3-gangenweekendmenu Beginnen met hardlopen? Start to Run! (i adverteren A WWW. t.nl voor slechts 14.95 vrijdag, zaterdag en zondag Judoka van het Jaar gekozen bij Dojo 't Loo A.s. vrijdagavond 21 februari SWINGENDE Live Muziek ROCK AND R0LLAV0ND THE BARNBEES ?U START m TO RUN Heereweg 36 - Castricum Ook geschikt voor Te|. 0251 671353 feesten en partijen 2-150 personen www.mirakelvanbakkum.nl Mient 1 - Castricum Tel. 0251 652251 www.grandcafemezzaluna.nl m.m.v. Aanvang 21.00 uur, vrij entree 10 NS-stations Nu ook vanaf Die rode wangen, dat frisse gezicht en dat gezonde lijf; ook jij kunt een hardloper zijn! Nieuw bestuur voor zwemclub de Spetters w I Lunchroom - Bistro - Restaurant JUDO HEILOO - Tijdens de maande lijkse puntenwedstrijden voor de beginnende wedstrijdjudokaa- tjes van Dojo 't Loo is vrijdag de uitslag van de verkiezing van de Judoka van het Jaar 2013 bekend gemaakt. Ook de Belofte voor 2014 werd uit de judoka's gekozen. Als judoka van 2013 werd Kars Kroon benoemd. Hij liet met mooi gevarieerd judo het afgelopen jaar vele winstpartijen op judotoernooien noteren. Voor 2014 wordt dit ook verwacht van Stan de la Leijne die zich de Belofte van het Jaar 2014 mag noemen. Beide komen in een illuster rij tje van, op Europees niveau spor tende judoka's, die de Dojo 't Loo stal al heeft voortgebracht. Zie daarvoor de fotogalerij in de Dojo aan de Bergeonstraat. Links de judoka van het jaar Kars Kroon en rechts de belofte van het jaar Stan de la Leijne. Foto: Mare de By powered by atletiekunie Hardlopen is goed voor je conditie, je ver brandt massa's calorieën en je gaat je fitter voelen en de voldoening ervaar je echt niet alleen achteraf! Na een cursus Start to Run van zes weken kun je zo'n 25 minuten achter elkaar hardlopen. Samen met je loopmaatjes en enthousiaste en ervaren trainers werk je toe naar de afsluitende 'Start to Finish' trainingsloop op de zevende zaterdag. Kom meedoen, kom beleven, kom hardlopen! De cursus start op zaterdag 8 maart 2014 op 140 locaties. Info en inschrijven op www.starttorun.nl HEILOO - Het jaar 2013 was een jaar waarin de leden van Zwemclub de Spetters weer lekker gezwommen hebben en er een hoop leuke dingen gedaan zijn. Nadat alle leuke herinneringen opgehaald waren werd het tijd voor een serieuzer onderwerp namelijk het (her)verkie- zen van het bestuur. De enthousiast opgekomen leden stemden una niem voor het nieuwe bestuur formatie, die per 1 maart 2014 formeel aantreedt. Thea volgt clubicoon Peter op als voorzitter en Ellen neemt de taak van Thea over als secretaris. Penningmeester en de opvolger van Ed wordt Anouk. De overige nieuwe algemene bestuursleden zijn Ryan en Renske. Verder bleef de trimzwemcomissie ongewijzigd omdat Francine en Marjon een zodanig goed team zijn daar moet je niet aan komen. Voorzitter Peter is tevreden dat de opvolgers bekend zijn, die het stokje gaan overnemen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 20