Summer Sale bij Babs Kleertjes Gouden Gazelle winactie bij Bosman Tweewielers Silhouet La Locanda winnaar in Restaurant Week 9 Haal het voorjaar in huis met Winkelhof 't Loo! Ger Blomberg neemt afscheid bij ZAAM H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Nieuwe nagelstudio in Heiloo Cursus persoonlijk management in WBC UITKIJKPOST 2 APRIL 2014 HEILOO - Op zondag 6 april van 12.00 tot 16.00 uur houdt Babs Kleertjes Summer Sale met kor ting op de gehele collectie! U ontvangt op de nieuwe zomer collecties van Losan en SPommes 15% korting. En op de outlet Zomercollecties kortingen van 50% tot wel 80%. U bent welkom op De Hoefsmid 20 in Heiloo (achter de Karwei). U vindt bij Babs Kleertjes merkkleding voor jongens en meis- S SALE HEILOO - Maak kans op een van de honderd kisten voorjaars bloemen en een paar tuinhand- schoenen. Vanaf woensdag 2 april tot en met woensdag 16 april ontvangt u bij besteding van 10,- of meer bij de winkeliers van Winkelhof 't Loo een kanskaart. Na het invul len van naam, postcode, e-mail en telefoonnummer kunnen de kans- kaarten worden gedeponeerd in de daarvoor bestemde bussen op de pleinen van het winkelcentrum. Op 17 april ontvangen de winnaars van één van de honderd kisten voor jaarsbloemen een telefoontje of een e-mail. Op zaterdag 19 april kunnen de flessen worden opgehaald bij Bloembinderij 't Loo. HEILOO - Ter gelegenheid van de Olympische winterspelen in Sotsji heeft Gazelle de Gouden Gazelle winactie gehouden. De deelnemers moesten raden welke medaillekleur de drie ambas sadeurs van Gazelle zouden win nen en hoeveel medailles het Nederlandse team in totaal zouden winnen. De bijzondere Gouden Gazelle is een Limited Edition model waaivan er slechts zeshon derd exemplaren gemaakt zijn. In Heiloo waren er twee winnaars die het dichtst bij het aantal medailles zaten. De gelukkige winnaars zijn Sandra Brouwer en Bart van Slagmaal, die uit handen van Jessica van Bosman Tweewielers de prach tige fietsen kregen overhandigd. jes van drie maanden tot en met 16 jaar van onder andere de mer ken: Vingino, Retour, Fiorueei, Mirn-Pi, No Tomatoes, Care, Cakewalk, Carbone, Beebielove, SevenOneSeven, Little Miss Juliette en nog veel meer. Wilt u alvast een idee krijgen van onze collectie, kijkt u dan op www.babskleertjes.nl. Babs Kleertjes heet u welkom op zondag 6 april van 12.00 tot 16.00 uur. De koffie/thee en wat lekkere staan weer voor u klaar. mer HEILOO - Eva Nails heeft vorige week haar deuren aan de Kennemerstraatweg 452 geopend. Als openingsaanbieding heb je deze maand voor 35,- een nieuwe set acryl, gel of glitternagels. Bij deze studio voor complete nagelverzorging kun je ook terecht voor Spa Manicure, pedicure, NailArt en meer. Eva Nails deelt het pand met onder andere Kapsalon Madeleine. Eva Nails werkt met internationale topmerken als SpaRitual, Young Nails en ManiQ. Nagelstyliste Mai Wollring-Vu werkt van maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 21.00 uur. Bel voor een afspraak: 06-50809000, www.evanails.nl Aangeleverde foto HEILOO - Heb jij wel eens het gevoel geleefd te worden, achter de feiten aan te lopen, een con stante spanning of (werk)dmk te ervaren en/of weinig tot geen plezier aan de dagelijkse dingen te beleven? Mogelijk heb je licha melijke klachten, zoals vermoeid heid, slecht slapen, slecht eten en geen energie meer hebben. Indien jij je hierin herkent dan is de cursus 'persoonlijk management iets voor jou. De cursus 'persoon lijk management' is gericht op het verkrijgen van meer energie, balans en plezier in het dagelijks leven, doordat er inzicht is ver kregen in de belemmeringen en handvatten zijn aangereikt over hoe de gewenste situatie kan wor den bereikt. De cursus bestaat uit vijf bijeenkomsten op de woens dagavond van 19.30 tot 22.00 uur. Start: Woensdagavond 14 mei in het WBC in Heiloo. Kosten 175,- ex BTW (belasting aftrekbaar). Opgeven en informatie: www. veroniqueasselman.nl of www. bemadettevanderdoom.nl HEILOO/LIMMEN - Gisteren nam Ger Blomberg afscheid van ZAAM Accountants Adviseurs. Hij 'rolde' op zijn 17de in het vak bij G. Blomberg Zoon (in 1925 opgericht door opa Ger Blomberg), het admini stratiekantoor dat vader Teun Blomberg aan de Laarmanstraat aan huis had. Na de HBS twijfelde de jonge Ger nog even tussen een carrière in de bloemen en planten (zijn moeder kwam uit Aalsmeer) of in de cij fers. „Maar ik ben toch achter het bureau gaan zitten en er nooit meer weg gegaan." Wegens uitbreidingen verhuisde het administratiekantoor in 1978 naar de Oudburgerlaan en in 1990 naar De Hoefsmid. Door gebrek aan opvolging koos Ger, die in oktober 64 jaar wordt, drie jaar geleden voor de mogelijkheid om de trouwe klanten uit het MKB ook na zijn pensioen in deskundige en vertrouwde handen achter te laten. In 2011 ging G. Blomberg Zoon verder met CSV Accountants (Castricum, Schraa en Van de Velde) en Dennis Dijkhuis Finance onder de naam ZAAM Accountants Adviseurs, gevestigd in Limmen (50 meter over de grens met Heiloo). Het was even wennen om vanuit een omgeving van papieren dossiers over te stappen naar een volledig digitaal kantoor, maar de voordelen werden al snel zichtbaar. De uitbreiding van financiële dienstverlening door de integra tie werd dan ook door iedereen positief ontvangen. „Een goed moment om er met een gerust hart uit te stappen!" Aldus Ger Blomberg, die het vak bijna 46 jaar met veel plezier heeft uitge oefend. ZAAM Accountants Adviseurs, Sehipperelaan 1, 1906 BG Limmen, tel. 072-5351060, www.zaam-accoimtants.nl. V.l.n.r. John van de Velde RA, Dick Castricum AA, Bart Schraa RB, Ger Blomberg en Dennis Dijkhuis RA. Foto: Caroiien Breed De gelukkige winnaars Sandra Brouwer en Bart van Slagmaal, kregen uit handen van Jessica van Bosman Tweewielers de prachtige fietsen overhandigd. Aangeleverde foto HEILOO - Met het zeer hoge publiekscijfer 9,2 kwam don derdag 27 maart Silhouet La Locanda als één van de tien win naars uit Noord-Holland uit de bus van de Restaurant Week 2014. De Restaurant Week is een initia tief van Dining City, een organisatie die culinair dineren voor een breder publiek toegankelijk wil maken. Duizenden bij Dining City aange sloten restaurants uit het hele land stellen een aantal couverts beschik baar, zodat gasten tegen een gere duceerde prijs kunnen kennisma ken met de betere restaurants van Nederland. Gasten geven Dining City vervolgens een recensie door van het bezochte restaurant; met cijfers voor de sfeer, keuken en ser vice. Eigenaar Yassine is trots op de inspanningen van het super gemo tiveerde team, dat voor dit hoge gemiddelde cijfer gezorgd heeft. Silhouet La Locanda is het eerste Heilooër restaurant met zo'n hoge score in de Restaurant Week en kan door deze mooie erkenning gasten van heinde en ver veiwachten. Het team van Silhouet La Locanda is trots op de hoge waarde ring van de gasten in de Restaurant Week. Foto: Caroiien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 9