contact Gratis compost scheppen HEILOO 11 GEMEENTE Openingstijden Verkeer Bezwaar maken Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST i APRIL 2014 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Op donderdag 10, vrijdag 11 en zaterdagochtend 12 april kunt u bij de afvalbrengplaats aan het Rosendaal uw aan hangwagen of zakken weer gratis vullen met compost. Natuurlijk hopen wij dat het net als vorig jaar weer een drukte van belang wordt. U bent op donderdag en vrijdag van harte welkom tussen 8.00 uur en 15.30 uur. Op zater dag 12 april tussen 9.15 uur en 12.45 uur. Kom op tijd, want op is op. Neem zelf een schep en zak(ken) mee. Komt u met de aanhangwagen, denk dan aan de bandenspanning en een afdekzeil. Tractoren en vrachtwagens staan wij niet toe. Medewerkers kunnen vragen naar uw legitimatie, waaruit blijkt dat u inwoner van Heiloo bent. Initiatief Huisvuilcentrale De compostactie is een initiatief van de Huisvuilcentrale (HVC), die op deze manier compost en het belang van een goede afvalscheiding onder de aandacht wil brengen. De gra tis compost heeft een hoge kwaliteit en komt uit de composte- ringsinstallaties van de HVC. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 12.00 uur 15.45 uur 13.00 uur Voetgangersoversteekplaats De Dors Burgemeester en wethouders hebben besloten tot het realiseren van een voetgangersoversteekplaats op De Dors ter hoogte van de Spillaan. Het college heeft deze maatregel genomen om de veiligheid van de voetganger te waarborgen. Ter inzage Dit voornemen ligt gedurende zes weken na publicatie ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Zienswijze Indien u het niet eens bent met dit besluit kunt u, binnen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemotiveerde zienswijze indienen bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De zienswijze moet schriftelijk worden ingediend, zijn ondertekend en moet ten minste bevatten: a. naam en adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het voornemen van het besluit waartegen de ziens wijze is gericht; d. de gronden van de zienswijze. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Voornemen Verkeermaatregelen Stationsgebied Burgemeester en wethouders heb ben het voornemen om de volgende maatregelen te nemen naar aanleiding van de evaluatie Stationsgebied, rap portage Stienstra en de overleggen die gevoerd zijn tussen raadsleden, onder nemers en bewoners. - Opheffen van alle eerder genomen besluiten die binnen de projectgren- zen vallen, zoals aangegeven op de kaart behorende bij dit besluit van Stationsgebied oost. Hierbij geldt een uitzondering voor de blauwe zone, de laad- en losplaatsen, de gesloten verklaring voor voertuigen met een bepaalde tonnage en de 30 km/uur zone Heerenweg. - Realiseren van drie algemene gehan dicapten parkeerplaatsen in het Stationsgebied door plaatsing van het verkeersbord E6 van bijlage 1 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990. Deze borden worden geplaatst op de locaties zoals aangegeven op de tekening beho rende bij dit besluit. - Bestemmen van het gedeelte Stationsweg en Stationsplein, zoals aangegeven op de tekening beho rende bij dit besluit als erf door plaat sing van de verkeersborden G5 en G6 van bijlage 1 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990. Deze borden worden geplaatst op de locaties zoals aangegeven op de tekening behorende bij dit besluit. - Instellen van een hoogtebeperking op het Stationsplein en de Stationsweg van 3,5 meter door plaatsing van het verkeersbord C19 van bijlage 1 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990. Dit bord wordt geplaatst op de locatie zoals aange geven op de tekening behorende bij dit besluit. - Instellen van een lengtebeperking op het Stationsplein en de Stationsweg van 10 meter door plaatsing van het verkeersbord C17 van bijlage 1 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990. Dit bord wordt geplaatst op de locatie zoals aange geven op de tekening behorende bij dit besluit. - Instellen van eenrichtingsverkeer op de Stationsweg en het Stationsplein zoals aangegeven op de tekening behorende bij dit besluit, waar bij het verkeer mag rijden van de Stationsweg naar het Stationsplein, door plaatsing van de verkeersbor den C2 en C3 van bijlage 1 van het Reglement verkeersregels en ver keerstekens 1990. Dit verbod is niet geldig voor fietsers en bromfietsers. Dit wordt kenbaar gemaakt met het onderbord OB54. Deze borden wor den geplaatst op de locaties zoals aangegeven op de tekening beho rende bij dit besluit. Ter inzage Dit voornemen ligt gedurende zes weken tot en met donderdag 15 mei ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Zienswijze Indien u het niet eens bent met dit besluit kunt u, binnen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemotiveerde zienswijze indienen bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De zienswijze moet schriftelijk worden ingediend, ondertekend zijn en ten minste bevatten: a. naam en adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het voornemen van het besluit waartegen de ziens wijze is gericht; d. de gronden van de zienswijze. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Openingstijden di t/m vrij zaterdag 08.00 13.00 09.00

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 11