Start en finish van de PCC Maalwater Run Walk op Stationsplein Vredeburg onderuit tegen kampioen Oppositie Mooie vangsten voor Hsv Kennemerland Mooie prijzen judoka's Dojo 't Loo op Propertoemooi ^3 Sport 19 Jill wordt 18de op regiokampioenschap turnen SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Veiling bij voetbalvereniging HSV SpM \ML^ tatuj It'iA »A t HEILOO - Een vijf jaar oude traditie in een nieuw jasje! Onder het motto 'Heiloo in Beweging' houdt Rotary Club Heiloo, in samenwerking met Trias, hoofdsponsor PCC en Sportraad Heiloo, voor de zesde maal de PCC Maalwater Run Walk die plaatsvindt op zondag 13 april. Dus een hardloop- en wandel versie. Dit jaar is het goede doel Sport@Sehool, het scholen sport- projeet van SportRaad Heiloo. Start en finish zijn in het kloppend hart van het doip: het Stationseentrum. Voor Hetty Deinum, voorzitter van Rotaiy Club Heiloo, kwam het idee voor het goede doel aanwande len in de persoon van Frans Endel, voorzitter van SportRaad Heiloo, die bij het VIP, waar Hetty vrijwil liger is, een paar flyers kwam bren gen. Hetty: „Als Rotaiy vonden we vorig jaar dat we iets moesten doen om te voorkomen dat het kaarsje van de jaarlijkse benefietloop op de langere duur langzaam zou doven. We wilden het evenement meer van en voor het doip maken en ook meer scholen enthousiast krijgen om mee te doen. We waren op zoek naar een doel dat veel mensen aan spreekt. Toen Frans binnenwandel de vielen alle puzzelstukjes op him plaats!" Hetty is van oudsher een onderwijsmens en weet hoe belang rijk beweging en gezonde voeding voor opgroeiende jeugd is. „Veel scholen kunnen een beetje ruggen steun bij hun gymondeiwijs goed gebruiken. Sport@School is dan ook een prachtig doel!" Ook Frans Endel en Matthijs de Moei van SportRaad Heiloo zijn blij met de keuze van Rotaiy. „Dit komt op een heel goed moment! Iedereen is laaiend enthousiast over Sport® School, waarin de Heilooër basisscholen en sportverenigingen elkaar vinden. Echter, de subsidie stopt in september. Het zal nog moeten blijken wat scholen en ver enigingen ervoor over hebben om dit succesvolle project voort te zet ten. De gemeente heeft al een stap gemaakt in de vorm van buurtcoa- ches, betaalde krachten die onder andere Sport@School ondersteu nen. Alle steim om de toekomst van het scholenproject veilig te stellen, is zeer welkom." De PCC Maalwater Rim heeft sinds vorig jaar ook een 'Walk' met wandelroutes van 4, 8, 12 en 16 kilometer, waaraan iedereen vanaf 09.00 uur kan deelnemen. De routes, langs prachtige historische plekken in Heiloo, zijn uitgestip peld door wandelvereniging VIB- 2002 (Voeten in Beweging). Hetty: „Deelnemers aan de Walk ontvan gen bij de start een prachtig route boekje waarin ook alle historische plekken belicht worden." Met start en finish in het gezel lige Stationseentrum (Plaza Cineo) krijgen de Rim (2, 4 en 10 kilome ter en voor de kleintjes een Bambini run van 500 meter, start vanaf 14.00 uur) en de Walk nog meer glans. Met muziek en de winkels open is er volop levendigheid. De orga nisatie hoopt dan ook dat jong en oud, leerlingen en oudere, sporters, collega's, buren et cetera, kortom: dat heel Heiloo zich warm loopt voor Sport@School tijdens de PCC Maalwater Run Walk! Voor meer informatie of inschrij ven: www.peemaalwaterranenwalk. nl, e-mail: pccnmwalk@gmail.com of bel 072 -5321033. Frans Endel (SportRaad), Hetty Deinum (Rotary Club Heiloo) en Matthijs de Moei (Sport@school). Aangeleverde foto SCHAKEN LIMMEN - Op vrijdag 28 maart ontving het derde team van SV Vredeburg de buren van Oppositie 3 voor een duel in de bondscompetitie. Ook stond ronde 24 van de interne compe titie op het programma. Omdat Oppositie 3 al vóór het spelen van de laatste ronde kampi oen was en Vredeburg 3 zeker was van een plaats in de middenmoot in de vierde klasse E, stond slechts de eer van de burenstrijd op het spel. Niettemin werden de bestaande ver houdingen bevestigd: Jan Brantjes, Allard de Vries en Nico Pepping konden het niet bolwerken tegen hun respectievelijke tegenstanders Jan Jonkheer, Harry de Jager en Aart van den Brink. Alleen Dylan de Vries die weliswaar slecht uit de opening kwam in zijn partij tegen Eric Huffnagel, maar in het midden spel de controle heivond, scoorde een half puntje voor Vredeburg: eindstand 0,5-3,5. In de interne com petitie had Bob Stolp in zijn partij tegen Bert Hollander alle geluk van de wereld dat zijn tegenstander een combinatie leidend tot damewinst over het hoofd zag. In de plaats daaivan ontstond een pionneneind- spel dat Stolp op techniek wist te winnen. Adri Beentjes verloor eer der dit seizoen van de sterke Jaap Limmen. Dit maal ging hij er eens goed voor zitten en sleepte zeer geconcentreerd een remise uit het vuur. Sandra Hollander boekte een uitstekend resultaat door te win nen van Gertjan Hafkamp. Het was kantje-boord, omdat Sandra, zoals wel vaker, erg veel bedenk tijd gebruikte en niet meer dan één minuut overhad, toen zij de beslissende torenwinst realiseerde. Dick Aafjes rekende af met Harry Levering door in het middenspel twee pionnetjes te winnen en ver volgens alles af te ruilen, zodat de pluspionnen doorslaggevend wer den. Piet van der Heijdt was terecht trots op zijn keurige overwinning op Jeroen van Vliet die misealeuleerde bij een complexe stukkenmil in het middenspel. HEILOO - Voetbalvereniging HSV houdt op zaterdag 5 april een vei ling in clubhuis De Basis op sport park Het Maalwater. Voorafgaand aan de veiling serveert chef-kok Hans Kok van restaurant Loocatie voor twintig euro een diner. Daarna volgt een veiling met zo'n honderd kavels, waaronder een rondvlucht boven Heiloo met een helicopter, een walking- diner, een ontbijt voor je hele team, een appeltaart, een solextour voor een elftal, een bbq, een shirt van het Nederlands Elftal met handtekeningen en een iPhone 5. Uiteraard is iedereen welkom. Entreekaarten kosten 5 euro, hiermee maak je tevens kans op een citytrip naar een stad in Europa. Meld je aan via seereta- ris@whsv.nl en men zorgt ervoor datje de entreekaarten keurig bij je thuisbezorgd krijgt. Hendrik Mooie vliet wint de wedstrijd. Aangeleverde foto SPORTVISSEN REGIO - Met twintig deel nemers werd er zon dag 30 maart gevist in het Noordhollandskanaal in Purmerend. Nadat het zonnetje al beter ging schijnen, kreeg de vis er ook zin in. Over het hele parcours werd goed gevangen, zomerse temperaturen, heerlijk niets te klagen. Na vier uur gaan de weegploegen op pad. In vak A slaat de schaal het meest uit bij Hendrik Moolevliet. Met ruim 16 kilo weet Hendrik het vak te win nen. Tweede wordt Cor Martens en derde Ton van de Nieuwboer. In het andere vak gaat de vak- en overal loverwinning naar Nico Schouws met ruim 24 kilo, tweede wordt Sjaak Veldt met dik 15 kilo en derde Hendrik Delbmgge met 14 kilo. Na drie wedstrijden mag Hendrik Moolvliet zich openingskampioen 2014 noemen. Teun Kanon ein- digd keurig op de tweede plaats en de derde plaats gaat naar Nico Schouws. Van nummer 1 tot en met nummer 20 heeft de wedstrijdcom missie zijn best gedaan met mooie voedselpakketten, zodat ieder niet met lege handen naar huis gaat. De eerste wedstrijd van de zomercom petitie is zondag 13 april. JUDO HEILOO - Bij het Pascal Proper toernooi in Wognum was Stan de Laleijne oppermachtig en wist kampioen te worden na vijf gewonnen wedstrijden met veel mooie heupworpen. Sven Witjes was ook hard aan het knokken. Hij won drie partijen op rij, ver loor daarna, maar heipakte zich en werd knap tweede. Job Kroon die volgens tafeljury de prijs voor mooiste ippon mocht krijgen, won twee partijen met de mooiste heup worpen. Na verlies en winst werd hij tweede. Sam Limpens, verloor de eerste nipt, maar won hierna twee wedstrijden met houdgrepen. In de partij hierna verloor ze van een sterke jongen en raakte wat geblesseerd. Ze judoode evengoed de laatste wedstrijd, maar werd vierde. Otto Bosch die de laatste tijd al lekker op dreef is, ging vandaag voor de gouden medaille. Al zijn tegenstanders belandden in zijn houdgreep waarmee hij knap eer ste werd. Björn Krom stond hard te knokken. Hij won twee wedstrij den, maar verloor er drie. Hierna moest hij nog een keer strijden om brons. Dit lukte helaas net niet. Als laatste kwam de onervaren Tygho de Jongh op de mat. Hij won er met hard knokken en stevig staan vier wedstrijden met ippon. Helaas ver loor hij de laatste van een ervaren judoka. Zo werd hij knap tweede. In de middagpoule kwamen Jonne Coolegem, Daan Pepping en David in actie. Jonne stond heel gevari eerd te judoën. Met diverse woipen won hij drie partijen en werd uitein delijk kampioen. Daan was vandaag duidelijk de beste. Hij won zes par tijen met vooral zijn linkse heup worp en houdgrepen. David had vandaag een hele moeilijke poule. Na een paar verliespartijen sloot hij af zijn laatste wedstrijd af met een spetterende heup worp. Tot slot kwamen Milou en Elias Visser in actie. Elias was in topvorm. Hij won tweemaal met een houdgreep. Daarna wieip hij drie tegenstanders met ippon zodat hij kampioen werd. Zijn zus Milou zat in een zwaardere poule met allemaal oudere jongens en hogere banders waaronder de zoon van voormalig wereldkampi oen Dennis van der Geest. Milou die hard stond te knokken wist alleen tegen de Van der Geest een vuist te maken. Het ging gelijk op, maar helaas verloor ze deze op scheids rechter beslissing van de uiteinde lijke kampioen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 17