Zilver voor judoka Jasmijn Lesterhuis op Europa Cup Berlijn Pak slaag voor Vredeburg HSV brengt Ilpendam eerste thuisnederlaag toe Clubkampioenschappen bij 't Vennewater .r j®8É? SPORT 21 Mooie bokswedstrijd in Bijlmermeercentrum Het Open Limmen tafeltenniskampioenschappen 15* m UITKIJKPOST 26 MAART 2014 HEILOO - Poulino, profbokser en hoofdtrainer van Team Boot uit Heiloo, heeft zijn partij gewonnen in de derde ronde T.K.O. Tegenstander was een zeer taaie Bulgaar die alles gaf wat hij in huis had, maar uiteindelijk was alles wat Poulino deed te hard en te snel. Het was een mooie avond in de Bijlmersportcentrum. Veel Heilooërs waren zoals altijd aanwezig. Over twee maanden verwacht men de langverwachte rematch van Hooker vs. Poulino in de Bijlmersportcentrum. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Het eerste kwar tier was duidelijk aftasten voor HSV, waarbij bleek dat Ilpendam fysiek goed was ver tegenwoordigd met stevige, oudere spelers. De handelingssnelheid was ech ter bij HSV hoger en daardoor werd de druk opgevoerd op de witTblau- we formatie. Na 15 minuten werd een voorzet door Tim Ibink ingegle den: 0 -1. Vier minuten later kreeg Ilpendam een mogelijkheid, maar de te zacht ingeschoten bal vanaf de rand 16 was een prooi voor Thomas de Vries. Met wat kansjes over en weer leek de rust met deze stand te worden gehaald, maar daar dacht Jesper de Vré anders over. Na een goeie actie werd Rick Houtenbos, die goed was vrij gelopen, bediend en dat betekende 0 - 2 in de 42ste minuut. In de 53ste minuut gaf Daan Jansen na een goede aan val over links de bal op maat aan Jesper, die heerlijk kon aanleggen: 0 - 3. Tim Ibink kwam vijf minu ten later een teenlengte tekort om de bal van Jesper in te glijden. Een minuut later kwam Wouter van de Klugt lengte tekort om de bal weg te koppen en de spits van Ilpendam kon tegenseoren: 1 - 3. In de 75ste minuut kreeg Jesper de bal aange speeld op de middenlijn; in een oog wenk zag hij de keeper te ver voor zijn doel staan en scoorde uit stand een beauty: 1-4. Alle wisselspelei's werden door beide teams ingezet; het spel werd rommeliger en toen Ilpendam uit een foutje tegenseoor- de: 2 - 4 vond de scheidsrechter het welletjes en blies af. HEILOO - Vrijdag werd het jaarlijkse Open Limmen gehouden. Aan dit evenement deden dertig jeugdleden mee. Bij de jongste deelnemers werd Senne van Horen na een spannende finalewed strijd tegen Stan eerste. De derde plaats ging na een spannende wedstrijd naar Koen. Bij de oudere leeftijdscategorie ging de derde plaats naar Jeremy Geels, na een thriller tegen Dani van Halderen. Het publiek kreeg vuurwerk voorge-schoteld in de finale tussen meervoudig kampioen Remco Bosman en Sanne Briefjes (A-licentie-houdster). Na een mooie wedstrijd werd Remco eerste en dit al voor het vierde jaar. Aangeleverde foto SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 21 maart speelde het eerste zestal van SV Vredeburg het cruciale bondscompetitieduel tegen ZSC Saende. Op dezelfde avond stond ronde 23 van de interne competitie op het programma. Vóór het bondsduel was de uit gangspositie helder. Vredeburg moest winnen tegen koploper ZSC Saende om nog kans te maken op het kampioenschap in de derde klasse D. Maar het liep anders. Het sterke Zaanse jeugdteam gaf Vredeburg een pak slaag van jewel ste en heeft de titel nu voor het grijpen. Jos Admiraal, op bord vier, verloor snel een toren en de partij. Gertjan Hafkamp opende op het laatste bord te wild en kwam op onoverkomelijke materiële achter stand. Bert Hollander werd op bord drie weggedrukt op de koningsvleu gel. Toen Bob Stolp op het eerste bord niet verder kwam dan remise was het pleit reeds beslecht. De nederlaag van Ed Stolp in een tur bulent eindspel maakte de uitslag nog beroerder. De enigszins geluk kige remise van Harold Ebels op bord twee kantelde het beeld niet meer: 5-1 voor Saende. Geen enkele overwinning en maar twee remises: Vredeburg kan in april, in de laatste ronde, nog vechten om plek twee of drie, maar de titelaspiratie kan voor minimaal een seizoen de ijskast in. In de interne competitie had Theo Al aan een pionnetje voordeel niet genoeg om Piet van der Heijdt te verslaan. Van der Heijdt ruilde veel af en zette de pluspion van Al klem, waarna remise resteerde. Robin Rommel, na de verkiezingen bevrijd van het zware werk als raadslid, won soepeitjes van Allard de Vries. Dick Aafjes deed een loper cadeau aan Hidde Ebels, die het geschenk aanvaardde en uitbouwde tot een vol pimt. Jan Brantjes verkeerde in topvorm. Met gehaaid spel sloeg hij een bres in de koningsvleugel van Marlies Sturk en won vlot. Remi Aafjes boekte een even verrassende als knappe zege op Jaap Limmen, die nog wel openingsvoordeel ver wierf, maar vervolgens zijn koning stelling opende en een beslissende tegenaanval voor de kiezen kreeg. JUDO HEILOO - Zaterdag heeft de uit Heiloo afkomstige Jasmijn Lesterhuis (17 jaar) het brons veroverd op de Thuringen Pokal in Bad Blankenburg. In de klasse tot 78 kilogram bij de dames tot 21 jaar heeft zij hiermee op het derde achtereenvolgende meetmoment (voor deelname aan het EK later dit jaar) een medaille behaald. Eerder werd Jasmijn kam pioen op het Open Dutch Espoir en tweede op het NK tot 21 jaar. Na een vrijlot treft Lesterhuis in de tweede ronde de Canadese Portuondo-Isasi die twee weken geleden de Europacup in Coimbra op haar naam zette. De Canadese komt op voorsprong en geeft die niet meer uit handen, (ze wordt later vijfde) In de herkansing rekent Lesterhuis af met de Braziliaanse Oliveira, waarna zij om het brons aantreedt tegen de Duits kampioene Donath. In een furieus gevecht scoort Jasmijn een yugo die zij tot het eind weet vast te houden. Daarmee is het brons een feit. In de klasse tot 57 kilogram begint Gaby de By met winst tegen de Duitse Schmidt. Vervolgens wordt de Franeaise BADMINTON HEILOO - Dit weekend was het een sportieve drukte van belang in de badmintonhal van 't Vennewater, want de club kampioenschappen voor de senioren en de junioren werden gespeeld. Op zaterdag was de beurt aan de senioren, verdeeld over een recre antenpoule en een competitiepoule. Martijn van de Haak, wint de zeer spannende fmale van Arko de Betué en is (wederom) clubkampioen. Bij de dames ging de fmale tussen Agnes Ranzijn en Linda Aponno. Deze wedstrijd werd na twee sets overtuigend beslist in het voordeel van Agnes en gaat zij (eveneens wederom) met de elubtitel naar Colman op straffen verslagen. De partij tegen de regerend wereld kampioen tot 18 jaar Sehwille gaat helaas met een minimaal verschil verloren. Gaby kan een achter stand net niet meer goed maken. Om brons verslikt Gaby zich in huis. Op zondag trad de jeugd aan voor een inspannende wedstrijd dag. Binnen de poules werd elke pot door elk jeugdlid enthousiast gestreden voor elk punt. Dat bleek wel uit de vele driesetters die over all gespeeld werden. Bij de dames enkel werd zeer fel gebadmintond. Elke wedstrijd had drie sets nodig en werd met slechts een nipt pun- tenversehil beslecht. Door gedre venheid en focus is uiteindelijk Lisanne Groenenberg de sterkste en strijkt zij de eer van clubkam pioen 2014 op. Bij de heren ging de fmale tussen Tico Keijser en Patrick Beilschmidt. De eerste twee sets was het een zinderend kat-en- muis spel tussen deze zeer fana tieke jeugdspelers. In de derde set nam Tico een voorsprong en wist deze tot de 21 pimten te behouden. de Duitse Knosp. Met een vijfde plaats is de Gaby evenwel de beste Nederlandse in haar klasse. Bij de dames tot 18 jaar en boven de 70 kilogram verliest Maaike Stevenson van de Duitse Kamisehke. Helaas is er geen herkansing voor Maaike. Hiermee is hij voor het tweede jaar achtereen jeugdclub kampioen. Bridgeclub Oost honk Woensdagi9 maart: A-lijn: 1. fam. Huiberts 63.75%. 2. hh.Brugman-Spruit 57.50%.. 3.hh.Hogeslag-Koomen 56.67%. 4. hh.Geerlings-Kos 55.42%. B-lijn: 1. mw.Oostelbos-hr.Menger 60.42%. 2.ds. Dijkman-Ory 59.72%, 3. dsBakker-Ooster- meijer 50.00%. Heilooer Bridge Club Donderdagavond competitie A-lijn: 1. Coebergh - Kemmere 64,75; 2. De Bruyckere - Stark 57,50; 3. Kuijper - van Os 56,25. B-lijn: 1. Fam. Huygen 57,39; 2. Martini - de Waard en Koenders - van der Ward 56,25; 3. R. Haanstra - E.Rutjes 53,13. C-lijn: 1. Van Kappel - Oei 61,98; 2. Fa, Soeters 60,94; 3. Deitmers - Hutten 54.17- Het podium van de min 78 kilogram met uiterst rechts Jasmijn Lesterhuis Foto: Menno Lesterhuis ff 1 -wAaii Jesper de Vré gaat de bal hard inschieten, maar deze zal tegen de benen van Mare Baars worden geschoten en dus niet in het net belanden. Foto: Marian Ursem

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 21