Goed weekend voor turnsters en trampolinespringers GTH HSV El kampioen Oppositie hecht prachtig schaakseizoen af Druk weekend voor judoka's 't Loo SPORT 17 Limmen E3 kampioen Op vloer turnde Yara een prachtige oefening Corina, Martijn en Thijs trokken naar Assen voor het Bartje toernooi Bridgeclub 't Oosthonk bestaat 20 jaar UITKIJKPOST 23 APRIL 2014 SCHAKEN HEILOO - Frits van der Werff probeerde vorige week dinsdag de stevig op de tweede plaats staande Simon Smit aan het wankelen te brengen maar was happy met remise. Kees Jongkind vervolgt zijn opmars en heeft tien winstpartijen achter zijn naam staan. Paul Vonk was deze keer het haasje. Ook Joop Kerst deed goede zaken door de altijd lastige Tjerk Voskuil te verslaan. De laatsten die nog strijd leverden waren Harry de Jager en Jan Jonkheer. Harry had een voor delige stelling en meer tijd op de klok. Vaak gaat hij in zo'n geval net zo snel spelen als zijn in tijdnood verkerende tegenstander, of nog sneller. Deze keer wist hij zich te beheersen en schoof het eindspel bekwaam uit. De bijeenkomst stond ook in het teken van een hereniging met de oud-leden Ruud Jongerius en Theo Suurhoff. Stefan Slowjew bezocht voor de tweede maal een clubavond. Er zijn nog twee ronden te gaan in deze competitie, de fmale van het rapidkampioenschap en de vergadering. Uitslagen: Smit-van der Werff remise; Jongkind-Vonk 1-0; Kerst-Voskuil 1-0; Van Etten- Smith 1-0; Manni-Van der Ark 0-1; Jonkheer-De Jager 0-1; Mtihren- Van Dam 0-1; Rump-Van Nes 1-0; Folkertsma-Sauer remise; Suurhoff- Huffnagel 0-1; Booij-Solowjew 1-0. LIMMEN - De spelers van Limmen E3 zijn zaterdag 12 april kampioen geworden. Dit gebeurde tijdens de uitwedstrijd bij vitesse 22 die met een prachtige 5-1 winst werd gewonnen. De teamleden en hun begeleiders zijn maar wat blij met en trots op dit resultaat. Als volleerde kampioenen poseerden ze geduldig voor de fotograaf. Staand v.l.n.r. Merel Houweling, Senna Post, Luca Nijssen, Coach Cees Min, Thijmen Min en Jur Hollenberg. Geknield v.l.n.r. Lino Valkering, Frank Aardenburg, Jesse Buur en Stijn Glorie. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag kwamen vier turnsters van GTH in actie op het regiokampioenschap te Beverwijk. Eerst was het de beurt aan Luna van Twuijver (pupil), Julie Warmenhoven en Jena van Ravenzwaaij (jeugd). Luna opende de wedstrijd sterk op vloer: 13.00 en Julie sprong twee goede overslagen (10.15)! In ronde twee turnde Jena een mooie brugoefening; 10.90. Tijdens de derde ronde wist ook Luna een nette brugoefening neer te zetten; 12.45. Jena (11.15) en Julie (10.65) slo ten de wedstrijd af op vloer met keurige oefeningen. Seniorturnster Yara Struijs turnde in de laatste wedstrijd, zij turnde een goede wedstrijd. Op balk behaalde zij voor een prima en sterke oefening een 10.05, op vloer turnde Yara een prach tige oefening, zij werd beloond met een 10.75! In een groot deel nemersveld zijn de meiden goed geëindigd in het eindklassement: Luna (13), Julie (9), Jena (7) en Yara (8). Diezelfde dag spron gen de trampolinespringers van GTH de eerste competitie te Kudelstaart. In blok één sprongen Feliene Warmenhoven en Elise Ten Bruggencate(pupillen twee), zij kunnen terugkijken op een prima wedstrijd. Elise begon de wedstrijd sterk door met een mooie verplich te oefening de wedstrijd te starten; 22.40. Feliene sprong een goede tweede keuze oefening; 19.60. Ook junior Bojoura van Riel sprong haar wedstrijd, zij heeft haar wedstrijd goed gesprongen, vooral haar eerste keuze oefening was netjes (22.50). In het tweede blok sprongen Silke Dekker (pupil één) en Milenka Hoorn (jeugd). Beide hebben een super wed strijd gesprongen, allebei knal den met him eerste keuze oefe ning: Silke 25.30 en Milenka 23.50! Eindklassement: Feliene (7), Elise (4), Bojoura (6), Milenka en Silke (2). VOETBAL HEILOO - HSV El is zaterdag kampioen geworden. Vele sup porters waren mee gegaan om de wedstrijd bij en tegen vitesse 22 bij te wonen. De wedstrijd, in de negen tegen negen hoofd klasse competitie was de laatste wedstrijd van deze competitie. Bij winst in deze wedstrijd was het zeker dat ze kampioen waren. De wedstrijd tegen het technisch vaardig Vitesse El werd niet zomaar gewonnen. Sem Dekkers maakte het laatste doelpunt: 8 - 1 gewonnen door HSV. De voorzit ter van HSV kwam op het veld om de schaal uit te reiken. Op het bal kon van de Basis werden de spe lers aan het grote publiek voor gesteld: Mika van de Ende, Stijn Hink, Lucas ten Elzen, Nick Herts, david van Dorsten, Piet Bot, Ties de Boer, Berend de Kooning, Mats spit, Lucas vd Horst, Sem Dekkers en Lewis Schouten. Voor Lewis en Sem was dit tevens de laatste wed strijd voor HSV. Zij gaan naar AZ! Het team wenst beiden een grootse carrière toe. HEILOO - Ze vlogen dit week end uit naar alle windstreken, de judoka's van Dojo 't Loo; Bas de Laleijne en Fil Dekker (-13 jaar) deden voor het eerst mee aan een buitenlands toernooi. In Lommei (Belgie) deden zij mee aan de Soeverijn judo Cup en wisten beiden beslag te leggen op een derde plaats. Bruno van Beek (-42 kilogram) haalde hier even eens een bronzen plak op in de leef tijdscategorie tot 15 jaar. Maaike Stevenson (+70 kilogram) werd knap kampioen bij de dames tot 18 jaar. Dichterbij in Anna Paulowna deden Stan Greveling en Tom Diels (beiden -18 jaar) goede zaken; Stan werd kampioen in de gewichtsklas se -66 kilogram en Tom veroverde brons bij de -60 kilogram. Corina Henselmans (-57 kilo gram) Martin Brouwer en Thijs Lesterhuis (beiden -85 kilogram, samengevoegde gewichtsklasse) trokken naar Assen om mee te doen aan het Bartje toernooi. Corina behaalde na vijf jaar afwe zigheid op de wedstrijdmat een knappe derde plaats, Martin haalde ook het brons en Thijs viel met een vierde plek helaas net buiten de prijzen. Trainer Timo Lesterhuis trad in de Duitse Bundesliga aan voor het team van Bushido Köln, maar ondanks dat hij zijn beide wedstrij den wist te winnen verloor het team van Köln tegen Braunschweig met 6-8. De jongens van HSV El zijn reuze blij met het behalen van het kampioenschap. Aangeleverde foto Jena van Ravenzwaaij, Luna van Twuijveren Julie Warmenhoven turnden mooie oefeningen. Aangeleverde foto HEILOO - Het 20-jarig bestaan van Bridgeclub 't Oosthonk aan de Oostkanter 14A is gevierd met spel, spijs en drank daarna is er gebridged wat door of mede Baches zijn produkten tot opmer kelijke scores heeft geleid. De uitslag was: A. lijn 1. A. Kemper-J. Huting 55.83% 2. B. v. Dortmund-N. Jacobs 54,58% 3. G. Voskuil-R. Hogeslag 51,67%, B. lijn 1. B. Geerlings-B. Kos 63,33% 2. Fam. Haanstra 59,58% 3. G. v. Lochem-E. Motta 59,17% 4. P. Hogeslag-J. V. Leeuwen 51,45%. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 17