contact Vragen over wonen, welzijn, zorg, werk en inkomen? HEILOO Gratis compost 11 GEMEENTE Vindt de weg naar de juiste organisatie met de digitale gemeentewijzer Openingstijden Bezwaar maken Raad en (raads)commissie Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 9 APRIL 2013 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Zoekt u een maaltijdservice omdat zelf koken moeilijk wordt; logeeropvang voor uw kind met een beperking; ondersteuning bij zorg voor een ziek of gehandicapt familielid? Vanaf woensdag 9 april wijst een digitale gemeentewijzer op heiloo.nl eenvoudig de weg naar organisaties, als u vragen heeft over (aangepast) wonen, welzijn, (gezondheids)zorg, werk en inkomen. De digitale gemeentewijzer geeft informatie over organisaties binnen en buiten Heiloo die actief zijn voor deze onderwerpen. Gebruiksvriendelijk De gemeente heeft gekozen voor de bestaande digitale gemeentewijzer van MEE omdat deze toegankelijk en gebruiksvriendelijk is. Meer gemeenten in de regio Alkmaar maken hier al gebruik van. De digitale gemeentewijzer voor Heiloo is aangevuld met organisaties die actief zijn in Heiloo. De digitale gemeentewijzer vervangt hiermee ook de vroe gere gedrukte gemeentegids. De digitale gemeentewijzer is bedoeld voor inwoners, maar ook voor professionals die werkzaam zijn op het terrein van (aangepast) wonen, welzijn, (gezondheids)zorg, werk en inko men. De digitale gemeentewijzer geeft bijvoorbeeld antwoord op de volgende vragen: Welke basisscholen zijn er in Heiloo? Waar kan ik terecht als ik niet meer elke dag zelf kan koken en het gezellig vind om met anderen samen te eten? Waar vind ik hulp in de zorg voor mijn dementerende partner? Wie kan mij helpen mijn financiële administratie op orde te brengen? Via de digitale gemeentewijzer vindt u niet alleen adresge gevens van organisaties, maar ook wat zij aanbieden, voor wie en ook waar. Met routebeschrijvingen (koppeling met GoogleMaps) kunt u bovendien bekijken waar de organisaties gevestigd zijn. Meer informatie Voor meer informatie over de digitale gemeentewijzer kunt u contact opnemen met mevrouw Y. Kersten van de afdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden di t/m vrij 08.00 - 12.00 uur 13.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vergaderingen raadscommissies De raad van de gemeente Heiloo heeft vier raadscommissies. Deze commis sies adviseren de gemeenteraad. De raadscommissievergaderingen begin nen om 20.00 uur in de raadzaal en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onderwer pen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. Naast de vaste punten staat op de agenda: Maatschappelijke Zaken maandag 14 april - Juridische vorm inkoopsamenwer- king Jeugdzorg en de functie bege leiding uit de AWBZ - centrumrege ling - dienstverleningsovereenkomst Bestuurlijke Zaken dinsdag 15 april - Voorschot vergoedingen raadsfrac ties over 2014 - Regiobeeld 2025 Strategisch Regionale Samenwerking - Eerste wijziging legesverordening 2014 - Verordening Basisregistratie Personen Heiloo 2014 - Herziening besluit van de raad mbt afvaardiging in bestuur WNK Openbare Ruimte woensdag 16 april 20:30 uur - Beroep tegen reactieve aanwijzing Gedeputeerde Staten op bestem mingsplan Boekelermeer Heiloo - Vaststellen bestemmingsplan Westerweg 332a Heiloo - Actualisatie grondexploitaties 2013 - Herziening 2014 exploitatieplan Campina - Ontwerp structuurvisie - Locatie C2000 antennemast tussen Westerweg en spoorlijn Meer informatie of aanmelden inspreken Voor meer informatie of aanmelden om in te spreken, neemt u contact op met mevrouw D. van der Schuur, commissiegriffier, telefoonnummer 072 535 67 93 of e-mail griffie@heiloo.nl Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 14 april hoorzit tingen voor de behandeling van bezwaarschriften die bij burgemeester en wethouders zijn ingediend tegen de volgende besluiten. 18.15 uur: verlenen van een omge vingsvergunning voor het vergroten van het sportge bouw van Dojo 't Loo aan de Bergeonstraat 28 19.00 uur: opleggen van een boete op basis van de Wet werk en bijstand 19.30 uur: geven van een waarschu wing op basis van de Wet werk en bijstand. Deze hoorzittingen worden gehouden in het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belang hebbenden kan de zitting om persoon lijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Meer informatie Voor meer informatie over het boven staande of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u terecht bij mevrouw C. Klein Holte, secretaris van de commissie, telefoon 072 535 66 46. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Hiervoor betaalt u griffierecht. Vanaf donderdag 10 april tot en met zaterdagochtend 12 april gratis com post. Af te halen bij de afvalbrengplaats aan het Rosendaal, zolang de voorraad strekt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 11