Bowling Heiloo verrast met drie keer 300 games MTB'er Mandemakers zet zaken weer recht HSV pakt periodetitel tegen Zeevogels 't Vennewater Badminton Ouder-Kindtoemooi 2014 SPORT 21 Fabrice de Boer wint NK karate UITSLAGEN UITKIJKPOST 19 FEBRUARI 2014 HEILOO - Zondag heeft Fabrice de Boer voor de vierde achter eenvolgende keer de eerste plaats behaald bij het NK karate voor heren. Samen met vijf clubgenoten van Funakoshi nam hij daar deel aan de kata-wedstrijden in Harderwijk. Door alle par tijen met het grootst mogelijke verschil te winnen belandde hij souverein in de finale tegen de runner-up van vorig jaar. Met een vlekkeloos uitgevoerde kata 'Unsu' besloot de Heilooër zijn zege reeks en versloeg daarmee de medefinalist Wouter Wierenga met 4-1. Helaas konden zijn clubgenoten Giorgio en Ivan Fung alsook Dong Tsang geen podiumplaats bemachtigen. Bij de dames kon den Mijra Koning en zus Orsine de Boer ook niet genoeg tegen stand bieden en vielen ook zij buiten de prijzen. Aangeleverde foto BOWLING HEILOO - Tijdens de Verenigings Klassekampioenschappen van Bowlingvereniging Heiloo werden bijna zes perfect games gescoord. Hans Groot en Barry Pluymers, beide uit Alkmaar en Charly Perne uit Heerhugowaard, zagen hun droom, na negen strikes op een rij, in de laatste frame vervlie gen. Wel succesvol was Rik Nap uit Egmond Binnen met zijn eerste 300 game in Heiloo, tijdens de voorron den, op dinsdagavond. Eerder wierp hij al drie keer een perfect game in Spijkemisse en twee keer in de Zaandamse Bowling. In de laatste Klassefmale op don derdagavond was het om half elf weer raak. Topbowler A klasse Marco Lammers uit Westzaan gooi de in de tweede game van de zes fmalegames zijn vierde 300 game in Heiloo. Totaal heeft hij nu twaalf keer een perfect game op zijn naam staan. Drie kwartier later om 23.15 uur was het in dezelfde fmale Frank van Stroe uit Waarland, die zijn allereer ste 300 game wierp. De klassekampioen met de hoog ste pinfall van het toernooi. De hoog ste pinfall van de klassekampioenen bij de Heren, Verenigingskampioen 2014 is de klassekampioen met de hoogst score. Bij de heren klassekampioe nen Frank van Stroe (B klasse) en Manfred Schroder (klasse CD) was het niet echt verrassend, dat Marcel Zijlstra uit Heerhugowaard (klasse A) de titel en de wisselbeker in ontvangst mocht gaan nemen. Het resultaat van zijn optreden over 12 games met een pinfall van 2764 en een gemiddelde van 230,33 sprak voor zichzelf. Christine Walsh uit Alkmaar klassekampioene bij de dames B, kon niet verhinderen, dat Sandra Groeneveld-Poppenk uit Alkmaar spelend in klasse A, met de hoogste pinfall van alle dames 2425 beslag legde op de titel Verenigingskampioene en de wis selbeker voor een jaartje mee naar Alkmaarmagnemen. Tussenstanden, eindstanden en foto's van dit evenement zijn te vinden op www.bowlingverenigingheiloo.nl. De twee verenigingskampioenen Marcel Zijlstra en Sandra Groeneveld-Poppenk. Aangeleverde foto MOUNTAINBIKEN HEILOO - Wim Mandemakers uit Heiloo is afgelopen donder dagavond toch weer winnaar geworden van de wekelijkse strijd om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbik ecup. In deze vierde wedstrijd in de reeks van tien. Op het parcours aan de Pagenlaan in Limmen, was het de sinds kort van Egmond aan Zee naar Heerhugowaard verhuisde Ben Visser die de kat de bel aan bond. Dit resulteerde erin dat Visser alleen na de eerste passage als leider door kwam. Direct daarna was het toch weer de dekselse Wim Mandemakers die het initiatief overnam en de lei ding ook niet meer uit handen gaf. Was het vorige week een grote ver rassing dat Derper Dennis Kareis halfkoers Mandemakers achterhaal de en vervolgens geen kans meer gaf donderdagavond moest Dennis Kareis genoegen nemen met een tweede plek. Zonder Mandemakers ook maar een moment te kunnen bedreigen. De eerste drie plekken werden uiteindelijk bezet door resp. Mandemakers, Kareis en Visser. De strijd om de troostprijzen ging tussen Henk Verdonk junior uit Egmond aan Zee en Castricummer Alwin Hes. Het was steeds stuiver tje wisselen. In de laatste ronde was het toch al te zien dat er bij Henk Verdonk junior nog wat meer power op stond. Dit surplus aan kracht leverde Derper Verdonk dan ook een verdiende vierde plek op voor Alwin Hes. Heilooer Bridge Club Dinsdagavondcompetitie. Tweede zit ting; A-lijn; Willemien Molenaaro Jan Reuzenaar 58,33; 2. Elke Brokxo Mieke Hendrikse 56,25; 3. Columbey Coebergh Ger Kemmere 55,56. B-lijn; 1. Marianne en Anne Brouwer 68,06; 2. Renny Kramero Greetje Meuleman 59,72; 3. Ank Lodder Margo Schaaper 53,47. Donderdagavondcompetitie. Tweede zit ting; A-lijn; 1. Margareth de Bruyckere Nel Stark 65,83; 2. Anneke Plaso Rita van Os 58,33; 3. Ria en Wim de Nijs 57,50. B-lijn; 1. Marie-Louise en Pieter van Wiechen 60,42; 2/3. Jan en Cocky Piet/Paul Deitmers Gerrit Hutten 56,77. C-lijn; 1. Riet Haanstra Elly Rutjes 68,75; 2. Han en Lieke Oei Truus en Piet de Graaft 60,42. Jesper de Vré gaat het duel aan met Jesse Groot. Foto: Marian Ursem VOETBAL HEILOO - Dankzij een beter doelsaldo dan sv. Ilpendam heeft HSV de tweede periodeti tel gepakt van de vierde klasse C. In een spannende eerste helft met de betere kansen voor HSV wisten onder andere Tim Ibink, William de Haan, Steef Kaandorp en Daan Jansen het doelnet toch niet te vin den. In de 34ste minuut zag Steef de vrijstaande William en tegen diens schot had de Zeevogels-keeper geen verweer: 1-0. Vlak daarna zagen we een goede mogelijkheid voor Jorrit Groot van Zeevogels. Hij probeerde met een lob Thomas de Vries te verschalken, maar schoot daarbij over. Een tacti sche wissel vlak voor de rust lever de de gelijkmaker op van Zeevogels invaller Karei Wijker. Meteen na rust kwam HSV heel sterk uit de kleedkamer en via twee doelpunten van Daan Jansen, de eerste rrit een voorzet van Mare Baars en de twee de na een doorkopbal op een verre ingooi van Tim Ibink, nam HSV een veilige 3-1 voorsprong. Tien minrrten later ging nog een omhaal van Jorrit Groot over het HSV-doel en werd een doelprmt van Tim Ibink via een kopbal na ver meend brritenspel afgekerrrd. Ook Thomas toonde aan een betrorrw- bare keeper te zijn door een vrije trap vanaf de 16 meterlijn van Jelle Schrrt rrit de hoek te ranselen. Aan de andere kant schoot Jesper de Vré van 25 meter op doel. De kee per redde echter. In de 72ste minuut maakte Daan Jansen zijn hattrick door een bekeken voorzet van Jesper in te koppen, 4-1. TENNIS HEILOO - Zondag 16 febru ari is de elfde editie van het gezellige Ouder-Kindtoernooi bij 't Vennewater Badminton gespeeld met een record aantal deelnemers. Dit populaire badmintontoemooi kenmerkt zich door spoitiviteit, enthousiasme en gezelligheid. Door maar liefst 42 teams (84 spelers!), verdeeld over zeven poules werd de gehele middag fanatiek gestre den om de wisselbeker. De teams, waarbij tenminste één speler lid moet zijn van de badmintonvereni ging, bestaan uit grootouder met kleinkind, ouder met kind, grote zus met kleine broer, tante met neefje, et cetera. Editie 2014 is de jongste speler 6 jaar en de oudste speler 76 jaar. Bij de indeling van de teams is uiteraard zoveel mogelijk rekening gehouden met leeftijd, ervaring en speelnivearr. Dit zorgt ervoor dat elk team, binnen de porrle, naar eigen krmnen werd rritgedaagd tot span nende en rritdagende partijtjes bad minton. Bij dit Vennewater Orrder- Kindtoemooi is het winnende team, het meest gemiddeld spelende team. Elke porrlewinnaar wordt beloond met een gorrden medaille. De fel begeerde wisselbeker gaat altijd naar het team dat overall het meest gemiddeld heeft gespeeld. In 2014 gaan de eer én die glimmende wis selbeker naar Thomas (12 jaar) en zijn grote zrrs Leonie Kaandorp (22 jaar). Zondag 16 februari is de elfde editie van het gezellige Ouder- Kindtoernooi bij 't Vennewater Badminton gespeeld met een record aantal deelnemers. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 21