Primeur mountainbikezege in Akersloot voor Danny Bizot Promotiekans Terriërs klein na gelijkspel Pascal Wiebering en Niamh Slattery naar EK in Portugal Vriendinnen voetballen bij W Limmen Red Jezelf brevetten bij zwembad Loos Heiloose slaat slag met boek 'Tenniskanjers' SPORT Termiskanjers 21 Weerschoolvoetbal in Heiloo UITKIJKPOST 9 APRIL 2014 HOCKEY HEILOO - Terriërs Dames 1 heeft afgelopen zondag slechts één punt overgehou den van de kraker (0-0) tegen Rotterdam. Daarmee is de kans op de promotieronde voor de Hoofdklasse klein geworden. 'Doodzonde, want nu hebben we het niet meer in eigen hand. Rotterdam zal wel rechtstreeks pro moveren. Van onze concurrenten voor de promotieronde - Push en Wageningen - heeft Wageningen het makkelijkste programma. Alleen als die twee een wedstrijd verliezen en wij alles winnen maken we nog een kans en dat zie ik niet gauw gebeu ren', aldus coach Jisse Waasdoip. Over het spel en de inzet van De Terriërs had hij niet te klagen; wel over het gebrek aan geluk. Bij vla gen werd in de enerverende wed strijd Rotterdam volledig klemgezet met een minutenlang offensief en een groot aantal (mogelijkheden tot) kansen. De gevaarlijke counters van de tegenstander werden meestal goed gepareerd, al kroop Terriërs een paar keer door het oog van de naald. Het zat de Heiloose ploeg niet mee met een bal op de lat en in de allerlaatste minuut op de paal. Een overwinning was dik verdiend geweest. „Wanneer je van andere topclubs wint levert dat als het ware dubbele pimten op. We hebben tegen die clubs dit seizoen te weinig pimten gepakt. Daarmee hebben we het laten liggen. Het verlies vandaag is extra zuur omdat nummer twee Push verloren heeft. Maar we blij ven vechten en toch hopen dat de concurrenten pimten verspelen", houdt Waasdorp de moed er nog een beetje in. MOUNTAINBIKEN AKERSLOOT - Alkmaarder Danny Bizot, heeft na een geslaagd schaatsseizoen en weer bezig op de mountainbike, de winst van de eerste rit om de Kids and Parents Bikeschool (KPB), nu in Akersloot, op zijn naam geschreven. De verhuizing van Lirnmen naar Akersloot op het komplex van de voetbalvereniging Meervogels heeft het mogelijk gemaakt dat de regionale mountainbike aktivitei- ten een doorstart kunnen maken. Tot de laatste ronde was het niet duidelijk wie deze eerste rit als winnaar zou gaan brengen. Al vrij vroeg na de start gin gen Egmonder Henk Verdonk Junior en Danny Bizot uit Alkmaar ervan tussen gingen. Het leidende duo werkte eendrachtig samen en bouwde hun voorsprong uit. Vanuit de achterhoede kwam onder aanvoering van Henk Louwe uit Alkmaar geen noemenswaardi ge dreiging. Pas in de finale drong het besef bij Bizot en Verdonk door, dat er toch iets moest gebeu ren om een winnaar door de jury aan te kunnen wijzen. Een derna- rage vanaf de kop leverde voor Verdonk niet het gewenste resul taat op; Danny Bizot kon deze vrij eenvoudig pareren. Toch leverde de uitslag voor beiden niet de beoogde bevreding op door de valpartij van Verdonk in de een na laatste ronde, zodat Danny Bizot tevreden, maar niet Heilooer Bridge Club Dinsdagavond competitie: A-lijn; 1. Coebergh - Kemmere 59,38; 2. Couzijn - Pias 57,29; 3. Kramer - Meulemans 53,65. B-lijn; 1. Brokx - Hendrikse 68,75; 2. Klop - van der Laan 58,33; 3. Greyer- Hentzen 54,17. Donderdagavond competitie; A-lijn: 1. Hendrikse - Uijl 57,50; 2. Fam. Turk 54,67; 3. Fam. Koot 56,25. B-lijn: 1. Fam de la Porte 59,38; 2. A.Boukes - R.Neefjes 56,25; 3. Fam. Huijgeen 54,69. C-lijn: 1. A.Haanstra - H.Rutjes 69,44; 2. Hentzen - van der Ward 54,86; 3. Kappel - Oei 54,86. TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Zondag vertrokken Niamh en Pascal, beide springen bij Trampolinevereniging Triffis Alkmaar, met de Nederlandse delegatie richting Portugal. In Guimaraes, vlakbij Porto, wor den voor de 24ste keer de Europese Kampioenschappen gehouden voor zowel de jeugd als ook de senio ren. Een team van acht springers en springsters (vier junioren en vier senioren) vertegenwoordigen deze week het Nederlandse trampoline springen. Niamh plaatste zich na de eerste kwalificatieronde voor deze kampioenschappen. Zij komt uit bij de junior meisjes en moet het opne men tegen een groot aantal junior springsters uit diverse Europese landen. Synchroon komt Niamh in actie met Jessie van Ooijen van trampolinevereniging Flik Flak uit Den Bosch. De eerste wedstrijd van Naimh is donderdag. Pascal, uitkomend bij de dames senioren, miste tijdens de kwalificatiewed strijd op slechts drietiende pimt het vereiste puntental, maar is, op basis van haar kunnen, haar pro gressie en haar behaalde resultaten gevraagd haar aandeel te leveren aan het Nederlandse team. Pascal vormt samen met Kirsten Boersma van trampolinevereniging Flik Flak een synchroon duo. Deze wedstrijd wordt woensdag 9 april om 20.30 uur gesprongen. HEILOO - Woensdag 2 april was het vroeg in de ochtend al druk bij zwembad Loos. Ruim dertig kinderen stonden in t-shirt, korte broek en water schoenen klaar om aan ouders, grootouders en anderen te laten zien dat ze zich zowel op hun buik als op hun rug al goed in het water kunnen redden. Al deze kinderen zijn dan ook trots met hun 'Red jezelf-brevet naar huis gegaan. De geslaagden zijn: Tim Hammink, Eline van der Veen, Celine Klijmeer, Ivan Deugd, Charlotte Verbaas, Kikki Wissink, Emma van Dijken, Philien de Waard, Nikki Houtenbos, Aras Badou, Andrea Sinnige, Maya Vlug, Teun van der Meer, Thijmen van het Veldt, Wieke Aaftink, Feline Pronk, Dean Huiberts, Ruben van Niekerk, Fieke Kraakman, Zep Bmijn, Laura Zwart, Koen Brussel, Fabian van Bmchem, Floor Visser, Ties Galavazi, Jin Shurer, Tijn van den Akker, Bart van der Wal, Noah Bijl, Jochem van Zeist, Roemer de Langen, Kira Kreher, Milco Baltus, Jobbe Giesbertz. LIMMEN - Vrijdag 9 april houdt voetbalvereniging Limmen een Vriendinnenmiddag. Meiden die al lid zijn van de ver eniging nemen een vriendin, klas genootje of buurmeisje mee naar de Vriendinnenmiddag, zodat deze nieuwe meisjes kennis maken met de vereniging, trainers en de meisjes die er al spelen. De Vriendinnenmiddag vindt plaats van 16.00 tot 18.00 uur. Daarna zal er nog een persconferentie zijn met speelstere van W Limmen die het al ver hebben geschopt in de voetbal wereld waaronder het Nederlands elftal. Aan deze Vriendinnendag kunnen alle meisjes van 7 tot 13 jaar gratis mee doen, ook als zij geen voet balervaring hebben of geen lid zijn van een vereniging. Meld je aan bij mariskahollenberg@gmail.com Aan deze Vriendinnendag kunnen alle meisjes van 7 tot 13 jaar gratis mee doen. Aangeleverde foto HEILOO - Onlangs is het kin derboek 'Tenniskanjers' ver schenen. Omdat boekwinkels ruim voor zien zijn in boeken over voetbal, hockey en paardrijden, kwam Gerie Pel-Peetere uit Heiloo met het idee om een kinderboek te schrijven binnen het decor van de tennis sport. Haar hoofdpersonen - broer en zusje - krijgen een prachtig ten nisracket voor him verjaardag, gaan op tennisles en beleven aller lei leuke en spannende avonturen. Een leuke bijrol is weggelegd voor him ondeugende hondje Boemer, die geen kans verloren laat gaan om de hoofdrol op te eisen. Het boek is bijzonder geschikt voor tennis sende kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 10 jaar, maar gezien het breed scala aan avonturen, is het ook voor de niet tennissende jeugd een erg leuk verhaal, nmiddels is het ook in diverse boekwinkels te koop (Heiloo, Egmond, Alkmaar, Bergen, Castricum) Meer informatie www.tenniskanjere.nl geheel voldaan, de eerste wed strijd op het Meervogels '31 ter rein op zijn naam mocht schrijven. Uitslag: 1. Danny Bizot Alkmaar 2. Henk Verdonk Junior Egmond aan Zee 3. Henk Louwe Alkmaar. Danny Bizot Alkmaar 2. Henk Verdonk Junior Egmond aan Zee 3. Henk Louwe Alkmaar. Aangeleverde foto HEILOO - De voorronde van het schoolvoetbal is gespeeld. De voetballertjes uit de groepen 7 en 8 gingen vrijdag met elkaar de strijd aan. De grote finale vindt plaats op vrijdag 11 april, waarbij de teams alle steun van vrienden en familieleden kunnen gebruiken om zo uiteindelijk met de felbegeerde beker naar huis te kunnen gaan. Het schoolvoetbal voor de groepen 5 en 6 vindt plaats op woensdag 16 april. Foto: Wout Folmer

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 21