De Spirit van Bijwaard kappers Teer Makelaars nu ook in Uitgeest Smits Keukens breidt haar activiteiten uit HEILOO - De nieuwe Haarlijn voorjaar/zomer 2014 heet SPIRIT en de energie spat ervan af! De kapsels voor het komend seizoen hebben meer lengte, volume en beweging. Strategische kleuren Met kleur kun je dit voorjaar alle kanten uit. Blond, roodkoper, middelbruin; veel is mogelijk. Wat wél opvalt zijn de subtiele kleuraccenten die op strategische plekken in het haar worden aangebracht. Soms zó, dat ze in eerste instantie nauwelijks opvallen en pas goed tevoorschijn komen als je je haar beweegt. Hoe verrassend is dat? Die kleuren kunnen pastels zijn. De trend van vorig seizoen zet namelijk door, maar de tinten zijn iets meer verwassen en minder heftig. Heb je liever een gloedvolle carameltint of andere nuances? Dan kan dat netzo goed. Na de korte kapsels van het afgelopen najaar komt de lengte weer terug. Bij de coupes voor het komend seizoen gaat er daarom niet zoveel van de contour lengtes af, maar wordt er vooral ingeknipt en -gesneden om het haar zo luchtig en soepel mogelijk te laten vallen. Dat zorgt voor een ideale basis voor diverse stylingvariaties met veel pit. Voorwaarde is natuurlijk wel - zeker bij wat langere lengtes - datje haar supergezond is en in goede conditie verkeert. Energieke styling Wat styling betreft geldt dit seizoen één motto: leef je uit! Door de lengte en de laagjes in de kapsels heb je alle mogelijkheden om jouw enthousiaste voorjaarsgevoel te vertalen naar dynamische looks waar de energie vanaf spat. Volume is het sleutelwoord, met een speelse knipoog naar het high hair uit de jaren 60. Dat maken een XL-krultang, volumepoeder, een toupeerkam en een stevige wax of hairspray tot onmisbare tools dit voorjaar. Dat geldt ook voor fillers: zachte'opvulstukken'waar je je haar omheen kunt bevestigen voor een fantastisch volume-opsteekkapsel. Een must voor long hair lovers die zich vergapen aan de geweldige kunststukjes van bijvoorbeeld de pop- en filmsterren. Zevenhuizerlaan 59, Heiloo, www.bijwaardkappers.nl,info@bijwaardkappers.nl, tel. 072-5331928 Nu de huizenmarkt zich langzaam herstelt van de turbulente afgelopen vijf jaar, opent Teer Makelaars haar vierde vestiging in de regio. Naast Heems kerk, Beverwijk en Alkmaar is er nu aan de Middelweg 71 in Uitgeest, na een grondige verbouwing, een modern winkelpand gecreëerd. Ruim en licht en met een aantal spreekkamers waar klanten in alle rust met een adviseur kunnen spreken. Samen met De Hypotheker bieden deTeer- medewerkers de klanten een uitgebreide dienstverlening aan. „Uitgeest en directe omgeving is een zeer prettige en interessante locatie om te wonen. Wij zijn er klaar voor om alle kopers en verkopers van een woning hier bij te staan en te adviseren" aldus het enthousiaste team. Zij kennen allemaal de lokale woningmarkt als geen ander. "Samen met De Hypotheker bieden we een compleet pakket. We zijn heel blij met deze samenwerking en met onze nieuwe locatie." Het team van Teer Makelaars en De Hypotheker Uitgeest bij het nieuwe pand aan de Middelweg 71. Aangeleverde foto REGIO - Vanaf de overname van Smitskeukens in Haar lem-Noord door aannemer René Schellevis in 2003 deed hij al in eigen beheer kleine verbouwingen en aanpas singen van de keukenruimte om de nieuwe keuken te plaatsen. De grotere verbou wingen liet hij door collega aannemers doen. Tijdens gesprekken met de klanten in de showrooms in Haarlem aan de Rijksstraatweg en in Uitgeest aan de Gees- terweg in het pand van Bad Keuken Plaza kwam steeds vaker de vraag van de klanten om toch ook weer de grote verbouwingen onder eigen beheer te organiseren en uit te voeren, net zoals voor 2003. René Schellevis heeft daarop die draad als aannemer weer op gepakt, wat het afgelopen jaar al resulteerde in grotere projecten van het plaatsen van nieuwe kozijnen/open slaande tuindeuren tot een grote com plete verbouwing of aanbouw. Smitskeukens loopt graag voorop bij nieuwe trends en op het gebied van klant vriendelijkheid. „Wij willen de klant leren kennen en nemen ook de tijd om de klant met datgene de deur uit laten gaan waarvoor hij gekomen is", vertelt René „Bij ons kan iedereen terecht ongeacht welk budget beschikbaar is. Aan de hand van de wensen en mogelijkheden maken wij een fotorealistische tekening in 3D op een groot scherm waardoor onze klanten direct een goed beeld en gevoel krijgen hoe de nieuwe keuken er uit zal komen te zien. Wij komen altijd ter plaatse om zelf de keuken in te meten zodat er geen nare verrassingen ont staan tijden het plaatsen. Op die manier hoeft onze klant na aanschaf alleen nog maar te genieten van de nieuwe keuken." Dat de werkwijze van Smits Keukencentrum de klant centraal stelt en veel service en kwaliteit te bieden heeft is niet onopge merkt gebleven. Het bedrijf is na uitgebreid onderzoek door Elsevier Retail uitgeroe pen tot beste keukenzaak van Noord- Holland. Smits Keukencentrum Uitgeest, Geesterweg 10, Uitgeest, tel. 0251-311880. Smitskeukens Haarlem, Rijksstraatweg 586, Haarlem, tel. 023-5372181, info@smitskeukens.nl, www.smitskeukens.nl. KEUKENS

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 17