woning, ontvangen: 13 februari 2014 Verlengen beslistermijn - Westerweg 138, zaaknummer 13 11948, vergroten woning (erker en dakopbouw), de oorspronkelijke beslistermijn is verlengd met zes weken naar 31 maart 2014. Tegen dit besluit kan geen bezwaar worden gemaakt Vastgesteld bestemmingsplan Nieuw Varne Vanaf donderdag 20 februari tot en met woensdag 2 april ligt het door de gemeenteraad op 3 februari 2014 ongewijzigd vastgestelde bestem mingsplan Nieuw Varne ter inzage in het gemeentehuis en in de bibliotheek Heiloo. Ook kunt u het bestemmings plan dan digitaal raadplegen. In deze periode kan naar aanleiding van het vastgestelde bestemmingsplan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Inhoud van het bestemmingsplan Het plangebied omvat de twee voorma lige campingterreinen aan De Omloop en grenst aan het buitengebied in het noordwesten van Heiloo. Aan de zuid zijde van de locatie loopt de Zeeweg en aan de westzijde en doorlopend aan de noordzijde De Omloop. Het bestemmingsplan beoogt een gebieds- ontwikkeling van de twee voormalige campingterreinen mogelijk te maken in een woningbouwlocatie. Het plan gebied omvat maximaal 221 woningen (grondgebonden woningen, apparte menten en zorgwoningen). De bestemming 'Woongebied', waarin de hoofdlijnen van de planontwikkeling zijn vastgelegd, is de meest voorko mende bestemming in het plangebied. Ter inzage Vanaf donderdag 20 februari ligt het vastgestelde bestemmingsplan Nieuw Varne gedurende zes weken ter inzage bij - de informatiebalie in het gemeente huis; - de bibliotheek Heiloo, Westerweg 250, gedurende de openingstijden. Inzien op internet U kunt het vastgestelde bestemmings plan Nieuw Varne ook raadplegen op de gemeentelijke website www. heiloo.nl/buurt bij Ruimtelijke ordening onder Bestemmingsplannen. Ook is het bestemmingsplan in te zien op de landelijke website www.ruimtelijke- plannen.nl (/NL.IMRO.0399.bpNieuw- Varne-0401). Beroep Gedurende de termijn van ter inzage ligging kunnen de volgende belangheb benden beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State: - belanghebbenden, die eerder tijdig een zienswijze bij de gemeente raad hebben ingediend tegen het ontwerp-bestemmingsplan; - belanghebbenden, die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest om een zienswijze tegen het ontwerp-bestemmingsplan in te dienen. Het beroep moet worden gericht aan de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan treedt in werking daags na afloop van de beroepster mijn. Het instellen van beroep schort de inwerkingtreding van een bestem mingsplan niet op. Degenen die beroep hebben ingesteld kunnen een verzoek om een voorlopige voorziening indienen. Als binnen de termijn naast het beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking voor dat op het verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie over de inhoud van het bestemmingsplan of de procedure kunt u contact opnemen met de heer L. Bas van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 46 of de heer G. Apeldoorn van de afdeling Projecten, telefoonnummer 072 535 67 77. Besluit hogere geluidswaarde Besluit tot vaststelling hogere geluids waarden vanwege wegverkeerslawaai van De Omloop en de Zeeweg ten behoeve van het bestemmingsplan Nieuw Varne (teneinde de bouw van een aantal woningen mogelijk te maken). Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben besloten om op grond van artikel 83 van de Wet geluidhinder hogere geluidswaarden vanwege weg verkeerslawaai (respectievelijk 59 en 52 dB) vast te stellen ten behoeve van een aantal geprojecteerde woningen aan De Omloop en de Zeeweg in het bestemmingsplan Nieuw Varne. Ter inzage U kunt het besluit vanaf donderdag 20 februari tot en met woensdag 2 april inzien tijdens de openingstijden bij de informatiebalie in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo en in de Openbare bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Het besluit is ook in te zien op de website van de gemeente www. heiloo.nl/buurt bij Ruimtelijke ordening, onder Bestemmingsplannen. Beroep Omdat over het ontwerpbesluit tot vaststelling van hogere geluidswaar den geen zienswijzen zijn ingebracht kunnen op grond van artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht alleen belanghebbenden in beroep gaan, die redelijkerwijs niet kunnen worden ver weten dat ze geen zienswijzen tegen het ontwerpbesluit hebben ingediend. Het beroepschrift dient te worden gericht aan de Afdeling bestuurs- rechtsspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van hogere geluidswaarden treedt in werking daags na afloop van de beroepster mijn. Het instellen van beroep schort de inwerkingtreding van het besluit niet op. Degenen die beroep hebben ingesteld kunnen een verzoek om een voorlopige voorziening indienen. Als binnen de termijn naast het beroep schrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de voor zitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking voordat op het verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Bas van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 46. Bestemmingsplan Blockhovepark onherroepelijk Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend dat de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State bij uitspraak van 12 februari 2014, nr. 201306390/1/R1 het tegen het bestemmingsplan Blockhovepark ingediende beroep ongegrond heeft verklaard. Daarmee is dit bestem mingsplan onherroepelijk van kracht geworden. Inhoud van het bestemmingsplan Het plangebied omvat in grote lijnen de woonpercelen aan de Westerweg, Rector Frederiklaan, Van Foreestlaan, Curtiuslaan, De Blinkenlaan, Spokenboschlaan, Jan Ruslaan en woonpercelen aan de oostzijde van de Kennemerstraatweg. Ter inzage Het bestemmingsplan Blockhovepark is in te zien op de gemeentelijke website www.heiloo.nl/buurt, bij ruim telijke ordening en dan onder bestem mingsplannen. Ook is het bestem mingsplan in te zien op de landelijke website www.ruimtelijkeplannen. nl (/NL.IMRO.0399.bpBlockhove- park-0401). Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Bas van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 46. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Commissie Openbare Ruimte woensdag 19 februari Naast de vaste punten staat op de agenda: - Structuurvisie 2030 - Twee bedrijfsverplaatsingen uit Zuiderloo - Campina, sloop hal 1 - Voorontwerpbestemmingsplan Oosterzijweg 94 - Initiatiefvoorstel WD over aanpas sing huidige Wabo-procedure - Initiatiefvoorstel WD over dorps bouwen in Heiloo - Bespreeknotitie omgevingsvergun ning De Capel-Acker 1a Meer informatie of aanmelden inspreken Wilt u meer informatie of wilt u zich aanmelden om in te spreken, neemt u dan contact op met mevrouw D. van der Schuur, commissiegriffier, telefoonnummer 072 535 6793 of e-mail griffie@heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 10