Fietsexamens voor basisscholen Heiloo Diagram voor oplossing van de Mammoetpuzzel l Geslaagd concert van het Alkmaarse Muziekatelier Vrijdag is het pre-Vrijmarkt in Winkelhof 't Loo APK Service Heiloo, continu in beweging H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Met de fiets ofte voet erop uit Notaris Zondagmiddag Cafe Appeltje Eitje Excursie De Vest Dik Trom Museum Internetcafé Taichi Qigong Contactgroep Partnerverlies UITKIJKPOST 23 APRIL 2014 HEILOO - Vrijdag 25 april wordt in Winkelhof t Loo een pre-vrijmarkt gehou den door de winkeliers. Op de pleinen en in de gangen verkopen de win keliers hun koopjes en aanbiedingen en dit alles in het kader: Kom op tijd en sla uw slag. Voordat de 'Koningnaeh' losgaat in de steden, kunt u in uw vertrouwde winkelcentrum alvast een outfitje scoren voor de eerste echte Koningsdag! Teiwijl u de kramen langs gaat, kimt u uw kinderen op pad sturen langs de etalages. In (bijna) elke etalage is een gouden kroon verstopt met daarop een cijfer en een letter. Zet deze op de juiste volgorde - op de bij de Hema en Albert Heijn verkrijgbaar deelnemersformulier - en er verschijnt een zin. Noteer deze zin én naam, adres en leeftijd. Inleveren bij Hema of Albert Heijn en maak kans op een van de waardebonnen van Bart Smit. HEILOO - APK Seivice Heiloo is een full service auto onderhoud en reparatie bedrijf. Sinds 1 januari 2013 in Heiloo gevestigd en bekend om zijn "no nonsense" aanpak. Onze vakbekwame monteurs zijn bekend met alle merken en types. Wij heb ben drie bruggen en geavanceerde uitleesapparatuur om alle automer ken van de nodige services te voor zien. Sinds kort hebben wij een brug die geschikt is voor lange campers en bedrijfsauto's. Uw camper past dus bij ons op de brug en u hoeft daarom niet meer naar Alkmaar of verder te rijden. Bedrijven kimnen het onderhoud van him complete wagenpark bij ons uitbesteden. Is uw auto vies? Laat hem dan door nen en buiten bij ons reinigen. APK Service Heiloo is een goed adres voor een APK, reparatie, kleine of grote beurt of ander onderhoud aan uw (bedrijfs)auto. Geïnteresseerd? Kom dan eens vrijblijvend met ons kennismaken. Kortom, APK Seivice Heiloo is een full seivice garage bedrijf waar u terecht kunt met al uw wagen. APK Seivice Heiloo, Hoefsmid 26, 1851 PZ Heiloo. Of bezoek onze vernieuwde website www.apkseiviceheiloo.nl. REGIO - De Heiloose viool docente, Sandra Kox, verbon den aan het Muziekatelier in Alkmaar, organiseert enke le malen per seizoen leer lingenconcerten met het Muziekatelier. Deze concerten laten zien hoe een groep enthousiaste muziekdocen ten ook in deze tijd kinderen en jongvolwassenen leert een muziek instrument te bespelen en -alleen of in groepjes- te musiceren. Vorige week traden de gevorderde leer lingen voor het voetlicht tijdens een druk bezocht lenteconcert in Alkmaar. Ruim twintig leerlin gen musiceerden op hoog niveau op diverse instrumenten, zoals gitaar, piano, viool, fluit, cello en -dit jaar voor het eerst- ook haip. Het concert werd in stijl afge sloten met een groots optreden van het leerlingen-strijkorkest, bestaande uit zes jonge violisten, twee cellisten, twee haipisten en een pianist. Voor meer informatie: www.hetmuziekatelieralkmaar.nl. De gevorderde leerlingen gaven een druk bezocht Lenteconcert in Alkmaar. Aangeleverde foto ons weer in showroomstaat bren gen. APK Service Heiloo is gespe cialiseerd in auto's wassen, velgen reinigen, interieur reinigen en auto's poetsen. Steeds meer bedrijven weten ons te vinden voor uitgebrei de was- en poetsbeurten voor hun complete wagenpark. U wilt ten slotte dat uw medewerkers rond rijden in representatieve auto's. Dus laat uw auto of auto's van bin- Vorige week stond er een fijne mammoetpuzzel afgedrukt in de Lentespecial van de Uitkijkpost. Er zijn echter enkele vervelende fou ten in de publicatie geslopen, en ook is de diagram waarin de oplos sing moest worden geschreven, weggevallen. Hieronder de juiste tekst, en alsnog de diagram. Stuur of mail de oplossing van deze puz zel, onder vermelding van uw naam en adresgegevens, uiterlijk maan dag 26 mei op naar Uitkijkpost, Kennemerstraatweg 464, 1851 NG in Heiloo, e-mail: redaetie@uitkijk- post.nl. Onder de goede inzendin gen wordt een aantal cadeaubon nen verloot twv 25,-, beschikbaar gesteld door de ondernemers van Winkelhof 't Loo. 25 219 84 432 416 436 1 104 162 367 383 149 512 516 t 351 506 21 480 158 518 294 191 446 68 211 79 66 342 417 t 125 305 396 80 450 178 403 93 275 385 31 234 t 345 8 515 180 141 86 386 328 HEILOO - Op woensdag 16 april begon het praktisch fietsexa mens van de basisscholen in Heiloo. Startplaats parkeer plaats 't Baafje, de heer Gomes (raadslid) gaf het startschot. Op de zes kilometer lange route, waren tien controleposten, bemand door verkeersouders van de exa menkinderen. Niet opletten en niet achterom kijken was dit jaar de meest gemaakte fout, maar de route was niet makkelijk. Verkeerslichten bij de Kennemerstraatweg, en de rotonde bij Stationeentrum waren soms lastig te nemen. Hand uitste ken ging dit jaar beter. Na de route gereden te hebben werden de groe ne hesjes ingeleverd, en werden de kinderen getrakteerd op chips en schepijs, weg. Dit gaat WN melden aan de gemeente. De heer Gomes (raadslid NCPN Heiloo) gaf het startschot voor het fletsexamen. Aangeleverde foto STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl De wandelgroepen en fietsgroe pen van de Gezelsehapsbank gaan in deze periode weer van start. Sluit u aan bij de groep van uw voorkeur, er zijn mogelijkheden op velschillende dagen, tijdstip pen, afstanden en snelheden. Op de informatieochtend donderdag 24 april komen alle details aan de orde. Locatie Trefpunt, aanvang 11.00. Of neem contact op met Claudia Spit, tel. 072-5331297. Notarissen Gerard van Leersum en Nicolette van der Ploeg praten u woensdag 14 mei in het Trefpunt bij over dingen die voor iedereen van belang zijn. Aanvang 10.00 uur, entree 3,75. Aan de orde komen bijvoorbeeld het erfrecht, schenkin gen, codicil en het interen op je ver mogen. Met alle ruimte voor vragen uit de zaal. Het zondagmiddagcafé in het Trefpunt is weer geopend op 27 april van 13.30 tot 16.30 uur Loop op dinsdag 13 mei mee met de gezondheidstoer in supermarkt Vomar. Van diëtisten krijgt u infor matie welke producten echt goed voor de gezondheid zijn en welke minder. Hoe aan te kijken tegen bestaande en vooral nieuwe pro ducten? Aanvang 10.00 uur, duur ongeveer 1 uur, de kosten bedra gen 2,50, opgeven bij de Stichting Welzijn Heiloo, tel. 072-5331297. Een interessant kijkje achter de schermen bij Taqa Theater De Vest op dinsdag 10 juni. U komt op plek ken waar u normaal gesproken niet komt, en krijgt toelichting over de opbouw van de voorstellingen en de programmering. De ontvangst met koffie en gebak is om 11.00 uur in Grand Café "De Studio", naast De Vest. De exeursieprijs is 18,50, dit is inel. de rondleiding, koffie met gebak, tosti en een glaasje fris. Excursie op zondag 18 mei naar het Dik Trom Museum in Etersheim. Jeugdsentiment van iedereen. De touringcar vertrekt om 13.00 uur vanaf het Trefpunt. Pauze in het bezoekerscentrum De Breek. Exeursieprijs 19,95. We zijn terug in Heiloo om 18.00 uur. Tea Rijke en Hans Boot staan op dinsdag en donderdag tussen 14.00 en 16.00 uur klaar om al uw vragen met betrekking tot de com puter te beantwoorden. En mid delbare sehoolleerlingen helpen op zondagmiddag en woensdagmid dag als het gaat over iPad of tablet met Android. Er wordt gewerkt op afspraak, bel tevoren dus even met onze receptie. Gratis service voor WonenPlus leden. De buitenlessen Taichi Qigong starten weer op woensdag 7 mei, en dan verder de hele zomer elke woensdag van 10.00 tot 11.00 uur. Taichi Qigong is toegankelijk voor iedereen. Verzamelen op de par keerplaats bij Zwembad Loos, u hoeft zich niet van tevoren op te geven, kosten 5,50 per les. Taichi Qigong verhoogt het concentratie vermogen, geeft mentale en fysieke rust en balans. Dinsdag 6 mei van is er weer een bijeenkomst van de Lotgenoten Contactgroep Partnerverlies. Deze keer praten we over het onder werp 'Levensbeschouwing en/ of geloof. Hoe kan een levensbe schouwing steunend zijn? Helpt het geloof u bij de verwerking van uw verlies? Locatie Trefpunt, aan vang 13.30 uur, entree €5,- inel. consumptie. Voor meer informa tie: Welzijnseoaeh Karlijn Sengers is bereikbaar voor informatie, tel. 072-5331297 of welzijnseoaeh® welzijnheiloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2014 | | pagina 7