Word Vriend van de Cultuurkoepel 201f Stuntactie bij Bolten Verf& Wand Lentekriebels bij Klaver 5 Het einde van de renovatie van het rijksmonumentale Willibrordus- complex raakt in zicht. Momenteel staat de linkervleugel Glorieuxin de steigers; het begin van groot onderhoud aan het hoofdgebouw. Het centrale deel is sinds enkele maanden de Uitkijkpost gehuisvest. De rechtervleugel Aloysius komt zeer binnenkort in de verhuur voor nieuwe bedrijvigheid. De herinrichting van de binnentuin liep enige vertraging op door de vondst van asbest. De sanering wordt deze week afgerond en een ontwerp, waarin de oorspronke lijke contouren terugkomen, is in de maak. De restauratie van de Cultuurkoepel is eerder klaar dan gepland; door de zachte winter is het werk aan de koepel flink opge schoten. Het koperen dak is vernieuwd en het interieur wordt aangepast voor haar nieuwe bestemming. Zoals voorzieningen voor een betere akoestiek, een garderobe en moderne toiletvoorzieningen. De kerkbanken zijn weggehaald, waardoor één grote multifunctionele ruimte is ontstaan die op meerdere manieren kan worden inge deeld. Een deel van de kerkbanken wordt geveild. Om de koepel als cultureel erfgoed te behouden, is eind januari Stichting Vrienden Cultuurkoepel Heiloo opgericht. Het motto van de stichting: We verbinden het heden met het verleden en creëren zo een toekomst. Het stichtingbestuur, bestaande uit Jan Zijlstra (archi tect), Hil Wardenburg (voor de creatieve input), Karin Bonouvrie (secretaris), Marjan Onderwater en Laurence Heesterbeek (PR), Max Thoolen (heeft ervaring met exploitatie) en Rob van der Wal (ondernemer), gaat het De officiële opening, waarbij de verlichting van het groene koepelkruis wordt ontstoken, is in het tweede weekend van september. Op de website kunt u zich aan melden als Vriend van de Cultuurkoepel. De stichting heeft de Vrienden hard nodig om de interieuraanpassin- gen te kunnen financieren, want eigenaar GGZ NHN kan er niet nog meer zorggelden insteken. De kosten van het eerste deel ervan, geraamd op €260.000,-, worden deels gefinancierd met subsidie van de provincie. Voor het overige deel (€100.000,-) zoekt de stichting spon sors; particulieren en bedrijven die het voortbe staan van de monumentale kapel willen steunen. Vanaf €14,64 bent u een jaar lang vriend, meer mag ook. Wilt u Vriend worden (bankrekening NL97RABO 0152716467), heeft u interesse in de kerkbanken, heeft u vragen of sug gesties voor de stichting? Kijk dan op www.cultuurkoepelheiloo.nl. beheer van de koepel coördineren. Namens GGZ NHN zijn Nico Adrichem en Rob Huijsmans (oud manager vastgoed GGZ NHN) vertegen woordigd. De belangstelling voor activitei ten in de Cultuurkoepel is groot. Zo wordt op zondag 1 juni het theaterseizoen geopend door het rondreizend theater festival Karavaan (ook van woensdag 4 tot en met 9 juni). Op 15 en 16 juni brengt Music Meeting Heiloo de spectaculaire Opera Carmen. En van 25 tot en met 29 juni is de Cultuurkoepel de vaste uitvalsbasis van de Heilooër Kunstödaagse. Er wordt overlegd over een program mering van klassieke muziek. HEILOO - Chris Asma van Bolten Verf Wand wil er niet omheen draaien. Het consumentengedrag verandert en de markt reageert hierop; met stuntacties op internet en in bouw markten. Bolten Verf Wand gaat met de tijd en de markt mee! Om de concurrentie aan te gaan, stunt Bol ten Verf Wand met messcherpe ac ties: tot 30 korting op de professi onele verfmerken Sigma en Sikkens. Scherpe prijzen, soms nog lager dan een willekeurige bouwmarkt, terwijl de klant wel bediend wordt met de hoogwaardige service en het deskundig advies zoals men van een verfspeciaalzaak verwachten mag. Bij Bolten Verf Wand slaag je voor het totale interieurplaatje; behalve kwaliteitsproducten en vakmensen voor verf- en behangklussen is hier ook uitgebreide keuze in tapijt en vloeren en raamdecoratie verkrijg baar. Tot en met 30 april maar liefst 25% korting op alle binnenzonwe- ring; gratis opmeten en plaatsen! En door het succesvolle shop-in-shop concept biedt Bolten Verf Wand nog veel meer! Bolten Verf Wand, Westerweg 259 in Heiloo, www.boltenverfenwand. nl, tel. 072-5321990. MODE Als je eenmaal de kwaliteit en de perfecte pasvorm van het broe- kenmerk MAC hebt ervaren, is de kans groot datje nooit meer iets anders wilt. Sinds het behalen van het productkennis-certificaat van MAC, kunnen ze je bij Klaver 5 zelfs nog beter adviseren. Bij een goede broek hoort uiteraard ook een passend bovenstuk, om je outfit compleet te maken. Sinds januari van dit jaar heeft Klaver 5 het assortiment uitgebreid met een nieuw merk: Anna -Scott. Het Nederlandse modemerk staat voor hippe, modieuze en aparte kleding met een stoere touch. Het merk is betaalbaar, en heeft een goede, op de Nederlandse vrouw afgestemde pasvorm. De collecties zijn verrijkt met hoogwaardige stoffen en materi alen. De kleuren die we dit seizoen veel gaan zien: pasteltinten zalm, blauw, roze; veel grijstinten, van intens donkergrijs tot fris lichtgrijs, met een lurex draadje/ glinstering, wat het extra zomers maakt. Ga snel even langs bij Klaver 5, want mode moetje voelen, en je moetje er vooral goed in voelen. Klaver 5 is te vinden aan de Middelweg 81 -A, te Uitgeest. De openingstijden zijn: dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 18.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Je kunt Klaver 5 ook volgen via Facebook, of op de eigen website: www.klaver-5.nl. Bij elke 100 'likes' van Klaver 5 op Facebook wordt er een leuke shawl verloot.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 25