Ciao Bella, salon voor huidverbetering Stichting Veldwerk Nederland (SVN) en de millenniumdoelen Lezing over ontwikkelings samenwerking in bibliotheek Rode Kruis Heiloo en EHBO-vereniging samen verder H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 KORTOM Keer op Keer Opsteker Tabletcafes over Winkelen en Reizen Dansen van Ira Weisburd UITKIJKPOST 16 APRIL 2014 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Doorplaatsing op Heiloo- Online.nl mogelijk. Voor aanmelding Hoefsmid 5, 1851 PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost. nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Madya Donker, Nijverheidsweg 31 H, 1851 NW Heiloo, tel. 072 - 5332310, www.madya-ciaobella.nl, e-mail: info@madya-ciaobella.nl. HEILOO - „Een goed verzorgd uiterlijk straalt gezondheid en vitaliteit uit. Je zit beter in je vel en dat geeft zelfvertrouwen. Je uiterlijk is je per soonlijke visitekaartje in communicatie met andere mensen. Een goede verzorging van de huid hoort er gewoon bij", aldus Madya Donker, gedi plomeerd schoonheidsspecialiste en eigenaresse van schoonheidssalon Ciao Bella. De salon is gevestigd aan Nijverheidsweg 31H in Heiloo. Men kan hier voor een breed scala aan behandelingen terecht om de huid in topconditie te houden, de salon bestaat in jimi alweer acht jaar. Madya biedt haar klanten luxe, maar gaat bovenal voor resultaat! „Het regel matig nemen van een professionele schoonheidsbehandeling is een goede investering voor een mooie huid. Ik vind persoonlijke verzorging daarom beslist geen overbodige luxe, maar noodzakelijk. Een prettige bijkomstigheid is dat de effecten van goede schoonheidsbehandelingen veel verder reiken dan een mooie buitenkant. Je voelt je beter en straalt dat uit!" Aan de hand van een intakegesprek en een huidanalyse maakt Madya een behandelplan; afgestemd op de individuele wensen van de klant. Door continue bijscholing en trainingen heeft ze in de loop der jaren een lange lijst aan specialisaties opgebouwd. Madya werkt met moderne apparatuur. In de salon biedt ze tal van speciale behandelin gen aan zoals permanente make-up; een pigmentatie methode waarbij pigment met de allernieuwste apparatuur oppervlakkig in de huid wordt gebracht. Een uitstekend alternatief voor mensen die allergisch reage ren op make-up, maar ook voor vrouwen die weinig tijd aan het dage lijks opmaken willen of kunnen besteden. „Ik werk hierbij met speciale huidvriendelijke pigmenten. Om permanente make-up nauwkeurig aan te brengen is vakmanschap en betrouwbare apparatuur een eerste ver eiste." Daarom blijft Madya altijd up-to-date en volgt de beste trainin gen op dit gebied. „Want kwaliteit stel ik absoluut voorop!" Ciao Bella is aangesloten bij de Anbos, de branchevereniging voor schoonheids verzorging. Daarnaast is Madya in het trotse bezit van een GGD vergun ning voor permanente make-up. U kunt bij Ciao Bella ook terecht voor huidverbetering, anti-aging, definitief ontharen en zogeheten injectables. Madya heeft op het gebied van 'botox en fillers' een nauwe samenwer king met twee cosmetische artsen. Ciao Bella werkt met de hoogwaar dige producten van Obagi, ZO Skin Health, de minerale make-up van Colorescience, Laviesage voedingssupplementen en producten met gepatenteerde stamceltechnologie van Jeunesse Global. Een unieke 'anti-aging' serie producten voor de huid die werkt op cellulair niveau. „De speciale supplementen zorgen voor verjonging van binnenuit; met bijzondere resultaten!" Om effectief af te vallen en daarna op gewicht te blijven biedt Ciao Bella de uitgebalanceerde productlijn aan van TimFit. Madya werkt op afspraak, inloop is mogelijk tijdens de koopavonden. Koopavonden zijn elke dinsdagavond van 17.00 tot 18.00 uur. Voor de laatste nieuwtjes, ontwikkelingen en schoonheidstips kan men Ciao Bella ook op Facebook volgen. HEILOO - SVN is één van de acht organisaties die bij het platform Heiloo Wereldwijd zijn aangesloten en zet zich, samen met de andere zeven, in voor het project van Karibu- Tanzania dat dit jaar op 10 mei de Millenniummarkt organiseert om gereedschap naar jonge vak mensen in Tanzania te kunnen sturen. SVN werkt in Nepal en geeft daar technische assistentie, financiële steim en deskundigheid aan ontwik kelingsprogramma's. Zij heeft een kantoor in Kathmandu, de hoofd stad van Nepal en biedt samen met lokale partnerorganisaties ondersteuning aan kansarme vrou wen en kinderen. De belangrijkste doelstellingen zijn het vinden en ondersteunen van vrouwen en kin deren waarvan de basisbehoeften worden bedreigd of geschonden, of een onwaardig leven moeten leiden. Tevens ondersteunt en versterkt SVN de ontwikkelingsinitiatieven van lokale gemeenschappen. Hierbij worden de lokale structuren intact gelaten en wordt, tijdens de uit voering van de projecten, gebruik gemaakt van de lokale expertise. De belangrijkste na te streven mil lenniumdoelen zijn: voorschools en informeel ondeiwijs, toegang tot ondeiwijs, welzijn van kinderen, gezondheidszorg, educatie voor verbetering van het levensonder houd en emancipatie van vrouwen. Enkele aansprekende gerealiseerde projecten zijn een kindertehuis nabij Kathmandu en kinderop vang- en gezondheidscentra in een afgelegen berggebied in centraal Nepal. Er is een programma om talentvolle Nepalese kinderen, die geen opleiding kunnen betalen, aan Nederlandse sponsoren te koppelen zodat ze een beroepsopleiding kun nen volgen. SVN is opgericht door Heilooër René Veldt, die onlangs bij zijn 15 jarig jubileum voor zijn tomeloze inzet van burgemeester Romijn de onderscheiding Ridder in de Orde van Oranje Nassau ontving. HEILOO - Op dinsdag 29 april, 19.00 uur geeft de voorzit ter van de stichting Karibu- Tanzania, Ton Teunissen, een lezing over ontwikkelingSA- MENwerking met Afrika. Ton Teunissen zal een en ander vertellen en laten zien over de activiteiten van de stichting die in Tanzania samenwerkt met een partner-organisatie. De stichting is actief op gebieden die, recht streeks of zijdelings, in nauwe relatie staan tot de millennium doelstellingen die in het jaar 2000 door 191 landen werden onder schreven. Karibu-Tanzania heeft zich daarbij speciaal gericht op het onderwijs, omdat zij de kwaliteit daaivan doorslaggevend vindt voor het verbeteren van de leefomstan digheden in Afrikaanse landen. De belangrijkste projecten die momen teel samen met haar partnerorga nisatie SHIPO in Tanzania worden uitgevoerd passeren deze avond de revue, zoals het onlangs opgestarte project 'Gereedschap voor jonge vakmensen' waarover in de lezing meer is te zien en te horen. Op zaterdag 10 mei is er in en bij 't Loo een grote Millenniummarkt waar Karibu-Tanzania, samen met zeven andere goede doelenorganisaties uit Heiloo, aandacht besteedt aan de millenniumdoelen. De opbrengst van de markt is voor bovenge noemd project. De toegang voor de lezing is vrij. Er mag zelfs al oud of overtollig gereedschap mee worden genomen om dat een nieuw leven in Tanzania te laten beginnen. Meer informatie: www.karibu-tanzania.nl/projecten/ gereedschap-voor-vakmensen. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt elke maand een Opsteker aan een persoon die zich belangeloos inzet voor een medemens, vereniging, stichting et cetera. Elke maand wordt een ingediend verzoek door Keer op Keer gekozen en verblijd met een opsteker van 200,-. De opsteker van de maand april gaat naar Bibliotheek Heiloo. Bijdrage voor een schrijversbezoek naar aanleiding van afsluiting kinder jury. U kunt de kringloopwinkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, don derdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5325962. HEILOO - Op woensdag 23 april houdt Bibliotheek Heiloo weer een Tabletcafé met thema reizen, van 15.00 tot 16.30 uur. Heeft u een tablet, neem deze dan mee! Het tabletcafé is ook dé plaats voor tableteigenaren en hen, die oveiwegen om een tablet aan te schaffen, him ervaringen uitwis selen. Uiteraard is de toegang vrij. HEILOO - Op woensdag 23 april van 20.00 tot 21.30 uur, verzorgt dansleider Huub de jong een workshop 'Dansen van Ira', in Cultureel Centrum de Strandwal, gelegen op het terrein van GGZ NHN, Kennemrstraatweg 464 in Heiloo. Iedereen is welkom om deel te nemen en kennis te maken met de dansen van deze Amerikaans/Israelische choreo graaf, die nog wekelijks nieuwe (volks) dansen maakt. Trekje sport schoenen aan, kleedje luch tig en kom langs! Alle nadere informatie is te vin den op www.pridini.nl, waar je je ook kimt aanmelden via het invul len van het contactformulier. HEILOO - Het Rode Kruis en de EHBO vereniging Heiloo hebben overleg gevoerd over een vergaande samenwerking en dit overleg heeft erin gere sulteerd, dat alle leden en alle activiteiten overgaan naar het Rode Kruis, afdeling Heiloo. De EHBO-vereniging zal daartoe worden opgeheven. De EHBO vereniging Heiloo is al vele jaren actief. Deze vereniging organiseert cursussen voor nieuwe deelnemers, alsmede de verplichte herhalingscursussen. Ook inzet ten bij activiteiten, zoals sport evenementen, worden door hen al gedurende vele jaren, verzorgt. Het Rode Kruis kent drie strategi sche doelen: het beperken van de gevolgen van noodsituaties, het versterken van zelfredzaamheid en het vergroten van respect en hulp bereidheid. Meer en meer wordt de aandacht gericht op het geven van alle soorten EHBO-opleidingen als mede het organiseren van EHBO- inzetten bij evenementen, en der gelijke. Om deze reden is het Rode Kruis blij over de samenvoeging van de EHBO vereniging met het Rode Kruis afdeling Heiloo. Het Nederlandse Rode Kruis heeft als ambitie om de EHBO-kennis en -vaardigheden in Nederland te vergroten. Slechts 3,2 van de Nederlandei's heeft een EHBO diploma. Een schrikbarend laag aantal. Er zijn teveel Nederlanders (en dus ook inwoners van Heiloo) die niet weten wat ze moeten doen bij een hartstilstand, ernstige bloe ding of in het geval dat een kind een giftige of bijtende stof binnen krijgt. Dit moet en kan beter, zeker nu het Rode Kruis van Heiloo en EHBO-vereniging besloten hebben samen verd Binnenkort zal er in de Uitkijkpost melding worden gedaan voor de verschillende soorten cur sussen. Bijvoorbeeld het bedienen van een AED-apparaat of cursussen kin- der-EHBO gericht op (groot)ouders en gastoudergezinnen. er te gaan. Beide partijen zijn er in elk geval zeer enthousiast over. De beide voorzitters, Amber Sprenkeling (EHBO vereniging) en Erik Smits (Rode Kruis Heiloo) Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 5